Kan je daarna extra vroeg weer barbecueën, is toch lekkerquote:Op zondag 27 juli 2008 18:20 schreef popolon het volgende:
Ik vind 't helemaal niks die regel.
Ja en de wind kan die kant opwaaien en de andere kant.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:23 schreef Tim86 het volgende:
Ach, als het scoreverloop wat meer in je voordeel is dan win je zo'n wedstrijd gewoon..
Dan duim ik met je meequote:Op dinsdag 5 augustus 2008 02:15 schreef Milhouse het volgende:
Dat is het mooie van honkbal. Als je een goeie dag hebt, kun je van iedereen winnen:)
Barbecueëndoe je vantevoren al, op de parkeerplaats.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:07 schreef okee6 het volgende:
[..]
Kan je daarna extra vroeg weer barbecueën, is toch lekker
Als ze de openingswedstrijd winnen dan hebben ze wel kans op een medaille. Ik zie weinig echt grote talenten in het amerikaanse team, maar als het genoeg is om ver te komen dan is gelijk duidelijk waarom honkbal de Olympische status verliest. Cuba is wat mij betreft de grote favoriet, daarachter hangt het vooral van de vorm van de dag af.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 00:53 schreef golfer het volgende:
Ze maken echt een goede kans op een medaille:
[..]
Om 9 uur 's ochtendsquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 05:11 schreef popolon het volgende:
[..]
Barbecueëndoe je vantevoren al, op de parkeerplaats.
quote:Het Nederlands honkbalteam
heeft in de aanloop naar de Olympische
Spelen de derde opeenvolgende nederlaag
geleden.Doosan Bears,dat uitkomt in de
Zuid-Koreaanse Major League,was met 4-1
te sterk.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 16:52 schreef TheArt het volgende:
Overigens nog een feit. Midden in de wedstrijd kwamen er 4 dopingcontroleurs van het IOC het veld op en die gingen gewoon de dug-out van de Nederlanders in met de boodschap dat op dat moment 3 Nederlanders moesten plassen. Echt op dat moment, midden in de wedstrijd, moesten er 3 mee om te plassen.
Kan niet wachten tot het woensdagochtend is voor het honkbalquote:Op maandag 11 augustus 2008 17:01 schreef DaFrenk het volgende:
Hm, ik zie dat TPE - NED om 4.00 uur begint en niet eens te zien is op een stream en heel misschien op NL1. Sowieso te vroeg.. dus wacht wel op een samenvattingJammer hoor, net zoals softbal, ook niet op een stream te volgen.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 16:52 schreef TheArt het volgende:
Nederland schijnt vandaag een oefenwedstrijd gewonnen te hebben met goed spel. Voor het eerst in tijden raakten ze de ballen weer goed, volgens Mart Smeets net op Radio 1.
Overigens nog een feit. Midden in de wedstrijd kwamen er 4 dopingcontroleurs van het IOC het veld op en die gingen gewoon de dug-out van de Nederlanders in met de boodschap dat op dat moment 3 Nederlanders moesten plassen. Echt op dat moment, midden in de wedstrijd, moesten er 3 mee om te plassen.
quote:
Da's mooi kut idd, dat er geen stream van is.quote:Op maandag 11 augustus 2008 17:01 schreef DaFrenk het volgende:
Hm, ik zie dat TPE - NED om 4.00 uur begint en niet eens te zien is op een stream en heel misschien op NL1. Sowieso te vroeg.. dus wacht wel op een samenvattingJammer hoor, net zoals softbal, ook niet op een stream te volgen.
Máár, er is misschien hoop. In eerste instantie zou de softball wedstrijd ook nergens te zien zijn van vanmorgen, best kans dat ze die dan op het extra kanaal 13 laten zien.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:27 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Da's mooi kut idd, dat er geen stream van is.
Die was dan ook nergens te bekijken...quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:44 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Máár, er is misschien hoop. In eerste instantie zou de softball wedstrijd ook nergens te zien zijn van vanmorgen, best kans dat ze die dan op het extra kanaal 13 laten zien.
Nou volgens mij is softbal gewoon helemaal uitgezonden via dat extra kanaal. Had het ook van iemand anders gehoord, blijkbaar stond het ergens aangekondigd op de NOS site.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 18:16 schreef Adjeuj het volgende:
[..]
Die was dan ook nergens te bekijken...
Tenminste, ik kon om 12 uur niks vinden. Ja, af en toe een glimp op NL1. Belooft weinig goeds voor het honkbal (softbal kan me gestolen worden).
Zijn er in Londen dan ook sporten bij die er nu niet bij zijn?quote:Op woensdag 16 juli 2008 12:59 schreef Breach het volgende:
[..]
Er is alweer een lobby gaande om honkbal weer in tevoeren op de spelen van 2016. Nieuwsbericht van een tijdje terug:
[..]
Nee, squash en karate haalden het bij stemming niet.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 19:48 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zijn er in Londen dan ook sporten bij die er nu niet bij zijn?
quote:Squash and karate were initially nominated as their replacements but neither polled enough IOC members' votes to win a place at the Games.
Rugby union sevens, golf and roller skating were also in the running.
International Olympic Committee members went through seven rounds of voting to decide which two of the five sports should be put up for a vote to give them Olympic status.
Squash and karate were chosen, but not enough of the IOC members wanted them to be included. It means the earliest they can now be introduced into the Games is 2016.
Vaag... bij mij blijft die op 0-0 staan in de eerste inning.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:47 schreef jde_kok het volgende:
Gevonden. http://results.beijing200(...)0901.shtml#BBM400901
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |