Op maandag is ook veel te voorspelbaar. Net zoals Sunday Bloody Sunday te voorspelbaar is op zondagquote:Op maandag 21 juli 2008 01:58 schreef rjvandevelde het volgende:
Ja maar volgense ene Gerard E. is die plaat alleen leuk op een andere dag dan maandag
Zou ik ook worden als je op dit tijdstip wordt gebeld terwijl je tot 's avonds laat een programma hebt gemaakt gedurende een periode waarin je weinig slaap krijgt...quote:Op maandag 21 juli 2008 08:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
Lol marc Smeets wordt echt gestoord door giel
Mart moet Giel maar eens bellen als hij net klaar is met de avondetappe.quote:Op maandag 21 juli 2008 08:41 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Zou ik ook worden als je op dit tijdstip wordt gebeld terwijl je tot 's avonds laat een programma hebt gemaakt gedurende een periode waarin je weinig slaap krijgt...
Net als de MH's van 3FM, lopen ze ook altijd achter de feiten aanquote:Op maandag 21 juli 2008 08:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
DatTheo
-gezeik
ben ik nu al zat. Een 'grap' van jaren geleden
![]()
![]()
.
Niet de eerste keer , zelfde als toen dat hij een week ergens uit lag te liggen, toen de oplader kwijt was, bleek laterquote:Op maandag 21 juli 2008 08:46 schreef SilentChaos het volgende:
Gielmobiel gejat
Doet me denken aan toen de Fok! stok werd gekidnapped!
Roel probeer jequote:Op maandag 21 juli 2008 08:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
DatTheo
-gezeik
ben ik nu al zat. Een 'grap' van jaren geleden
![]()
![]()
.
Dat is ook de grapquote:Op maandag 21 juli 2008 08:41 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Zou ik ook worden als je op dit tijdstip wordt gebeld terwijl je tot 's avonds laat een programma hebt gemaakt gedurende een periode waarin je weinig slaap krijgt...
Een grap wat een aantal dagen zou moeten duren, niet de hele tourquote:Op maandag 21 juli 2008 08:58 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Dat is ook de grap, alleen begint matiger te worden
Idd. Wat dat betreft zijn ze wel consequentquote:Op maandag 21 juli 2008 08:57 schreef Againzender het volgende:
[..]
Net als de MH's van 3FM, lopen ze ook altijd achter de feiten aan
Zullen we ons met een groep aanmeldenquote:Op maandag 21 juli 2008 08:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
DatTheo
-gezeik
ben ik nu al zat. Een 'grap' van jaren geleden
![]()
![]()
.
Kan niet slechter dan die mutsen vanmorgenquote:Op maandag 21 juli 2008 09:13 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zullen we ons met een groep aanmelden. Kunnen er toch 5 fokkers naar LL
.
Lekker in een tent. Met z'n allen. In de bagger. Niet normaal kunnen schijten, douchen, slapen. Kutmensen overal al de tijd.quote:Op maandag 21 juli 2008 09:13 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zullen we ons met een groep aanmelden. Kunnen er toch 5 fokkers naar LL
.
Thats lifequote:Op maandag 21 juli 2008 09:34 schreef on_air het volgende:
[..]
Lekker in een tent. Met z'n allen. In de bagger. Niet normaal kunnen schijten, douchen, slapen. Kutmensen overal al de tijd.
Wat doe je ons aanquote:Op maandag 21 juli 2008 09:44 schreef muisje-eliza het volgende:
ik zeg net nog tegen mn man dat op zo n kut-maandag met veel regen alleen Kane nog mist.... en zie daar.....
Gewoon alleen requests roepen net als gisteravondquote:Op maandag 21 juli 2008 09:45 schreef muisje-eliza het volgende:
ik zal t voortaan niet meer bespreken
quote:Op maandag 21 juli 2008 09:47 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Gewoon alleen requests roepen net als gisteravond
Ik werd er wakker van. Zo onmeunig veel regen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:06 schreef Sirolf het volgende:
Oh, regent het vandaag?
* Sirolf ligt nog steeds in bed
Ik moet wat doen, daarom ben ik er maar uit gekomenquote:Op maandag 21 juli 2008 10:06 schreef Sirolf het volgende:
Oh, regent het vandaag?
* Sirolf ligt nog steeds in bed
koffieapparaat is stukquote:
quote:
quote:Giel Beelen ontsnapt aan veroordeling
Giel Beelen ontsnapt aan veroordelingGiel Beelen is voor de politierechter ontsnapt aan een veroordeling. In april was de dj van Radio 3FM bij het vallen van de avond op weg naar de studio, toen hij bij Weesp een kruispunt naderde waar het licht net op groen sprong. De rij wachtende auto’s voor het verkeerslicht kwam naar de smaak van Beelen niet snel genoeg op gang. En dus besloot de dj de rij auto’s in te halen over de voorsorteerstrook voor linksafslaand verkeer, die op dat moment vrij was.
Terwijl Beelen vrolijk zijn weg vervolgde, kwam hem een surveillancewagen tegemoet. De auto van Beelen werd staande gehouden, waarna hij zijn rijbewijs kon inleveren.
Inmiddels heeft de dj het document weer terug, dankzij de Haarlemse advocaat Ben Fritz. Die wist de politierechter te overtuigen dat de verwijten aan Beelens adres slordig en onvoldoende onderbouwd waren door het OM. De stelling van de officier van justitie dat Beelen te hard had gereden, viel simpelweg niet te bewijzen. Ook de kwalificatie ’onvoorzichtig rijden’ kon niet hard worden gemaakt.
Vorig jaar november kreeg hij nog een veroordeling aan zijn broek voor te hard rijden, maar vorige week kon Beelen met een vrijspraak het gerechtsgebouw verlaten. De rechter achtte dit keer niet bewezen dat de verdachte de wegenverkeerswet had overtreden. [Haarlems Dagblad]
gvd, vuile wegpiraat, ga een viaduct koppen joh met je petquote:
je zou er bijna zo'n Veenstra Veenstra koekoek doorheen gooienquote:
Het weer wordt beter eind van de week. Die mega"hit" van Coldplay wordt elke keer dat't gedraaid wordt slechterquote:
maak je borst maar nat , het is pleuris weer hier, harde wind en grote druppels regen, zie nergens plekje waar geen donkere grijze wolken hangen.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:49 schreef muisje-eliza het volgende:
giel had m in een top tien van stalkerliedjes staan zelfs geloof ik
*gaat zich klaar maken om door weer en wind naar t werk te gaan*
Jah, begin jaren 80 kon dat nog.quote:Op maandag 21 juli 2008 10:48 schreef on_air het volgende:
Eigenlijk vind ik dit een beangstigend nummer: stiekem met je gedanst.
Stalker much?
quote:Op maandag 21 juli 2008 10:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
maak je borst maar nat , het is pleuris weer hier, harde wind en grote druppels regen, zie nergens plekje waar geen donkere grijze wolken hangen.
met helaas één van hun slechtere nummers....quote:
oke das waar, maar ik vind het een leuke bandquote:Op maandag 21 juli 2008 11:06 schreef Againzender het volgende:
[..]
met helaas één van hun slechtere nummers....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |