Eergister schijn ik 'nee!' te hebben geroepen en afgelopen nacht 'ja!'. Do2 verwacht komende nacht een keihard 'misschien!' van me.quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:04 schreef teigan het volgende:
mogguh..
ik ben vannacht in mijn slaap ineens overeind gevlogen en heb keihard "HO" geroepen..... Beetje vaag....
Nog niet opgehaald. Liggen hier nog gezellig te liggen.quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:27 schreef ChipsZak. het volgende:
Tara of freecell? Zijn jullie asielspulletjes al opgehaald? Of hebben jullie nog niemand waar het heen kan?
Is een plastic zak vol. NIet zwaar. Prima te doen! Zou wel handig zijn!quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:43 schreef ChipsZak. het volgende:
Is het veel/zwaar? Anders kan ik een keer als ik naar de stad ga even die dingen oppikken.
als het asiel in 4 dagen meerdere medicijnen en een infuus erin doet, en de poes wordt nog niet beter, dan vertrouw ik voor de volle 100% op hun inzicht, en dat ze alles hebben gedaan om haar te redden, en dan inslapen beter was..quote:Op maandag 4 augustus 2008 11:30 schreef freecell het volgende:
Ow, Teigan, dat is balen
Maar niesziekte en niet meer te helpen? Er zijn écht heel veel verschillende soorten niesziekte hè? Want Jain heeft een chronische vorm en die heeft er dus vaak een beetje last van, maar volgens mij heeft ze er zelf, op wat niezen en traanogen na helemaal geen last van.
[..]
Is een plastic zak vol. NIet zwaar. Prima te doen! Zou wel handig zijn!
Asielspullen, zie mn sig.quote:Op maandag 4 augustus 2008 11:40 schreef LoudGirl het volgende:
Klopt, zijn veel verschillende vormen van. Volgens mij is het meer een verzamelnaam voor diverse aandoeningen met vergelijkbare symptomen. Asielspullen?
probleem is ook dat de meest agressieve varianten wel in een asiel zullen voorkomen, daar zitten gewoon veel ziektekiemen...quote:Op maandag 4 augustus 2008 11:40 schreef LoudGirl het volgende:
Klopt, zijn veel verschillende vormen van. Volgens mij is het meer een verzamelnaam voor diverse aandoeningen met vergelijkbare symptomen. Asielspullen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |