Ik hoop dat Verbeek niet naar namen kijkt (wat van Marwijk wel deed), en een "grote" naam zoals Landzaat of Timmer er gewoon naast durft te zetten.quote:Op maandag 21 juli 2008 20:24 schreef daffyd33 het volgende:
En, wat zal het dit jaar gaan worden?!
Ik heb er wel meer vertrouwen in dan vorig jaar. Ik denk dat Verbeek een veel grotere uitstraling heeft dan een trainer als Van Marwijk. Je ziet het, de spelers moeten daar in Oostenrijk echt aan de bak. Een goede conditie is echt heel belangrijk, anders krijg je hetzelfde verhaal als de voorgaande jaren, vooral vorig jaar. De eerste seizoenshelft is sterk, maar tijdens de 2de seizoenshelft zakt het boeltje in elkaar.
Wat denken jullie?
http://www.soccernews.nl/news/49457quote:Feyenoord lijkt de beste papieren te hebben om Tim Krul over te nemen van Newcastle United. De Rotterdammers hadden eerder concurrentie van PSV, Chelsea en SC Heerenveen. Deze clubs komen door uiteenlopende redenen echter niet in aanmerking voor een overname.
De jonge doelman liet aan de verslaggevers van The Journal weten dat hij een transfer naar Rotterdam-Zuid zeker ziet zitten. Hij voegde hier ook aan toe dat hij zeker niet voor Chelsea zal kiezen. PSV moest afhaken vanwege de breuk met superscout Piet de Visser, die een belangrijke rol zou spelen in de overgang. Volgens ForzaHeerenveen.nl is de transfer naar SC Heerenveen om nog onbekende redenen afgeketst. De Friese club leek eerst topkandidaat om de Nederlandse doelman over te nemen van Newcastle United.
Newcastle United vraagt naar verluidt 2,5 miljoen euro voor het talent. Feyenoord wilde tot zover niet verder gaan dan twee miljoen euro.
"Volgens diverse nieuwssites"quote:Op maandag 21 juli 2008 20:26 schreef Martijn_fijn het volgende:
Volgens diverse nieuwsites zou Feyenoord de 'strijd' om Tim Krul gewonnen hebben.
[..]
http://www.soccernews.nl/news/49457
Joh, die rechtsback hebben we allang. Harrisson Awful, de nieuwe Gyan.quote:Op maandag 21 juli 2008 20:31 schreef EnactedChaos het volgende:
Volgens mij is dat alleen maar gebaseerd op die Heerneveen-website. En ga nou eerst eens achter een rechtsback aanDan doet de keeper er ook meteen wat minder toe...
The Journal is de lokale krant van Newcastle. Die moeten dus redelijk geinformeerd zijn. Ik heb het even gecheckt op hun site, en het blijkt dat o.a Soccernews iets te vroeg hun conclusies trekken inderdaad..quote:Op maandag 21 juli 2008 20:32 schreef daffyd33 het volgende:
Soccernews is niet zo betrouwbaar hoor...
Volgens mij heeft Feyenoord op dit moment amper geld te besteden, dus dan zijn talenten wel logisch ja. Op welke posities moet Feyenoord eigenlijk nog versterkt worden? Volgens mij is de aanval vrij sterk nu, maar de verdediging drie keer niks?quote:Op maandag 21 juli 2008 20:22 schreef Happel het volgende:
Goed gedaan, Ruudje Dil.![]()
Ben benieuwd of er nog wat bij gaat komen deze zomer. Denk het eerlijk gezegd niet, misschien nog een talent of twee. Dat is, denk ik, de basis die Bosz aan het leggen is op dit moment.
Wie weet zijn ze druk bezig achter de schermen en komen ze ineens met 2 aankopen.quote:Op maandag 21 juli 2008 21:12 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik snap niet echt waarom Tim Krul niet naar Heerenveen zou willen gaan, dus dat is nog even afwachten. Klote ook weer dat er al dagen geen transfergeruchten zijn.
De verdediging mag nog wel uitgebreid worden met een mannetje of drie, ja. Echt zwak zou ik het niet noemen. Komt Vlaar weer terug, dan verandert er erg veel in positieve zin. Het is echter wel de vraag in hoeverre hij weer terugkomt op zijn oude niveau en of hij dan ook van blessures verstoken blijft.quote:Op maandag 21 juli 2008 21:33 schreef RayMania het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Feyenoord op dit moment amper geld te besteden, dus dan zijn talenten wel logisch ja. Op welke posities moet Feyenoord eigenlijk nog versterkt worden? Volgens mij is de aanval vrij sterk nu, maar de verdediging drie keer niks?
Ik hoop nog steeds op een jonge talentvolle aanvaller voor de toekomst die kan rijpen onder Makaay en Tomasson, een rechtsback (het liefst een zekerheidje, Afful kan ik nog niet helemaal beoordelen, ik ben benieuwd hoe hij het morgen gaat doen) en een centrale verdediger voor de breedte.quote:Op maandag 21 juli 2008 21:33 schreef RayMania het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Feyenoord op dit moment amper geld te besteden, dus dan zijn talenten wel logisch ja. Op welke posities moet Feyenoord eigenlijk nog versterkt worden? Volgens mij is de aanval vrij sterk nu, maar de verdediging drie keer niks?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |