Hoe bedoel je? Had je de taart een handje gegeven?quote:Ik kon het dus niet weigeren, omdat ik geintroduceerd was aan de taart
ik ben jaloers..quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:01 schreef XiChico het volgende:
Die vind ik lekker, staat toevallig nu eentje in de koelkast
Mail hem eens naar mij.quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:01 schreef XiChico het volgende:
Die vind ik lekker, staat toevallig nu eentje in de koelkast
Hier elke maand welquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:06 schreef Mr.Noodle het volgende:
Even nadenken, wanneer heb ik alweer voor het laatst taart gehad, das toch wel weer minimaal een half jaar geleden...
Zeg maar dat als iemand mij erop wijst dat er taart is, en ik zeg "ja, lekker" dat ik dan niet terugkom zonder taart en dat ze dan vragen "Hoefde je toch niet" en dan zeg ik met mijn verwende kop "Nee, mokkataart is vet smerig"quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Had je de taart een handje gegeven?
Verder eens met de klacht, mokkataart is vies.
Tuurlijk wel.... gewoon roepen godverdomme is er geen fatsoenlijke taart..... STELLETJE HUFTERS!!!!!quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:22 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Zeg maar dat als iemand mij erop wijst dat er taart is, en ik zeg "ja, lekker" dat ik dan niet terugkom zonder taart en dat ze dan vragen "Hoefde je toch niet" en dan zeg ik met mijn verwende kop "Nee, mokkataart is vet smerig"
Ik moest lachenquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Tuurlijk wel.... gewoon roepen godverdomme is er geen fatsoenlijke taart..... STELLETJE HUFTERS!!!!!
of "Godverdomme hadden jullie wel even kunnen zeggen dat het Mokkataart was! GATVERDAMME"quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Tuurlijk wel.... gewoon roepen godverdomme is er geen fatsoenlijke taart..... STELLETJE HUFTERS!!!!!
Dat is dan ook wel weer zo, maar je kan natuurljik ook iets anders bedenken dan taartquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:31 schreef Mr.Noodle het volgende:
Het nare van elke dag taart/vlaai op het werk is, dat mensen zich dan wel decadent cq. kieskeurig gaan gedragen bij het eten van taart. Als het Appelkruimel/kersen/abrikozen is van de Multi-vlaai, dan is het bah, weer van die goedkope rommel(immers zijn die het goedkoopst), als er dan zo'n aardbeienslagroomtaart of zo'n tutti-fruti fruit-taart ligt, dan kun je er weer niet genoeg van aanslepen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |