Topic Report gedaan, schaam mij diepquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:27 schreef Piles het volgende:
Stenders
Maar Bertje heeft les van Rob gekregen volgens mij![]()
Domien zit idd in Parijs. En zit Martijn niet gewoon van 4 tot 6? Dan zou van 1 tot 4 een beetje overdreven zijn...quote:Op woensdag 23 juli 2008 23:28 schreef -Hans- het volgende:
Geen Domien dus! Zal ook wel in Parijs zitten..Bertje lijkt mij lachen maar ik weet eigenlijk niet of Muijs had gezegd dat hij er vanavond weer zou zijn. Dacht eigenlijk van wel. We horen het wel.
quote:Op woensdag 23 juli 2008 23:30 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ja spank mij nog maar een keer
* proest * , wil hem best in een 2 meter sessie horen, alleen als jan douwe kroeske het presenteertquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
Als je twee Van Velzens op elkaar zet, kunnen ze ook een 2 Meter Sessie geven.
uuhhm dan toch Bertje? Ik blijf luisterenquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:31 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Domien zit idd in Parijs. En zit Martijn niet gewoon van 4 tot 6? Dan zou van 1 tot 4 een beetje overdreven zijn...
Roel vV
Als Bertje er is, ik ookquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:41 schreef -Hans- het volgende:
uuhhm dan toch Bertje? Ik blijf luisteren
Zoals vroegerquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:41 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
* proest * , wil hem best in een 2 meter sessie horen, alleen als jan douwe kroeske het presenteert
Moet ik wel ff goed plannen dat ik morgen uitgerust wakker wordt, om een uur of half 12. Wil Stenders niet missen natuurlijkquote:
quote:Op woensdag 23 juli 2008 23:44 schreef Piles het volgende:
[..]
Moet ik wel ff goed plannen dat ik morgen uitgerust wakker wordt, om een uur of half 12. Wil Stenders niet missen natuurlijk
Morgen thuiswerk dagje , lekker hard de radio beter dan koptelefoontjequote:Op woensdag 23 juli 2008 23:42 schreef Piles het volgende:
[..]
Als Bertje er is, ik ook![]()
Gelukkig morgen een vrije dag
Een wekker doe ik niet aan op vrije dagen. Als ik uitgerust ben wordt ik wel wakkerquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:46 schreef -Hans- het volgende:
Gewoon een wekker zetten, toch?
uuhm daar zit wat in natuurlijk.quote:Op woensdag 23 juli 2008 23:50 schreef Piles het volgende:
[..]
Een wekker doe ik niet aan op vrije dagen. Als ik uitgerust ben wordt ik wel wakker
heerrlijk iddquote:
Calvin is een held gewoonquote:Op woensdag 23 juli 2008 23:57 schreef -Hans- het volgende:
De single van de week en die vind ik me toch een partij goed !Dizzee Rascal & Calvin Harris - Dance Wive Me
En ja, wederom Calvin Harris he. De man is toch wel bijzonder goed. Laatste hits van Kylie is ook FT Calvin Harris.
quote:Op woensdag 23 juli 2008 23:59 schreef Againzender het volgende:
Calvin is een held gewoondatr nummer van Kylie is wat dat betreft perfect: typische CH sound, met een goede zangstem erbij!
slaap lekker forum.3fmfan.nl in je bookmarks zetten is net zo snel als een tvpquote:Op donderdag 24 juli 2008 00:01 schreef Litton-Lane het volgende:
Ah, weer een topic vol zie ik. Tvptje voor morgen dan![]()
Good Night
quote:
Truste julliequote:Op donderdag 24 juli 2008 00:06 schreef morpheus_at_work het volgende:in ga achter je aan, tot morgen ochtend
toen ik het nummer voor het eerst hoorde dacht ik al gelijk: Calvin Harris heeft Kylie aan de haak geslagen!quote:Op donderdag 24 juli 2008 00:03 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Gewoon klasse dat hij er van die geluidjes weet in te bakken zodat je direct weet dat het om
Calvin Harris gaat.![]()
Trusten L - L !
lolquote:Op donderdag 24 juli 2008 00:07 schreef Againzender het volgende:
toen ik het nummer voor het eerst hoorde dacht ik al gelijk: Calvin Harris heeft Kylie aan de haak geslagen!
En we dachten allemaal nog wel dat Dr Who dat zou doen
en dan gaat het ook nog eens lekker weer worden de komende dagen, heerlijk nummer daarvoorquote:Op donderdag 24 juli 2008 00:10 schreef -Hans- het volgende:
Oh oh oh dit is zo lekker. Zon buiten en dan Electric Feel draaien van MGMT.
Wat Rob zegt, de plaat wordt ook steeds beter. Bijzonder liedje.
Dat wordt hier denk ik computer afsluiten en naar bed verhuizen. Doe ik meestal wel een minuut of 5 overquote:Op donderdag 24 juli 2008 00:15 schreef Sersjee het volgende:
Ik heb nu al geen zin in de band van half 1.
Absoluut! zonder de zon is het al een fijne plaat maar in de zon is de combinatie perfect.quote:Op donderdag 24 juli 2008 00:11 schreef Againzender het volgende:
en dan gaat het ook nog eens lekker weer worden de komende dagen, heerlijk nummer daarvoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |