Kan je daarna extra vroeg weer barbecueën, is toch lekkerquote:Op zondag 27 juli 2008 18:20 schreef popolon het volgende:
Ik vind 't helemaal niks die regel.
Ja en de wind kan die kant opwaaien en de andere kant.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:23 schreef Tim86 het volgende:
Ach, als het scoreverloop wat meer in je voordeel is dan win je zo'n wedstrijd gewoon..
Dan duim ik met je meequote:Op dinsdag 5 augustus 2008 02:15 schreef Milhouse het volgende:
Dat is het mooie van honkbal. Als je een goeie dag hebt, kun je van iedereen winnen:)
Barbecueëndoe je vantevoren al, op de parkeerplaats.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:07 schreef okee6 het volgende:
[..]
Kan je daarna extra vroeg weer barbecueën, is toch lekker
Als ze de openingswedstrijd winnen dan hebben ze wel kans op een medaille. Ik zie weinig echt grote talenten in het amerikaanse team, maar als het genoeg is om ver te komen dan is gelijk duidelijk waarom honkbal de Olympische status verliest. Cuba is wat mij betreft de grote favoriet, daarachter hangt het vooral van de vorm van de dag af.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 00:53 schreef golfer het volgende:
Ze maken echt een goede kans op een medaille:
[..]
Om 9 uur 's ochtendsquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 05:11 schreef popolon het volgende:
[..]
Barbecueëndoe je vantevoren al, op de parkeerplaats.
quote:Het Nederlands honkbalteam
heeft in de aanloop naar de Olympische
Spelen de derde opeenvolgende nederlaag
geleden.Doosan Bears,dat uitkomt in de
Zuid-Koreaanse Major League,was met 4-1
te sterk.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 16:52 schreef TheArt het volgende:
Overigens nog een feit. Midden in de wedstrijd kwamen er 4 dopingcontroleurs van het IOC het veld op en die gingen gewoon de dug-out van de Nederlanders in met de boodschap dat op dat moment 3 Nederlanders moesten plassen. Echt op dat moment, midden in de wedstrijd, moesten er 3 mee om te plassen.
Kan niet wachten tot het woensdagochtend is voor het honkbalquote:Op maandag 11 augustus 2008 17:01 schreef DaFrenk het volgende:
Hm, ik zie dat TPE - NED om 4.00 uur begint en niet eens te zien is op een stream en heel misschien op NL1. Sowieso te vroeg.. dus wacht wel op een samenvattingJammer hoor, net zoals softbal, ook niet op een stream te volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |