http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.php , en een zeer goeie zelfsquote:
Het duurde even voordat ie begon maar hij werkt toch echtquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:10 schreef Sinister-D- het volgende:
http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.php, en een zeer goeie zelfs
Dat is de zelfde die ik eerder al poste, hij doet het dus tochquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:14 schreef Atreidez het volgende:
Hij doet t bij mij ookThnx voor de link!
alleen met een uk proxyquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:15 schreef Trystar het volgende:
[..]
Dat is de zelfde die ik eerder al poste, hij doet het dus toch![]()
Nou hier op het werk doet hij het gewoon, en we zijn echt een nederlands bedrijf in nederland.quote:
het is wel zoquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:36 schreef Trystar het volgende:
[..]
Je denkt het beter te weten maar is niet zo
Gast, ik woon niet in Engeland dat ik weet en gebruik geen proxy en toch doet ie het bij mij en bij meerdere mensen op dit forum....quote:
Wat ik bedoelde was dat Massa de VT1 met shark-fin reed en Raikkonen zonder.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 13:25 schreef Trystar het volgende:
[..]
Raikkonen rijdt ook met de shark-fin. Of hij ook zonder heeft gereden weet ik niet.
Is dat toevallig de link van Sinister-D? Daar zit een komma aan het eind van de link die er niet hoort.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:37 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Ik krijg gewoon 'The requested document was not found on this server.
Web Server at soccer-live.pl'
Of moet ik nu maar gewoon wachten tot ie ineens tot leven komt?
Ja, had het al gezien. Prima stream zeg!quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 14:42 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Is dat toevallig de link van Sinister-D? Daar zit een komma aan het eind van de link die er niet hoort.
Die supersoft schijnt niet eens een rondje mee te gaan of hij begint al te grainen, althans volgens Bourdais. Ook Kubica schijnt problemen met die band te hebben.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 10:27 schreef Atreidez het volgende:
Nah, volgens mij is het nat ofzo.. Ze moeten toch echt die supersoft gaan testen, want het verhaal gaat dat die niet zo lang meegaan als ze zouden willen (rondje of 15?).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |