quote:Op zondag 20 juli 2008 20:41 schreef yvonne, maar Qube wilde het ook posten, het volgende:
Ik ben zó benieuwd naar De Boswachters commentaar over "vreemde users die opeens in KLB komen stemmen"
Jawel. Juup (c) is moderator. Hij heeft een blauw kleurtje gewonnen.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:21 schreef LudoSanders het volgende:
Wat heeft hij gewonnen, de winnaar is nog niet bekend toch?
* Kras.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:23 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Jawel. Juup (c) is moderator. Hij heeft een blauw kleurtje gewonnen.
Wel erbij blijven he Sanders !
Waarom is dit nooit gezegd dan ? Waarom deed die Juup dan mee aan beide verkiezingen ?quote:Op maandag 21 juli 2008 09:13 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Blijkbaar ben je zelf te stom om te begrijpen, dat er een verborgen 2de moderator verkiezing was binnen de crew en dat de normale verkiezing nog steeds doorloopt. dat daar de 'beste' maar van mag winnen. Alleen 1 persoon heeft van de toren lopen blazen en dat is niet Chriz2k.
Wil je daar antwoord op ?quote:
Je eerste slotjequote:Op maandag 21 juli 2008 09:17 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
InderdaadJuup heeft de verkiezing niet gewonnen. Juup werd troosteloos 3e.
Maar goed. Het is makkelijk om alles om te draaien. Er zitten hier nl. op FOK! van die halve zolen die elke quote en post opslaan en bewaren om het vervolgens ergens neer te zetten met een heel andere redenatie erachter. Normaal gesproken mag je op KLB geen topic openen over een persoon/mod of i.d. Maar nu doet Yvonne het en blijft het topic gewoon openNiet dat het mij interesseert, vind het wel leuk die mensen die zich druk maken over een iemand op het internet en die denken dat ze gruwelijk goed zijn in discussieren terwijl het enige wat ze doen is: Ik hoor je lekker niet lalalala-gedrag is
Ben eens benieuwd
Ze snappen nl. nog niet dat het mij niet boeit wanneer Chris mod zou worden. Ik heb nl. zelf op Chris gestemd. Ze moeten zich eens leren lezen.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:27 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Waarom is dit nooit gezegd dan ? Waarom deed die Juup dan mee aan beide verkiezingen ?
Je doet namelijk alsof je alles weet
Schiet op he. Ik ben Zondag op vakantiequote:Op maandag 21 juli 2008 09:31 schreef remlof het volgende:
Juup heeft KLODOLS niet gewonnen, die hebben we gewoon mod gemaakt ter vervanging van tonks, omdat hij ons een goeie lijkt. De winnaar van de verkiezingen maken we later deze week bekend.
Gezien yvonnes reactie aan het begin van de verkiezing , kon je verwachten dat er iets stond te gebeuren waar ze de grootse voorpret aan zou gaan hebben.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:27 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Waarom is dit nooit gezegd dan ? Waarom deed die Juup dan mee aan beide verkiezingen ?
Je doet namelijk alsof je alles weet
Boh ja. Dat was lachen.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:33 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Gezien yvonnes reactie aan het begin van de verkiezing , kon je verwachten dat er iets stond te gebeuren waar ze de grootse voorpret aan zou gaan hebben.
Toevallig op het eind even een groepje waardoor je nog bovenaan zou komenquote:Op maandag 21 juli 2008 09:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wil je daar antwoord op ?
Volgens mij heb ik niemand aangezet om op me te stemmen hoorEn dan komen er toevallig een paar stemmen voor mij niet uit KLB en dan is het ineens vreemd. Volgens mij heeft Juup (c) zo 27 stemmen vergaard hoor.
En ik had het liefst gehad dat de KLB users het beslist hadden tussen mij en Chris ja. Want nu is er gestemd geworden door mensen die hier nooit komen. Ik ga toch ook niet op scholieren.com een account openen om daar de MOD van SEX te kiezen om er vervolgens nooit meer te komen (). scholieren.com
Dus. Tevreden ? Of komt er nu weer ineens zo'n superslimme opmerking overheen
Het komt blijkbaar niet in je op dat er mensen zijn die Yvonne niet belangrijk genoeg vinden om zo'n grondige analyse van te maken.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:33 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Gezien yvonnes reactie aan het begin van de verkiezing , kon je verwachten dat er iets stond te gebeuren waar ze de grootse voorpret aan zou gaan hebben.
Ja toevallig wel ja. En ik heb hun niet aangespoort. En zoals ik al zei (leer je lezen): Het liefst had ik dat de verkiezing anders was opgezet, dan had je dat gezeik met die stemmen niet gehad. Want ik ben het daar ook niet mee eens.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:38 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Toevallig op het eind even een groepje waardoor je nog bovenaan zou komenAls dat bij een ander gebeurd was lag je weer te janken over voortrekken, oneerlijk, gemeen, boohoo. Maar nee, nu is het bij Juup wel oneerlijk maar bij jou niet. Je laat je wel een beetje kennen, hoor.
omowngwionionhdwquiohdnquibfnsncosia, de users stemmen toch ook tussen jullieJuup is niet met KLODOLS gekozen
Jesus fucking Christ
Ik zou het niet doen als ik jou wasquote:Op maandag 21 juli 2008 09:46 schreef Queen_Bee het volgende:
Ik heb honger
Hoe had je het dan op willen zetten, hoe weet jij wie er frequent KLB bezoeken? Op basis van aantal posts in KLB kun je lastig mensen uitsluiten.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja toevallig wel ja. En ik heb hun niet aangespoort. En zoals ik al zei (leer je lezen): Het liefst had ik dat de verkiezing anders was opgezet, dan had je dat gezeik met die stemmen niet gehad. Want ik ben het daar ook niet mee eens.
Maar je vind telkens wel weer wat nieuws heWat ga je nu weer zeggen **
** wacht rustig af
Heeft niets met belangrijk te maken, heeft met selectief lezen te maken.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:40 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Het komt blijkbaar niet in je op dat er mensen zijn die Yvonne niet belangrijk genoeg vinden om zo'n grondige analyse van te maken.
Door bijvoorbeeld 1 dag de tijd om te stemmen (24 uur). Dan haal je zo de mensen eruit die hier vaak komen en niet de eendagsvliegen. 1 week was gewoon veel te lang. Dat spreekt zich rond en dan krijg je van die bullshitredenaties bij een stem, puur omdat mensen op je stemmen omdat ze iets gehoord hebben (ja ook bij mij).quote:Op maandag 21 juli 2008 09:48 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Hoe had je het dan op willen zetten, hoe weet jij wie er frequent KLB bezoeken? Op basis van aantal posts in KLB kun je lastig mensen uitsluiten.
Nou, ik zag toch aardig wat mensen die al best lang (of helemaal) niet gepost hadden in KLB. En dat ze dan alleen meelezen vind ik geen reden om te gaan stemmen. Ik ga ook ook niet mee doen aan de provinciale verkiezing van Utrecht omdat ik er iedere dag door heen rijd.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:48 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Hoe had je het dan op willen zetten, hoe weet jij wie er frequent KLB bezoeken? Op basis van aantal posts in KLB kun je lastig mensen uitsluiten.
Het zijn de admins die er continue op doorgaan en keer op keer opmerkingen moeten maken. Kinderachtig basisschool gedrag. Ook erg makkelijk bovendien, de afkap-communicatie methode op het grote internet.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:52 schreef BobbyB het volgende:
Toch vind ik het wel apart dat de mensen die een hekel aan boswachter hebben, wel constant op hem ingaan. Sterker nog, dat de admin mee doet aan zulks kinderachtig gedrag.
Ik had wat geschreven maar ik begin al te janken als ik alleen nog maar aan de te komen reactie denk.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja toevallig wel ja. En ik heb hun niet aangespoort. En zoals ik al zei (leer je lezen): Het liefst had ik dat de verkiezing anders was opgezet, dan had je dat gezeik met die stemmen niet gehad. Want ik ben het daar ook niet mee eens.
Maar je vind telkens wel weer wat nieuws heWat ga je nu weer zeggen **
** wacht rustig af
En dan een klaagzang van de 'vaste garde' dat ze net die dag hun oma aan het cateteren waren of dat die dag gelijk viel met het open NK fierljeppen, had niet echt gewerkt hè?quote:Op maandag 21 juli 2008 09:52 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Door bijvoorbeeld 1 dag de tijd om te stemmen (24 uur). Dan haal je zo de mensen eruit die hier vaak komen en niet de eendagsvliegen. 1 week was gewoon veel te lang. Dat spreekt zich rond en dan krijg je van die bullshitredenaties bij een stem, puur omdat mensen op je stemmen omdat ze iets gehoord hebben (ja ook bij mij).
Maar goed. Die discussie kunnen we wel opnieuw voeren, volgens mij is deze nu irrelevant.
En de reden dat zij niet meer postte in KLB was misschien wel omdat zij het niet eens waren met de huidige gang van zaken en ze dmv deze verkiezing enige invloed daar op uit konden oefenen.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:52 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nou, ik zag toch aardig wat mensen die al best lang (of helemaal) niet gepost hadden in KLB. En dat ze dan alleen meelezen vind ik geen reden om te gaan stemmen. Ik ga ook ook niet mee doen aan de provinciale verkiezing van Utrecht omdat ik er iedere dag door heen rijd.
Toch vind ik het wel apart dat de mensen die een hekel aan boswachter hebben, wel constant op hem ingaan. Sterker nog, dat de admin mee doet aan zulks kinderachtig gedrag.
Hehehe.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:57 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
En dan een klaagzang van de 'vaste garde' dat ze net die dag hun oma aan het cateteren waren of dat die dag gelijk viel met het open NK fierljeppen, had niet echt gewerkt hè?
Wedervraag, zie je een vraagteken in mijn post staan? Jij schetst een mogelijkheid, ik weerleg die. Dan is het aan jou om jouw post te verdedigen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hehehe.
Een fatsoenlijk antwoord op je vraag kun je alleen maar beantwoorden met een wedervraag met daarin je dis-techniek.![]()
Toont weer die kunstmatige intelligentie van je aan. Discussier eens normaal ventOh wacht..... Het is internet.
[internetmodus aan]
Dat jij niet op maandag aanwezig kon zijn omdat toevallig toen het NK Zaadslikken was wil niet zeggen dat iedereen afwezig moet zijn.
[internetmodus uit]
Tevreden ?![]()
![]()
Dan blijven er toch nog steeds 3 vragen over, die ik al vanaf het begin af aan stelde, maar nooit antwoord op heb gekregen:quote:Op maandag 21 juli 2008 10:00 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
En de reden dat zij niet meer postte in KLB was misschien wel omdat zij het niet eens waren met de huidige gang van zaken en ze dmv deze verkiezing enige invloed daar op uit konden oefenen.
Ja dat vraagteken zie ik ja. Jij niet dan ?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:11 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Wedervraag, zie je een vraagteken in mijn post staan? Jij schetst een mogelijkheid, ik weerleg die. Dan is het aan jou om jouw post te verdedigen.
Check mij bendeleider zijn !quote:Op maandag 21 juli 2008 10:14 schreef BobbyB het volgende:
Ik vind het wel erg makkelijk om de huidige KLB bagger sfeer alleen af te schuiven op Boswachter en kornuiten.
quote:
Hé! En die lui die gister massaal op de boswachter kwamen stemmen vanuit een goktopicje op FOK!?quote:Op maandag 21 juli 2008 09:52 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nou, ik zag toch aardig wat mensen die al best lang (of helemaal) niet gepost hadden in KLB. En dat ze dan alleen meelezen vind ik geen reden om te gaan stemmen. Ik ga ook ook niet mee doen aan de provinciale verkiezing van Utrecht omdat ik er iedere dag door heen rijd.
.
Yvonne !quote:
Lees je ff in. Ik geef ergens antwoord op jouw vraag of die van Queen Bee.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:21 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hé! En die lui die gister massaal op de boswachter kwamen stemmen vanuit een goktopicje op FOK!?
Die zag en zie je nooit in KLB
Zeg, lees jij je weleens in voordat je met allemaal loze vragen komt of wat?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:14 schreef BobbyB het volgende:
1. Waarom hebben zij niet aan de bel getrokken? Erg makkelijk om maar gewoon weg te lopen. Als ze het allemaal echt zo erg vonden hadden ze echt wel eerder lopen klagen.
2. Waarom is er pas na een klaagzang van notabene boswachter zelf zo'n verkiezing gekomen?
3. Waarom is er nooit eerder ingegrepen door de 5 mods die KLB heeft?
wat betreft de aanleiding en het niet eerder ingrijpen op klaagbaak geef ik je volledig gelijk.quote:
Zeg, kan jij ook inhoudelijk ergens op in gaan zonder mensen te beledigen of een wedervraag te stellen?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zeg, lees jij je weleens in voordat je met allemaal loze vragen komt of wat?
Weer zo'n lading bullshit, als je maar hard genoeg gilt heb je automatisch gelijk?quote:Op maandag 21 juli 2008 09:56 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Het zijn de admins die er continue op doorgaan en keer op keer opmerkingen moeten maken. Kinderachtig basisschool gedrag. Ook erg makkelijk bovendien, de afkap-communicatie methode op het grote internet.
Siert hun wel en vind het wel grappig om te zien hoe boehoe ze doen dat ik al die tijd een kans maakte om MOD te worden om vervolgens snel even in een topic al hun emoties te spuwen toen Juup(c) mod werd.
Daarom is het ook zo mooi dat ik ondanks dat een dikke 35+ stemmen heb gekregenEn of ik het nu wordt of Chris. ./care
quote:Ook erg makkelijk bovendien, de afkap-communicatie methode op het grote internet.
Ga weg, kssjt, vort.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:21 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Yvonne !
Ik heb gisteren een blauwtje gelopen. Mag ik op jouw schouder uithuilen ?
Please. Ik heb niemand![]()
![]()
Als jij door die opmerking al beledigd voelt heb je wel hele lange tenen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:24 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Zeg, kan jij ook inhoudelijk ergens op in gaan zonder mensen te beledigen of een wedervraag te stellen?
Mooi. Dan weet je dus ook dat o.a. ik initiatief hebben gegeven voor de KLB-verkiezing. Best vreemd he voor een baggeraar die KLB naar de kloten wil helpen hequote:Op maandag 21 juli 2008 10:24 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
wat betreft de aanleiding en het niet eerder ingrijpen op klaagbaak geef ik je volledig gelijk.
Ja, ik ga inhoudelijk in opvragen die enigszins relevant zijn, niet op vragen waarvan de vraagstelling al verkeerd is of getuigen van een totaal niet op de hoogte zijn van.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:24 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Zeg, kan jij ook inhoudelijk ergens op in gaan zonder mensen te beledigen of een wedervraag te stellen?
Oh dus de admins hebben automatisch gelijk of wat probeer je nu te zeggen ?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:24 schreef yvonne het volgende:
[..]
Weer zo'n lading bullshit, als je maar hard genoeg gilt heb je automatisch gelijk?
[..]
Mijn God, je wilt écht een lintje hè?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mooi. Dan weet je dus ook dat o.a. ik initiatief hebben gegeven voor de KLB-verkiezing. Best vreemd he voor een baggeraar die KLB naar de kloten wil helpen he
Ik heb écht lange tenenquote:Op maandag 21 juli 2008 10:26 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Als jij door die opmerking al beledigd voelt heb je wel hele lange tenen.
Zie PI.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:26 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Als jij door die opmerking al beledigd voelt heb je wel hele lange tenen.
Dat mag toch wel duidelijk zijn dacht ik zo. Alleen diegene reageert niet op zijn PM tot nu toe ws.quote:
Toch is het knap hoe jij keer op keer alles weet te verdraaien.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Oh dus de admins hebben automatisch gelijk of wat probeer je nu te zeggen ?
Jij wil gewoon een kleurtjequote:Op maandag 21 juli 2008 10:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mooi. Dan weet je dus ook dat o.a. ik initiatief hebben gegeven voor de KLB-verkiezing. Best vreemd he voor een baggeraar die KLB naar de kloten wil helpen he
Lekker. Had fucking honger en de frituursel thuis was op.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:29 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Zeg boswachter, hoe was de Mac gisteravond?
Leg mij nog eens uit wáár jij precies gelijk hebt?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:28 schreef BobbyB het volgende:
[..]
maar Yvonne weet zelf ook wel dat ik gelijk heb en geeft er daarom geen antwoord op. Erg makkelijk dus.
Ben jij soms de persoonlijke schild schandknaap van Yvonne ofzo ?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:26 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Als jij door die opmerking al beledigd voelt heb je wel hele lange tenen.
Welles !quote:Op maandag 21 juli 2008 10:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Toch is het knap hoe jij keer op keer alles weet te verdraaien.
Ik zei "draaien"
Precies, en de McChicken is ook nog wel te kanen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:30 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat is gewoon simpelweg niet te vreten. Overigens alles van de Mac niet.
Je bedoelt op vragen waar je niet je eigen falen in toe hoeft te geven?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, ik ga inhoudelijk in opvragen die enigszins relevant zijn
Het herkauwen van kansloze opmerkingen richting gebagger op KLB, boswachter etc, daar lijk je vooralsnog geen problemen mee te hebben.quote:niet op vragen waarvan de vraagstelling al verkeerd is of getuigen van een totaal niet op de hoogte zijn van.
Het heeft weinig nut weereens alles te herkauwen, er is zat na te lezen.
Valt me op dat anderen nooit gelijk hebben bij je. Vandaar discussie voeren met een toetsenbord. OMFG.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:30 schreef yvonne het volgende:
[..]
Leg mij nog eens uit wáár jij precies gelijk hebt?
hou maar opquote:Op maandag 21 juli 2008 10:32 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Je bedoelt op vragen waar je niet je eigen falen in toe hoeft te geven?
[..]
Het herkauwen van kansloze opmerkingen richting gebagger op KLB, boswachter etc, daar lijk je vooralsnog geen problemen mee te hebben.
Het feit dat jij niet in gaat op mijn vragen zegt genoeg. Je hebt er totaal geen moeite mee om scherpzinnige opmerkingen te typen, maar even een zinnetje kopieren (je zegt dat het ergens na te lezen isquote:Op maandag 21 juli 2008 10:30 schreef yvonne het volgende:
[..]
Leg mij nog eens uit wáár jij precies gelijk hebt?
Dat dus.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:34 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Het feit dat jij niet in gaat op mijn vragen zegt genoeg. Je hebt er totaal geen moeite mee om scherpzinnige opmerkingen te typen, maar even een zinnetje kopieren (je zegt dat het ergens na te lezen is) om antwoord te geven op mijn vragen is blijkbaar teveel gevraagd.
Jij hebt helemaal geen recht van sprekenquote:Op maandag 21 juli 2008 10:37 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat dus.
Bij Yvonne krijg je geen antwoord op je vragen en opmerkingen. Ze weerlegt ze simpel met: Onzin, bullshit, bagger etc.
En waarom: Omdat ze het vermogen niet heeft om een goede discussie te voeren.
Jij vat 'vaste garde' op als een sneer, oké. Vervolgens val je wel over users die niet tot nauwelijks in KLB posten en opteer je voor een eendagsstemming om deze uit te kunnen sluiten. Niet iedereen heeft de mogelijkheid elke dag online te zijn. Wanneer je zo'n eendagsstemming houdt is dat niet fair tov deze gebruikers die ten tijde van de stemming niet aanwezig zijn omdat zij net zoveel te zeggen hebben over KLB als jou en mij.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:14 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja dat vraagteken zie ik ja. Jij niet dan ?
Ik schets een mogelijkheid. Jij weerlegt die op een dusdanige manier dat er toch weer ff een sneer in moet. Is dat je enige manier van discussieren ?
Ohzo. Dus ik moet mijn posts continue verdedigen. Hehe. Ok. Ik weet even genoeg
Owowowow, wat ben je toch ook een dwaasquote:Op maandag 21 juli 2008 10:32 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Valt me op dat anderen nooit gelijk hebben bij je. Vandaar discussie voeren met een toetsenbord. OMFG.
Jij bent volgens mij iemand die wanneer ze in het dagelijks leven geen gelijk krijgt meteen begint te schreeuwen. Vandaar dat bedrijven je na een week kotsmoe zijn.
Fans ? Waar zeg ik dat ?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:39 schreef yvonne het volgende:
[..]
Owowowow, wat ben je toch ook een dwaas
Ongelooflijk, succes verder met je "fans"
Man die had ik al verspeelt toen ik dit account aanmaaktequote:Op maandag 21 juli 2008 10:41 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Boswachter, nu verspeel je je kans op mod.
Hoezo?quote:Op maandag 21 juli 2008 10:41 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Boswachter, nu verspeel je je kans op mod.
Dan wordt het gezellig achter de schermen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoezo?
Het wordt wel erg snel vergeten dat ik nu al in 8+ topics vertel dat als de boswachter de meerderheid van stemmen heeft, de boswachter moderator wordt, simpel zat.
En of hij mij nu denkt af te zeiken of weereens over Brechtje begint () doet daaraan niets af.
En alweer veronderstel je wat en leg je me woorden in de mond.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:39 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Jij vat 'vaste garde' op als een sneer, oké. Vervolgens val je wel over users die niet tot nauwelijks in KLB posten en opteer je voor een eendagsstemming om deze uit te kunnen sluiten. Niet iedereen heeft de mogelijkheid elke dag online te zijn. Wanneer je zo'n eendagsstemming houdt is dat niet fair tov deze gebruikers die ten tijde van de stemming niet aanwezig zijn omdat zij net zoveel te zeggen hebben over KLB als jou en mij.
Zolang jullie vaag doen over wanneer een account nou wel of niet een kloon is kan je toch met die stemmen doen wat je wil ? Chriz2k en de Boswachter zaten al dicht bij elkaar. En de kansloze 3e Juup hebben jullie sowieso al mod gemaakt.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoezo?
Het wordt wel erg snel vergeten dat ik nu al in 8+ topics vertel dat als de boswachter de meerderheid van stemmen heeft, de boswachter moderator wordt, simpel zat.
En of hij mij nu denkt af te zeiken of weereens over Brechtje begint () doet daaraan niets af.
Ik zeik je alleen af als je weer eens de grappige FA probeert te doen en mij daarbij probeert af te zeiken.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:43 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoezo?
Het wordt wel erg snel vergeten dat ik nu al in 8+ topics vertel dat als de boswachter de meerderheid van stemmen heeft, de boswachter moderator wordt, simpel zat.
En of hij mij nu denkt af te zeiken of weereens over Brechtje begint () doet daaraan niets af.
Ik kan ook lief zijn hoor ***quote:Op maandag 21 juli 2008 10:45 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Dan wordt het gezellig achter de schermen.
Neuh, dat is niet "afzeiken" dat is goedkoop scoren dmv mijn dochter erin te betrekken en dat maakt het "afzeiken" zo zwak.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ik zeik je alleen af als je weer eens de grappige FA probeert te doen en mij daarbij probeert af te zeiken.
Oog om oog tand om tand. Ik trek tenminste mijn typwaffel open tegen je. Zouden meer mensen moeten doen, maakt het forum tenminste wat levendiger.
Dat is wel sad.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Neuh, dat is niet "afzeiken" dat is goedkoop scoren dmv mijn dochter erin te betrekken en dat maakt het "afzeiken" zo zwak.
Lijkt me toch eerlijker dat iedere account één keer gestemd heeft, niet één account met 6 kloons die dus 7x stemt en op die manier de stemming verkloot.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:46 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Zolang jullie vaag doen over wanneer een account nou wel of niet een kloon is kan je toch met die stemmen doen wat je wil ? Chriz2k en de Boswachter zaten al dicht bij elkaar. En de kansloze 3e Juup hebben jullie sowieso al mod gemaakt.
Met je initiatief is niets mis, alleen hoe je er daarna mee bent omgaan is erg beschamend te noemen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mooi. Dan weet je dus ook dat o.a. ik initiatief hebben gegeven voor de KLB-verkiezing. Best vreemd he voor een baggeraar die KLB naar de kloten wil helpen he
Goedkoop scoren ben jij ook erg goed in door bijvoorbeeld een Zwaai hier de Boswachter topic te openen terwijl normaal gesproken elke vorm van kritiek op een admin of FA binnen 2 seconden dicht is.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Neuh, dat is niet "afzeiken" dat is goedkoop scoren dmv mijn dochter erin te betrekken en dat maakt het "afzeiken" zo zwak.
Och vat je dat op als een sneer. Ik dacht het enkel luchtig te houden, in de stijl van KLB. Wanneer die eendagsstemming een feit was geweest zou je namelijk weer een bom aan topics gehad hebben over de meest uiteenlopende redenen waarom iemand niet gestemd zou kunnen hebben.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:45 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
En alweer veronderstel je wat en leg je me woorden in de mond.
Ik vat vaste garde niet op als sneer. De rest van je semi-grappige berichtje op een normale reactie van mezelf vat ik op als sneer.
Ik geef een mogelijkheid voor een eendagsstemming, betere opties waren altijd welkom. Heb ook nergens gezegd dat deze waterdicht was deze verkiezing, was alleen een idee. Ideeen zijn er om verbeterd te worden en bovendien om commentaar op te geven indien iets niet goed is. Dat mag. Alleen dan wel op een normale manier. En niet alsof je discussiert met een groenvoorziener.
quote:Op maandag 21 juli 2008 11:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Maar goed. Hou toch wel van je hoorEen beetje dan he.
Heeft ze niet nodig , yvonne is daar mondig genoeg voor.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:30 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Ben jij soms de persoonlijke schild schandknaap van Yvonne ofzo ?
Waarom doe je het dan vraag ik me af ? Heb je zelf mod aspiraties ?quote:Op maandag 21 juli 2008 11:03 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Heeft ze niet nodig , yvonne is daar mondig genoeg voor.
En weer kraam je bullshit uit, ik heb in de afgelopen jaren meer dan wie ook over me heen gekregen en geen van de topics zijn gesloten.quote:Op maandag 21 juli 2008 11:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Goedkoop scoren ben jij ook erg goed in door bijvoorbeeld een Zwaai hier de Boswachter topic te openen terwijl normaal gesproken elke vorm van kritiek op een admin of FA binnen 2 seconden dicht is.
Zie het maar als een afzeik-methode van mezelf die ik gebruik wanneer mensen hetzelfde doen, continu.
Maar goed. Hou toch wel van je hoorEen beetje dan he.
PS. je discussiert met me alsof ik alleen de basisschool af heb. Al vanaf het begin. Vandaar de vergelijking met een groenvoorziener. En je hebt zelf 0,0 respect over mij en mijn "gebagger", dus ook eens naar jezelf kijken a.u.b.quote:Op maandag 21 juli 2008 11:01 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Och vat je dat op als een sneer. Ik dacht het enkel luchtig te houden, in de stijl van KLB. Wanneer die eendagsstemming een feit was geweest zou je namelijk weer een bom aan topics gehad hebben over de meest uiteenlopende redenen waarom iemand niet gestemd zou kunnen hebben.
Ideeën zijn er inderdaad om te verbeteren en te becommentariëren wanneer deze niet goed zijn, dat laatste deed ik dus bij jouw 'eendagsstemming'-methode. Dat jij het vervolg van mijn post daarop als een sneer ziet, tsja, dat hou je nu eenmaal met discussiëren middels het internet, dat was iig niet de bedoeling.
PS: die vergelijking met een groenvoorziener toont anders ook niet al te veel respect aan jegens je discussiepartner.
Voorstander is van een leefbaar fokquote:Op maandag 21 juli 2008 11:03 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Heeft ze niet nodig , yvonne is daar mondig genoeg voor.
Een stuk of 8 topics met bullshit en hier en daar een stem doorscrollen?:')quote:Op maandag 21 juli 2008 11:05 schreef PietjePuk007 het volgende:
Waarom later deze week pas? Zo moeilijk kan dat tellen toch niet zijn
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |