Is ook zo. Komt tijd, komt raad.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, dat zou leuk zijn. Als je het ook daadwerkelijk zo zou voelen en zien. Anders is het de waarheid met de mantel der liefde bedekken. En da's nooit leuk.
Gezien je postgeschiedenis vind ik dat niet vreemd.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:32 schreef Kissi4 het volgende:
Ik was 19 toen ik met mijn vriend een huis kocht.
Ik was 21 toen ik de relatie verbrak omdat het niet meer ging tussen ons, wat hij overgens ook vond.
Ik ben nu 22 en woon weer thuis.
Zo had ik het niet voor me gezien, maar achteraf praten heeft ook geen zin.
Denk er dus echt heel goed overna!!!
Nouja anders in de zin van volwassen worden en geen verkering meer hebben maar een "relatie" wat beter met geld om gaan, keuzes leren maken omdat ze invloed hebben op je latere leven. Op je 20e is dat niet zo aan de orde/belangrijk. Maar hij is nu 25 en is het toch wel iets belangrijker dat je aan je meisje laat zien dat je volwassen keuzes kan maken en wat initiatief kan nemen op het gebied van "leven". Snap je?quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:30 schreef Hansjoh het volgende:
Het klinkt wel een beetje als claim-gedrag van zijn kant. Weet niet hoe het met z'n zelfvertrouwen/jalousie zit? Aan de ene kant kan ik zijn punt wel begijpen, maar met een 'nee' zou ik goed kunnen leven in de weet dat het ooit wel goed komt (positieve houding..). Uit jou bericht heb ik het idee dat ie er op staat, dan wordt het een ander verhaal.
Hij is steeds minder jaloers en onzeker. Hij staat er inmiddels niet meer op, maar hij zou heel blij zijn op t moment dat ik hem een datum kan geven waarop ik wil gaan samenwonen.
Dat gedeelte bij wat je zei dat je vindt dat er na 4 jaar weinig veranderd is tussen jullie vind ik wel apart. In hoeverre wil je het anders, maw, hoe wil je dat veranderen? Daar kom je al negatief over en dan zou ik idd nog niet aan samenwonen denken. Je kunt niet van hem verwachten dat hij voor jou verandert, dat moet hij uit zich zelf anders wordt het niets... Wat is zijn situatie, ook wel handig om te weten, werkt hij of studeert ie nog? Kan zijn dat hij het nu niet naar z'n zin heeft thuis en financieel er zo tussenuit probeert te krijpen door samen te wonen.. (zeg maar wat..)
Yep, je bent heel typerend voor de gehele Nederlandse samenleving. Oh grote, wat moeten we vandaag eten?quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:35 schreef MdMa98 het volgende:
ik heb twee jaar samengewoond.. woon nu alweer anderhalf jaar op mijzelf .. zegt genoeg toch?
En dat komt omdat jullie zijn gaan samenwonen? Beetje kort door de bocht lijkt mij..quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:35 schreef MdMa98 het volgende:
ik heb twee jaar samengewoond.. woon nu alweer anderhalf jaar op mijzelf .. zegt genoeg toch?
Geen idee, maar ik snap wel dat jij daardoor bevooroordeeld bent over samenwonenquote:Op woensdag 23 juli 2008 17:35 schreef MdMa98 het volgende:
ik heb twee jaar samengewoond.. woon nu alweer anderhalf jaar op mijzelf .. zegt genoeg toch?
Ik hou erg veel van hem. Ik wil ook niet negatief over hem klinken, want dat verdient hij niet, maar qua veel grote dingen des levens gaan we nogal langs elkaar heen, maar dat komt door verschillende wensen en idealen.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:36 schreef Aneurism het volgende:
Hou je nog van hem? Je klinkt heel negatief over hem terwijl hij eigenlijk constant bezig lijkt te zijn met affectie te tonen.
En als jullie beide een compromis sluiten wat betreft wensen, op een losse manier samenwonen, zou dat niet werken? Want als ik het goed begrijp wil jij het niet omdat je het benauwd vindt, maar dat kun je toch zelf doseren?quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:39 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Ik hou erg veel van hem. Ik wil ook niet negatief over hem klinken, want dat verdient hij niet, maar qua veel grote dingen des levens gaan we nogal langs elkaar heen, maar dat komt door verschillende wensen en idealen.
Nouja dan moet ik het misschien anders formuleren. Hij wil volwassen doen door te samenwonen, maar ik vermoed dat hij nog klaar is (qua geldbesteding vooral) om samen te wonen. Ik woon alweer ff op mezelf en weet nu ook wat het inhoud om huur te betalen, je kosten en uitgaven bij te houden enz. terwijl hij geld verdient om het op te maken aan wat hij ook leuk vindt, want hij heeft geen financiele verplichtingen.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:40 schreef Aneurism het volgende:
Eigenlijk wel grappig, je hebt het over volwassen worden van hem uit. Terwijl jij degene bent die niet kan/wil samenwonen, wat ook bij het volwassen worden hoort.
en dus modder je maar wat aan ...quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:39 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Ik hou erg veel van hem. Ik wil ook niet negatief over hem klinken, want dat verdient hij niet, maar qua veel grote dingen des levens gaan we nogal langs elkaar heen, maar dat komt door verschillende wensen en idealen.
Wat is dat, op een losse manier samenwonen? Een appartement huren in hetzelfde gebouw?quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:42 schreef Marrije het volgende:
[..]
En als jullie beide een compromis sluiten wat betreft wensen, op een losse manier samenwonen, zou dat niet werken? Want als ik het goed begrijp wil jij het niet omdat je het benauwd vindt, maar dat kun je toch zelf doseren?
Integendeel, dat zegt he-le-maal niets!quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:35 schreef MdMa98 het volgende:
ik heb twee jaar samengewoond.. woon nu alweer anderhalf jaar op mijzelf .. zegt genoeg toch?
Jaquote:
nou.. zeker geen aardappelen..quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:37 schreef Aneurism het volgende:
[..]
Yep, je bent heel typerend voor de gehele Nederlandse samenleving. Oh grote, wat moeten we vandaag eten?
ja dan zou ik me eerst gaan afvragen of je wel wil combineren, en dan gewoon eerlijk zijn naar jezelf toe...quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:44 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
JaMijn leven gaat wel door en zijn leven ook wel, alleen hoe dat een beetje te combineren is, weet ik nog niet.
En daar gaat het fout bij jullie.. Je respecteert niet elkaars wensen en idealen. Zolang dat er niet is (van beiden kanten) moet je niet gaan samenwonen. Uiteraard zijn er dingen van m'n vriendin waarbij ik zoiets heb van, waarom? Maar ik respecteer haar ideeen/gedachtengang daarover en maak er geen punt van. Ik hoor je alleen maar dingen zeggen over hem en dat vind ik wel typerend. Bedoel, zo'n rare gedachtegang van hem om te gaan samenwonen is het niet (simpel voorbeeldje). Je bent er nog niet aan toe omdat HIJ dit doet en HIJ dat zo ziet.. Het gaat dus meer over hem dan het samenwonen. Als ik jou was zou ik eens goed gaan nadenken wat je nu echt wilt en verwacht in een relatie, want zo gaat het niet werken ben ik bang..quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:39 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Ik hou erg veel van hem. Ik wil ook niet negatief over hem klinken, want dat verdient hij niet, maar qua veel grote dingen des levens gaan we nogal langs elkaar heen, maar dat komt door verschillende wensen en idealen.
Zoals ik al eerder schreef, wel in één huis, maar ieder veel eigen dingen doen. Niet álles samen samen samen, zoals in je OP. Ik kan me wel voorstellen namelijk dat je dat benauwd, maar zo hoeft het niet te zijn, dat hangt van jezelf af.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:43 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Wat is dat, op een losse manier samenwonen? Een appartement huren in hetzelfde gebouw?
Ok, maar daar zijn afspraken voor.quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:43 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Nouja dan moet ik het misschien anders formuleren. Hij wil volwassen doen door te samenwonen, maar ik vermoed dat hij nog klaar is (qua geldbesteding vooral) om samen te wonen. Ik woon alweer ff op mezelf en weet nu ook wat het inhoud om huur te betalen, je kosten en uitgaven bij te houden enz. terwijl hij geld verdient om het op te maken aan wat hij ook leuk vindt, want hij heeft geen financiele verplichtingen.
quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:46 schreef Re het volgende:
[..]
ja dan zou ik me eerst gaan afvragen of je wel wil combineren, en dan gewoon eerlijk zijn naar jezelf toe...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |