Iedereen die Colin kwalijk neemt voor Slavia-Ajax is gewoon een imbeciel. Op een ondertussen al kansloos moment in een kansloze situatie maakt Colin een foutje. Niemand kijkt naar de gemiste pingel van Huntelaar, alle kansen die er niet in gingen tijdens die twee wedstrijden. Nee, de keuze van Colin om het spel snel te kunnen hervatten in de 87e minuut bij een inmiddels al redelijk hopeloze stand, dat gaan we die jongen kwalijk nemen hoor...quote:Op maandag 21 juli 2008 15:56 schreef BB-boy het volgende:
Niet meer dan terecht toch? Ik wordt nog steeds zwetend wakker van Slavia-Ajax en Ajax-Kopenhagen.
Het zijn niet alleen deze wedstrijden, maar het hele vorige seizoen. Van Colin hebben we kunnen zien dat hij het niveau niet aankan (waarom hij in godsnaam mag blijven is mij nog steeds een raadsel) en Urby was vorig jaar mischien wel de slechtste speler van de gehele selectie als linksback. Het jaar ervoor draaide hij wel een redelijk tot goed seizoen, dus daar ik heb nog een beetje hoop op (maar dan wel op het middenveld). Ik vind de kritiek dus meer dan terecht.quote:Op maandag 21 juli 2008 16:06 schreef twi het volgende:
[..]
Iedereen die Colin kwalijk neemt voor Slavia-Ajax is gewoon een imbeciel. Op een ondertussen al kansloos moment in een kansloze situatie maakt Colin een foutje. Niemand kijkt naar de gemiste pingel van Huntelaar, alle kansen die er niet in gingen tijdens die twee wedstrijden. Nee, de keuze van Colin om het spel snel te kunnen hervatten in de 87e minuut bij een inmiddels al redelijk hopeloze stand, dat gaan we die jongen kwalijk nemen hoor...
Ik geef toe, Urby heeft meer fouten gemaakt waarvan die tegen Kopenhagen een kwalijke is. Je kunt hem tot in lengten van dagen blijven afrekenen erop en hem lekker wegpesten a la wat we met Van der Vaart hebben gedaan, of je kan 'm gewoon de kans geven zich terug te knokken.
Maargoed, het Ajax-publiek is de laatste jaren een heel stuk beter in het aan de lopende band affikken van spelers, dan in daadwerkelijk aanmoedigen van het team wanneer het nodig is. En dan zal ik wel weer commentaar krijgen met m'n clubcardje en handvol wedstrijden die ik jaarlijks bezoek, maar dat neem ik dan maar voor lief en verandert helemaal niks aan de instelling van de rest van de aanhang.
Hoezo dat?quote:Op maandag 21 juli 2008 15:46 schreef TerroRobbie het volgende:
Kun je beter tegen Cardiff gaan.
Laten we ze nu gewoon een aantal wedstrijden geven voordat de boel afgebrand gaat worden. Het is niet alsof ten cate goed voor het zelfvertrouwen was....quote:Op maandag 21 juli 2008 16:19 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Het zijn niet alleen deze wedstrijden, maar het hele vorige seizoen. Van Colin hebben we kunnen zien dat hij het niveau niet aankan (waarom hij in godsnaam mag blijven is mij nog steeds een raadsel) en Urby was vorig jaar mischien wel de slechtste speler van de gehele selectie als linksback. Het jaar ervoor draaide hij wel een redelijk tot goed seizoen, dus daar ik heb nog een beetje hoop op (maar dan wel op het middenveld). Ik vind de kritiek dus meer dan terecht.
Dat je die kritiek niet op de tribune moet laten blijken is een ander verhaal, maar op een forum moet toch kunnen?
Goede spelers worden opgehemeld slechte worden neergehaald. Toch logisch?quote:Op maandag 21 juli 2008 15:46 schreef twi het volgende:
[..]
Ik quote 'm maar even.
Maargoed, gaat het niet over vanalles wat Colin niet kan, dan gaat het wel over drugshond Urby of blindganger Rommedahl. Het is zo triest gesteld met ontzettend veel mensen hier, vermoeiend gewoon.
Gelukkig zijn er uitzonderingen.
Dat ben ik met je eens, maar dat is die jongen z'n schuld niet. Bovendien heeft hij met name op zijn wedstrijd tegen Glasgow Rangers en zijn verleden nooit een kans gehad van het publiek. Dat, terwijl hij zijn laatste paar wedstrijden gewoon een paar degelijke potten heeft gespeeld. Nee, geen meerwaarde, maar gewoon een prima rol als stand-in vervuld. Hetgeen waar ik me mateloos aan irriteer is dat Colin in een filmpje Aissati begroet en iedereen begint hem er om uit te lachen. Ik bedoel, hoe fuckin' oudd ben je dan? Ik vind het prachtig om te zien dat Aissati het blijkbaar in elk geval met een aantal spelers al direct kan vinden.quote:Op maandag 21 juli 2008 16:19 schreef BB-boy het volgende:
Het zijn niet alleen deze wedstrijden, maar het hele vorige seizoen. Van Colin hebben we kunnen zien dat hij het niveau niet aankan (waarom hij in godsnaam mag blijven is mij nog steeds een raadsel)
De kritiek is terecht, maar het is tegenwoordig meer kritiek geven om het kritiek geven. En daarbij nog eens een stereotype eraan vast plakken. De falende drugshond Urby die nooit op linksback heeft kunnen spelen en altijd fouten maakt terwijl hij zijn dope rookt en loopt te slapen. Dat is zo'n beetje hetgeen wat hier dagelijks wel weer terugkomt. Die mensen kunnen zichzelf gewoon beter ophangen. En als men dat als een doodsverwensing en dus ban ziet, so be it. Ik ben dat gewoon echt helemaal zat.quote:en Urby was vorig jaar mischien wel de slechtste speler van de gehele selectie als linksback. Het jaar ervoor draaide hij wel een redelijk tot goed seizoen, dus daar ik heb nog een beetje hoop op (maar dan wel op het middenveld). Ik vind de kritiek dus meer dan terecht.
Ik ben de eerste die kritiek heeft op mensen die slecht spelen. Maar zie bovenstaand: kritiek hebben op een speler die een andere speler begroet bij binnenkomst? Of telkens maar weer beginnen over Urby en z'n joeko(???)'s...quote:Dat je die kritiek niet op de tribune moet laten blijken is een ander verhaal, maar op een forum moet toch kunnen?
In het geval van Ajax wel jaquote:Op maandag 21 juli 2008 16:26 schreef Triptamine het volgende:
Goede spelers worden opgehemeld slechte worden neergehaald. Toch logisch?
Dat heb je bij iedere club wel hoor.quote:
[SCH-mode]quote:
Nou in deze mate lijkt het daar anders verdacht veel op. En niet alleen dat het gebeurt. Maar dat er ook nog over wordt gedaan dat het de gewoonste zaak van de wereld / niet meer dan logisch is. Dat zie ik toch maar bij weinig clubs.quote:Op maandag 21 juli 2008 16:33 schreef sjimz het volgende:
Dat heb je bij iedere club wel hoor.
Is geen typisch Ajax trekje.
De voorbeelden die je noemt zijn inderdaad niet van een hoog niveau, maar dat is ook een beetje eigen aan dit topic denk ik. We zitten niet voor niets aan nummertje 1023quote:Op maandag 21 juli 2008 16:29 schreef twi het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens, maar dat is die jongen z'n schuld niet. Bovendien heeft hij met name op zijn wedstrijd tegen Glasgow Rangers en zijn verleden nooit een kans gehad van het publiek. Dat, terwijl hij zijn laatste paar wedstrijden gewoon een paar degelijke potten heeft gespeeld. Nee, geen meerwaarde, maar gewoon een prima rol als stand-in vervuld. Hetgeen waar ik me mateloos aan irriteer is dat Colin in een filmpje Aissati begroet en iedereen begint hem er om uit te lachen. Ik bedoel, hoe fuckin' oudd ben je dan? Ik vind het prachtig om te zien dat Aissati het blijkbaar in elk geval met een aantal spelers al direct kan vinden.
[..]
De kritiek is terecht, maar het is tegenwoordig meer kritiek geven om het kritiek geven. En daarbij nog eens een stereotype eraan vast plakken. De falende drugshond Urby die nooit op linksback heeft kunnen spelen en altijd fouten maakt terwijl hij zijn dope rookt en loopt te slapen. Dat is zo'n beetje hetgeen wat hier dagelijks wel weer terugkomt. Die mensen kunnen zichzelf gewoon beter ophangen. En als men dat als een doodsverwensing en dus ban ziet, so be it. Ik ben dat gewoon echt helemaal zat.
[..]
Ik ben de eerste die kritiek heeft op mensen die slecht spelen. Maar zie bovenstaand: kritiek hebben op een speler die een andere speler begroet bij binnenkomst? Of telkens maar weer beginnen over Urby en z'n joeko(???)'s...
En dan Colin uitlachen om z'n 'straattaal' als hij "Heyyyyy hoe is 't?" zegt
De schijtmentaliteit, na het uitblijven van succes. En nu zijn we niet anders gewend. Het is wel grappig dat er steeds wordt geschreeuwd dat zus en zo aan het stadion moet veranderen. Maar als we eerlijk zijn, is het enige wat aan het stadion moet veranderen, de mensen die erin zitten.quote:Op maandag 21 juli 2008 17:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik vraag me af wat eerder kwam, de schijtmentaliteit of het gebash.
Ik betwijfel of dat gezegd gaat worden, Ajax heeft tot nu toe alle spelers waar het interesse in had vastgelegd op Henrique na maar die komt mischien nog wel op huurbasis. Zal een beetje sneu zijn om weer te verkondigen dat Boulahrouz voor Ajax niet haalbaar was.quote:Op maandag 21 juli 2008 16:51 schreef twi het volgende:
Om het toch nog maar over Ajax te hebben, hopelijk meldt Marco binnenkort dat ze er alles aan gedaan hebben Boulahrouz binnen te trekken. Want als daar echt geen pogingen voor zijn gewaagd zoals eerder aangegeven is dat een aanfluiting van jewelste. Natuurlijk was bekend dat hij nog niet terug wilde naar de eredivisie, maar als je een halve zomer bij elkaar op trainingskamp zit mag je toch wel een keertje hengelen of hij echt geen interesse heeft voor een mooi salaris. Om dan de andere helft van de zomer te besteden aan een - hoewel het een aanwinst is - mindere verdediger die daarnaast nog eens moet zien in te burgeren, is toch wel een beetje vreemd.
Ik heb liever dat ik weet dat Ajax bevestigt dat het heeft gefaald in het binnenhalen van iemand, omdat hij nog niet terug wilde. Dat is beter dan zeggen dat je er niks aan doet, omdat je verwacht te falen. Zeker wanneer hij uiteindelijk bij een jojo-club als VfB Stuttgart terechtkomt.quote:Op maandag 21 juli 2008 17:18 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Ik betwijfel of dat gezegd gaat worden, Ajax heeft tot nu toe alle spelers waar het interesse in had vastgelegd op Henrique na maar die komt mischien nog wel op huurbasis. Zal een beetje sneu zijn om weer te verkondigen dat Boulahrouz voor Ajax niet haalbaar was.
Geloven wij dat?quote:Albert Luque ontbreekt ook. Hij heeft in de wedstrijd tegen Noordwijk een heupblessure opgelopen.
Ik zou dat vrij ongepast vinden.quote:Op maandag 21 juli 2008 16:51 schreef twi het volgende:
Om het toch nog maar over Ajax te hebben, hopelijk meldt Marco binnenkort dat ze er alles aan gedaan hebben Boulahrouz binnen te trekken. Want als daar echt geen pogingen voor zijn gewaagd zoals eerder aangegeven is dat een aanfluiting van jewelste. Natuurlijk was bekend dat hij nog niet terug wilde naar de eredivisie, maar als je een halve zomer bij elkaar op trainingskamp zit mag je toch wel een keertje hengelen of hij echt geen interesse heeft voor een mooi salaris.
Waarom wel of niet? Kan toch gewoon zo zijn dat ie een blessure heeft?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |