Wel typisch dat de staandzeikende mensen niet kunnen lezen. Misschien is het dan toch een vorm van algemene ontwikkeling.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:05 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Haha moet jij zeggen. Een beetje man kan toch wel recht stralen of niet.Waarom dan alles onder sproeien?
Fuck man, je vraagt je moeder zeker ook of ze je billen af kan vegen!
Leuk dat jij met ons wilt delen hoe jouw rolstoel eruit ziet.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:07 schreef Glijdt_licht het volgende:
Mannen die zittend plassen hebben vast zo'n ding:
[ afbeelding ]
En doordat ze gehandicapt zijn kunnen ze idd hun lul niet onder controle houden. Ondanks de joystick om te oefenen...
Toiletbril moet je gewoon omhoog doen voor alle zekerheid. Ik spetter iig niet. Controleer ook altijd alles voordat ik weer vertrek.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:05 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Misschien moet je eens leren lezen. Heb al gezegd dat ik ook wel degelijk staand plas, behalve thuis. Maar dat heeft meer te maken met de ranzige toiletbrillen in openbare toiletten door al die stoere staandzeikende mannen.
Je bent niet geschikt als KLB-mod.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:07 schreef Juup© het volgende:
[..]
Leuk dat jij met ons wilt delen hoe jouw rolstoel eruit ziet.
Jij mist de kwalificaties om dat te kunnen beoordelenquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:11 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Je bent niet geschikt als KLB-mod.
Ik pis staand, en als dat betekent dat ik 1x per twee weken de plee schoonmaak ipv 1x per maand dan maakt me dat geen flikker uit.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:05 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Sinds ik met enige regelmaat de wc schoonmaak ben ik fan van mannen die zittend plassen.Scheelt weer druppels naast de pot enzo. (En dat heeft geen reet met mikken te maken, je spettert gewoon)
Geschikt, ongeschikt als mod En ontopic, pissen doe je als man natuurlijk gewoon staand, daar is geen discussie overquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:07 schreef Juup© het volgende:
[..]
Leuk dat jij met ons wilt delen hoe jouw rolstoel eruit ziet.
Eens.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:02 schreef Samson het volgende:
Grappig trouwens dat deze hele discussie eigenlijk helemaal niet over zittend of staand pissen gaat, maar of de vrouw of de man de broek aan heeft. Het is toch algemeen bekend dat het op openbare vrouwentoiletten altijd een enorme puinhoop is, erger dan bij de mannen. En die zijn dus zo netjes zittend aan het plassen.... Vrouwen trekken ook altijd de halve wc rol leeg, lekker goed voor het milieu en het merendeel van de mannen weet heus wel hoe ze zonder spetteren in de pot moeten piesen. Vrouwen balen er gewoon van dat zij tijdens uitgaan of in omstandigheden waar geen toilet is het niet zo makkelijk hebben als mannen. Ipv dat je dat gewoon accepteert en de mannen niet oplegt om te gaan zitten op je plee. Het gaat dus hier helemaal niet om het gespetter (dat er veelal dus helemaal niet is....)
Gatverdamme smeerpijp.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:14 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ik pis staand, en als dat betekent dat ik 1x per twee weken de plee schoonmaak ipv 1x per maand dan maakt me dat geen flikker uit.
Hop hop, jij moet snel terug naar het wondersponsjestopicquote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:07 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Gatverdamme smeerpijp.
Een toilet maak je dagelijks of op zijn minst een keer per week schoon.
Zeker als je zo'n staande zeikerd bent. Als je dan maar eens per maand het toilet schoonmaakt moet je de gele spetters er zowat met een plamuurmes afsteken goorlap.
[_] geschiktquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:11 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Je bent niet geschikt als KLB-mod.
Helaas dikke fail. Je valt in hetzelfde rijtje als Bob-B.![]()
Zoveel reacties aanpassen om wat dan ook, en dan zogenaamd garpig uit de hoek proberen te komen.
Een KLB-mod moet er zijn voor de sier, niet voor de reactiescontrole
Ah... koetsjie koetsjie....quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:11 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Je bent niet geschikt als KLB-mod.
Helaas dikke fail. Je valt in hetzelfde rijtje als Bob-B.![]()
Zoveel reacties aanpassen om wat dan ook, en dan zogenaamd garpig uit de hoek proberen te komen.
Een KLB-mod moet er zijn voor de sier, niet voor de reactiescontrole
Du hast gefehlt, rare instellinge, 6pagina'squote:
Wat een vergelijkingquote:Ojah en voor alle stoere jongens die zeggen 'Waarom zitten als je kan staan?!' ... bied vervolg eens een oude invalide een stoel aan in de bus ipv plomp te blijven zitten. Staan ftw toch?
Zielig voor je huis... Die kon er ook niks aan doen dat er een vrouw wannabe in woonde...quote:Ik moet trouwens bij dit onderwerp terugdenken aan een aantal Joegvrienden (lees; Joegomannen = machopubliek) die mij altijd de huis volscholden als zij naar de urinoirs gingen en ik naar de plee. Het soort publiek speelt hier dus een grote rol in
En terecht.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:16 schreef Dejannn het volgende:
Ik moet trouwens bij dit onderwerp terugdenken aan een aantal Joegvrienden (lees; Joegomannen = machopubliek) die mij altijd de huis volscholden als zij naar de urinoirs gingen en ik naar de plee.
Haha, en terecht dat ze dat deden!quote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:16 schreef Dejannn het volgende:
Ik moet trouwens bij dit onderwerp terugdenken aan een aantal Joegvrienden (lees; Joegomannen = machopubliek) die mij altijd de huis volscholden als zij naar de urinoirs gingen en ik naar de plee. Het soort publiek speelt hier dus een grote rol in
quote:Op dinsdag 22 juli 2008 22:27 schreef J.Herrer het volgende:
Als ik zit te stinken pis ik gewoon zittend, wat is je probleem? ik ga niet helemaal opstaan enzo
1x per dag!? jezus hoeveel tijd dacht je dat ik had? Ik gebruik die plee hoogstens 1-2x per dag (Ik schijt op het werk en pis 's ochtends onder de douchequote:Op dinsdag 22 juli 2008 18:07 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Gatverdamme smeerpijp.
Een toilet maak je dagelijks of op zijn minst een keer per week schoon.
Zeker als je zo'n staande zeikerd bent. Als je dan maar eens per maand het toilet schoonmaakt moet je de gele spetters er zowat met een plamuurmes afsteken goorlap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |