Dat je de grap gemist zou kunnen hebbenquote:
11 juli waren Claire en Huub op huwelijksreis naar het Giekse eiland Rhodes,quote:Op woensdag 30 juli 2008 17:56 schreef Huubdgk het volgende:
het stuk in de party is uit, tjonge tjonge, maar als je het leest wel een positief verhaal,
Dat lijkt me wel verstandig, gezien het hele verhaal.quote:Op donderdag 31 juli 2008 00:38 schreef tuinfluiter het volgende:
Huub kreeg een glaasje Nero. (Water)
quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:01 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel verstandig, gezien het hele verhaal.
En er komt een dag dat zo iemand ongelukkig terecht komt, en er hersen- of ander blijvend letsel aan overhoudt.quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huub kon er niets aan doen hé, hij moest wel slaan
Ja, leven is gevaarlijkquote:Op donderdag 31 juli 2008 01:15 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
En er komt een dag dat zo iemand ongelukkig terecht komt, en er hersen- of ander blijvend letsel aan overhoudt.
Of dat dàt Huub zelf overkomt.
En dan is het te laat.
Helaas is de werkelijkheid vaak anders, geen hond die een poot uitsteekt als iemand roerloos op straat ligt.quote:Op donderdag 31 juli 2008 00:38 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Volgens Bart liep de jongen geen gevaar en was hij niet gewond. Bovendien waren er nog genoeg
mensen op straat die hem konden verzorgen, dus het viertal is in een taxi gestapt en naar het
appartement vertrokken.
Gek hé, iedere keer denk ik "Nou, 't valt toch best wel mee met 'm", als hij hier lekker zit te posten. Maar keer op keer moet ik dan toch constateren dat hij ergens z'n handjes niet thuis kan houden. Rhodos, Spanje, Hilversum, Eemnes, overal en altijd weer geduw en getrek.quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:15 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
En er komt een dag dat zo iemand ongelukkig terecht komt, en er hersen- of ander blijvend letsel aan overhoudt.
Of dat dàt Huub zelf overkomt.
En dan is het te laat.
Ik denk dat Huub een mens is, en een BB, die reageert. Misschien niet zoals jij of ik zou doen, maar wij zijn nu eenmaal geen BB'ersquote:Op donderdag 31 juli 2008 01:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Gek hé, iedere keer denk ik "Nou, 't valt toch best wel mee met 'm", als hij hier lekker zit te posten. Maar keer op keer moet ik dan toch constateren dat hij ergens z'n handjes niet thuis kan houden. Rhodos, Spanje, Hilversum, Eemnes, overal en altijd weer geduw en getrek.
Hij zou er ook voor kunnen kiezen om het verbaal af te handelen of om gewoon weg te lopen. Dat doet hij niet, hij kiest voor z'n vuistjes en het fysieke.
Is Huub dan toch gewoon en simpelweg een gewelddadig huftertje als het niet precies gaat zo hij het wil en wenst?
maar nee stelletje rukkers, vooral lekker lezen wat je wil lezen toch?quote:Op donderdag 31 juli 2008 00:38 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
11 juli waren Claire en Huub op huwelijksreis naar het Giekse eiland Rhodes,
zij gingen vaak uit eten, soms alleen, soms met een Nederlands stel Esther en Bart in Rhodes- stad,
Huub: Bart en Esther bedankt voor een Top Vakantie.
Het zijn relaxte mensen, nou ja, op een dronken zweed na, Huub schrijft dat hij dat nog wel een keer
uitlegt op zijn site.
Vliegtuig had vertraging, stonden in de incheckrij, velen mensen herkenden Huub en begonnen
te zingen, Huubje bedankt, Huubje bedankt, gelukkig konden ze een beetje met Esther en Bart blijven praten.
Dit schrijft Huub op zijn weblog www.rocketmiljonairs.nl
Drie weken later na wat berichten in de media over Huub en Claire in Torremolinos
maar dat staat los van Griekenland.
(Deze week in de Party.)
Andries van De Party: Op de redactie van Party heeft zich iemand gemeld
die Huub en zijn vrouw Claire Recourt een aantal dagen van dichtbij heeft meegemaakt
en met zijn eigen ogen heeft gezien hoe Huub zijn agressie op een Scandinavische jongen botvierde
laat me voorop stellen dat wij erg gezelllige dagen met Claire en Huub hebben gehad, vertelt de
Nederlandse vakantieganger, die Bart heet en met zijn vriendin Esther op vakantie was.
We vonden het leuk om hen tegen te komen, want we keken altijd naar De Gouden Kooi.
Beiden kregen op Rhodes erg veel leuke reacties. Mijn vriendin en ik zijn op het eiland een paar
keer met Huub en Claire op stap gegaan en het viel ons op dat een gelukkig getrouwd stel is.
Dat kun je zien aan de manier hoe ze met elkaar omgaan. Huub is ook heel beschermend naar zijn vrouw toe.
Dat bleek pas echt, toen Claire werd lastig gevallen door een dronken Zweed ! We waren op stap in
Rhodos-stad. We hadden al flink gedronken en Huub ging nog even met wat fans op de foto.
Toen we richting onze appartementen liepen, kwamen we langs een Nederlandse kroeg waar Huub nog een
afzakkertje wilde halen. Daar kwam een super irritante Zweedse jongen op Claire af, die haar lastig
begon te vallen. Huub zei opdonderen, ga bij mijn vrouw vandaan, maar daar begreep die Zweed natuurlijk
niks van. Hij kwam nog dichterbij en dat pikte Huub niet. Hij gaf die Zweed zo'n harde duw, dat hij van de
ene kant van de straat naar de andere vloog. Met zijn vieren besloten we weg te lopen. Die dronken Zweed
kwam echer weer achter ons aan en begon opnieuw lastig te doen, Huub had weinig geduld en gaf hem een
flinke vuistslag op zijn kaak, waarna de jongen op straat viel en bleef liggen.
Volgens Bart liep de jongen geen gevaar en was hij niet gewond. Bovendien waren er nog genoeg
mensen op straat die hem konden verzorgen, dus het viertal is in een taxi gestapt en naar het
appartement vertrokken.
Bart benadrukt dat de Zweed echt heel vervelend was en dat Huub uit pure bescherming heeft gehandeld.
Elders zijn er berichten dat het prima met de Zweed weer ging,hij was de volgende dag weer op het
strand en deed rustig aan, aldus Belgische vakantiegangers die in hetzelfde hotel zaten , de zweed zag
Huub en Claire nog wel 2 dagen later, maar liet Claire met rust , bood haar een lekker grieks kopje koffie aan
met een stukje Baklava, Huub kreeg een glaasje To Nero. (Water)
Dan zeg je opzouten, doet hij dat niet, dan zeg je het nog een keer of haal je er personeel bij. Dat hij later wil vechten heeft natuurlijk te maken met het feit dat je hem al een zwieper had gegeven. Het lijkt erop alsof je het aan je reet hebt hangen.quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:32 schreef Huubdgk het volgende:
he jongens heel simpel,
als een dronken gast naar je vrouw loopt en zij denkt dat het een fan is (omdat je de hele avond eigenlijk foto's en handtekeningen aan het uitdelen bent, in fucking rhodos nota bene) en hij zit aan haar, en je vrouw stoot je aan en zegt tegen je ik heb last van die vent, wat doe je dan? geef je hem een zet en zeg je opzouten!
Misschien omdat er niks 'toffer' is dan voor de ogen van je vrienden een kandidaat uit de Gouden Kooi (die dus langer als een jaar vrij agressief in beeld is gebracht) uit te dagen om te vechten, op welke manier dan ook?quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik denk dat ik ongeveer 14 jaar van mijn leven in het uitgaanspubliek heb vertoeft (avond aan avond, weekend na weekend). Als bezoeker, barkeeper, portier en taxichauffeur. Nog nooit één keer een klap gekregen of uitgedeeld. Wel eens wat duwen en trekken, verbaal geweld, maar daar bleef het bij.
Wat voor mij geldt, geld ook voor zo ongeveer alle mensen die ik ken. Waarom heb jij dat dan toch iedere keer?
Ja, dat programma heeft die Zweed dagelijks gevolgdquote:Op donderdag 31 juli 2008 01:49 schreef OudFruit het volgende:
[..]
Misschien omdat er niks 'toffer' is dan voor de ogen van je vrienden een kandidaat uit de Gouden Kooi (die dus langer als een jaar vrij agressief in beeld is gebracht) uit te dagen om te vechten, op welke manier dan ook?
ja, dat noemen ze bekende nederlander zijn,quote:Op donderdag 31 juli 2008 01:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan zeg je opzouten, doet hij dat niet, dan zeg je het nog een keer of haal je er personeel bij. Dat hij later wil vechten heeft natuurlijk te maken met het feit dat je hem al een zwieper had gegeven. Het lijkt erop alsof je het aan je reet hebt hangen.
Oh was het een Zweed? Ik lul ook maar wat..heb eigenlijk geen flauw idee waar het over gaatquote:Op donderdag 31 juli 2008 01:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, dat programma heeft die Zweed dagelijks gevolgd
Een zweedquote:Op donderdag 31 juli 2008 01:49 schreef OudFruit het volgende:
[..]
Misschien omdat er niks 'toffer' is dan voor de ogen van je vrienden een kandidaat uit de Gouden Kooi (die dus langer als een jaar vrij agressief in beeld is gebracht) uit te dagen om te vechten, op welke manier dan ook?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |