Wat nou met mijn salaris? Je hebt zeker geen idee wat ik aan hypotheek betaal? Ziekenfonds? Gas? Water? Licht? Novib? 3x in de week sporten? Verzekeringen?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:15 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
Je zei zelf dat als het niet duur zo zijn dat je het dan zou doen.
Krent, en dat met jou salaris!!!
Nee, maar dat herinnert me er wel aan dat ik een FF kaart moet aanvragen.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:12 schreef TheaterMaMa het volgende:
zo zie je maar dat de vanzelfsprekendheid der dingen lang niet voor iedereen zo vanzelfsprekend is
Ik mag toch hopen dat frequent flyers zoals bijvoorbeeld Stroekie, Wonderer en nuno daar anders over denken en dit al lang doen.
Nuno (met hoofdletter) denkt en weet dat ie via allerlei wegen al heel veel bijdraagtquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:12 schreef TheaterMaMa het volgende:
zo zie je maar dat de vanzelfsprekendheid der dingen lang niet voor iedereen zo vanzelfsprekend is
Ik mag toch hopen dat frequent flyers zoals bijvoorbeeld Stroekie, Wonderer en nuno daar anders over denken en dit al lang doen.
Ja die lijkt me ook wel wat. Lange donkere harenquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:36 schreef Nuno_G het volgende:
paul mmm misschien
Sanya ach een keertje tussendoor
Tim jaaaaaaaaaaaaaaa
*LOL* he bah, lange blonde krullenquote:Daniel ja als ie zijn haar laat groeien zoals ......met krullen en zo
Fabian vind ik welquote:colin en fabian neee
Jeffrye ja vanwege zijn ogen
Dennis ach ja waarom niet
Donnie eigenlijk te jong maar ok
Fabianquote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:38 schreef Ang3l het volgende:
*LOL* he bah, lange blonde krullen
[..]
Fabian vind ik welStoer. Hou ik van.
en wie mag dat zijn, beetje teveel ken van barbiequote:
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 18:39 schreef TheaterMaMa het volgende:
Doe je wel netjes klimaatneutraal vliegen dan?
Koop je je Co2 uitstoot af, wel zo milieuvriendelijk.
http://www.milieucentraal(...)atneutraal%20vliegen
Dat is ikbenjouw.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:02 schreef Nuno_G het volgende:
en wie mag dat zijn, beetje teveel ken van barbie
Sorry, hoor het is pure oplichting. Speel dan met de lotto, dan maak je nog ergens een beetje kans op.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 19:04 schreef TheaterMaMa het volgende:
Ik heb voor 2 personen gerekend
Uw totale uitstoot is 1,5 ton CO2-equivalenten
Hiervoor zou één boom 133 jaar moeten groeien in de tropen
Trees for Travel plant of beschermt 4 bomen, die in meerdere jaren uw CO2 uitstoot opnemen
De kosten voor compensatie bedragen: 13,50
dat is niet duur dat moet je toch met me eens zijn.
Als jij het niet doet doe ik het.
Deze pagina is makkelijker om te bekijken: http://www.treesfortravel.nl
Hij mocht dat willenquote:
het idee van bomen planten is op zich niet verkeerd, maar dan moet het niet gaan om produktie bos want dan komt die CO2 naar een aantal jaren alsnog vrij. En er zijn wel een paar handige jongens met dollartekens in die markt gesprongenquote:
Vind het zo veel te bezitterig klinken in iederen geval en dat voor Kenquote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:34 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nouja, 'k vind dat ie z'n zin moet afmaken... Hij is mijn watte?
Klassiek.quote:
Die firma daar op Welschap (OK, zo heet het niet meer, maar goed), zegt: "Geef me geld, dan plant ik bomen in Uganda. Misschien. Ooit. Wellicht." En dan is er nog steeds niet aangetoond dat er werkelijk een probleem met CO2 is: dat hele IPCC is zo onwetenschappelijk als de pest, gewoon omdat de informatie - vol kantekeningen, mitsen en maren - drie keer door een beleidsfilter gaat voor de gebakjes die zichzelf politici noemen. En dan nog: het zijn computermodellen. Rubbish in = rubbish out, en we kunnen het weer over drie weken niet eens voorspellen, laat staan het klimaat.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:30 schreef Stroekie het volgende:
het idee van bomen planten is op zich niet verkeerd, maar dan moet het niet gaan om produktie bos want dan komt die CO2 naar een aantal jaren alsnog vrij. En er zijn wel een paar handige jongens met dollartekens in die markt gesprongen
is voor hen die een gebaar willen maken is het een mogelijkheid
Uganda is dan inderdaad weer een fraai voorbeeld hoe het niet moet, want die planten met dat geld dat europa zomaar even komt brengen gewoon weer een nieuwe Palmolie plantagequote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:46 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Die firma daar op Welschap (OK, zo heet het niet meer, maar goed), zegt: "Geef me geld, dan plant ik bomen in Uganda. Misschien. Ooit. Wellicht." En dan is er nog steeds niet aangetoond dat er werkelijk een probleem met CO2 is: dat hele IPCC is zo onwetenschappelijk als de pest, gewoon omdat de informatie - vol kantekeningen, mitsen en maren - drie keer door een beleidsfilter gaat voor de gebakjes die zichzelf politici noemen. En dan nog: het zijn computermodellen. Rubbish in = rubbish out, en we kunnen het weer over drie weken niet eens voorspellen, laat staan het klimaat.
Ik zeg dus: ga toch weg met je CO2-melkkoe en doe wat aan vervuild drinkwater of onderwijs of zo, daar heb je nog wat aan. Dit is een fashionable worry.
De Nederlandse stemmen zijn ook coolquote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:43 schreef hierissieweer het volgende:
Als we dan toch Bijbelverhalen moeten verkrachten voor populair verhaal. Dan is dit de enige mooie uitvoering van het nummer:
quote:Op vrijdag 18 juli 2008 23:18 schreef DennisMoore het volgende:
Het is leuk om ook in de zomer nog 's de kachel aan te zetten... dan gaat 't ineens zo 'knus' ruiken ofzo. Misschien 't stof op de radiatoren die ineens heet worden oid?
als je het maar vastberaden en met hartstocht doet dan, dan is het minder ergquote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:20 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
I'm about to make a huge mistake.
oh trust me, de hartstoch is er. Dat is juist het probleem.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:23 schreef TheaterMaMa het volgende:
als je het maar vastberaden en met hartstocht doet dan, dan is het minder erg
geloof mij, dan kan het nooit een probleem zijn.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:29 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
oh trust me, de hartstoch is er. Dat is juist het probleem.
Als je het toch al weet, goed je best doen om er zoveel mogelijk van te leren danquote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:20 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
I'm about to make a huge mistake.
Op zo'n moment zou ik zeggen: gebruik je verstand, niet je gevoelensquote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:29 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
oh trust me, de hartstoch is er. Dat is juist het probleem.
maar als het toch niet live is, is er toch niets aan de handquote:Op zaterdag 19 juli 2008 01:43 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
ik maak om de 2 weken radio via MVS op Amsterdam FM, zaterdag van 19 tot 20.00
www.salto.nl voor de stream
Het is wel livequote:Op zaterdag 19 juli 2008 01:46 schreef TheaterMaMa het volgende:
maar als het toch niet live is, is er toch niets aan de hand
als het maar 1x in de 2 weken is waarom heb je dan zo lang gewacht om het klaar te maken?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:53 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
En nu is er crisis. Niet vanwege die mistake, maar radio crisis. Nu moet ik alleen een uur gaan vullen met m'n beste vriendin, wat niet goed is want dat is niet te volgen dan. Maar ik kan last minute even geen 3e vinden en moet ook nog onderwerpen + muziek fixen. Rah.
Het liep de laatste weken wat chaotisch, meestal bepaal ik op donderdag pas wat ik draai omdat ik meestal nieuwe dingen wil draaien. En nu is mijn radiopartner er morgen niet + onze 2 sidekicks (die de andere 2 weken vullen) zijn er ook niet. Dus mag ik zelf bepalen wat ik draai. maar heb nu een lijstje klaar.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 01:54 schreef TheaterMaMa het volgende:
als het maar 1x in de 2 weken is waarom heb je dan zo lang gewacht om het klaar te maken?
ik ga je toch teleurstellenquote:
And who might that be? (Say iyt! SAY IT!)quote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:01 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Fabian![]()
Maar die lange blone krullen en blauwe ogen staan maar bij 1 persoon
quote:Op zaterdag 19 juli 2008 03:22 schreef Ang3l het volgende:
Cairon: Ik wil NIETS maar dan ook NIETS horen over deze avond! NIETS! Alles wat je zegt is een leugen. Een LEUGEN zeg ik je!
O trouwens, Grand Café Berlage heeft een mail van me gekregen over hun personeel. Je denkt toch niet dat ik zoiets op me laat zitten he?
"Geachte heer/mevrouw,
Mag ik jullie er even op attent maken dat ik er niet van gediend ben voor vuile flikker en gore homo uitgemaakt te worden door jullie personeel wanneer ik op de parkeerplaats voor mijn eigen huis (achteruitgang Berlage) sta te kletsen met een vriend van me? Incl bedreigingen etc.
De jongen die om 3:20 in de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 Aug bij jullie het achter-terras aan het opruimen en afsluiten was (donker haar) kan dan ook wel een lesje in klantvriendelijkheid krijgen. Ik hoop dat daar iets mee gedaan wordt.
M.vr.gr.
"
Aug of juli?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 03:22 schreef Ang3l het volgende:
Cairon: Ik wil NIETS maar dan ook NIETS horen over deze avond! NIETS! Alles wat je zegt is een leugen. Een LEUGEN zeg ik je!
O trouwens, Grand Café Berlage heeft een mail van me gekregen over hun personeel. Je denkt toch niet dat ik zoiets op me laat zitten he?
"Geachte heer/mevrouw,
Mag ik jullie er even op attent maken dat ik er niet van gediend ben voor vuile flikker en gore homo uitgemaakt te worden door jullie personeel wanneer ik op de parkeerplaats voor mijn eigen huis (achteruitgang Berlage) sta te kletsen met een vriend van me? Incl bedreigingen etc.
De jongen die om 3:20 in de nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 Aug bij jullie het achter-terras aan het opruimen en afsluiten was (donker haar) kan dan ook wel een lesje in klantvriendelijkheid krijgen. Ik hoop dat daar iets mee gedaan wordt.
M.vr.gr.
"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |