quote:Rutte verliest mobiel op Dance Valley
VVD-leider Mark Rutte is zaterdag op Dance Valley zijn mobiele telefoon kwijtgeraakt. ''De telefoon was ineens uit mijn broekzak verdwenen. Gestolen of verloren, ik weet het niet'', aldus Rutte vanochtend op Radio 538 in het programma Evers Staat Op dat wegens vakantie van Edwin Evers wordt gepresenteerd door Humberto Tan.
In de mobiel van Rutte staan veel nummers van bekende politici, waaronder premier Balkenende. Sommigen ontvingen zaterdag vreemde sms'jes, die door de vinder/dief waren verzonden. Rutte heeft het toestel vrij snel laten blokkeren. Hij schat dat er een klein uurtje ''mee gerotzooid'' kan zijn.
Volgens Rutte staan bij veel vertrouwelijke nummers niet direct de namen van de desbetreffende politici. Veel zijn er onder een nick- of schuilnaam ingezet. Hij zegt dat je bij verlies pas merkt hoezeer je de nummers mist die erin staan opgeslagen. De VVD-leider zei te hebben vernomen dat iemand zich inmiddels had gemeld als vinder van het toestel. Wie dat is en waar het toestel zich nu bevindt, wist hij vanochtend (nog) niet.
Rutte was op Dance Valley als privé persoon. Hij had vorig jaar gemerkt toen hij op een dancefestival was voor Coolpolitics, dat het sfeertje er erg goed was. Daarom ging hij dit jaar met een goede vriendin en een groep vrienden naar Spaarnwoude.
quote:Op maandag 14 juli 2008 17:32 schreef Chou het volgende:
Publiciteits stunt ala kijk mij eens hip doen, kies me dan, kies me dan
quote:Op maandag 14 juli 2008 18:33 schreef dewaal het volgende:
die ligt vast ergens onder de modder of houtsnippers.
Of heb ik nou waanbeeldenquote:De VVD-leider zei te hebben vernomen dat iemand zich inmiddels had gemeld als vinder van het toestel. Wie dat is en waar het toestel zich nu bevindt, wist hij vanochtend (nog) niet.
quote:http://www.geenstijl.nl/m(...)_iedereen_kapot.html
Mark Rutte sms't iedereen kapot!
Hoi Femke, neuken? Kusje, op je aller fijnste plekje. * Bye bye, zwaai zwaai Jan, goed dat je vertrekt, vond je altijd al een ophoog gevallen worstendraaier. * Hé Wouter, ouwe draaikont. MOEHAHAHAHA, op naar de nul zetels! * Rita, vieze smerige HOERRRRR dat je er bent. * Hallo Marianne Thieme, ik heb net een biefstuk op en weet je wat: ik neem er nog een! Kusje op je kipfilet. * Yo Geert, ik heb je wijf geneukt en ze vond het lekkur! Hoi André, GOD bestaat niet lul! Trouwens ik heb je dochter naakt op de cam. Daar moet een piemol in! * Beste Ernst: Van mij mogen alle Antillianen met een tjoeki tjoeki stoomboot enkele reis naar het Takki Takki Oerwoud. Pak me dan als je kan! * Attentie Den Haag. Voordat u de Kamer terugroept voor een spoeddebat over het SMS-gedrag van VVD-leider Mark Rutte moet u weten dat de dit weekend door hem verstuurde SMS'jes, niet *kuch* van Mark Rutte waren. Oké, ze zijn wel verstuurd via zijn toestel, maar dat toestel was *kuch* gestolen. Mark zou zoiets nooit doen, zelfs niet onder invloed van een pilletje. Weer zo'n misselijke pubergrap dus van een van de bezoekers van Dance Valley waar Mark toevallig ook aanwezig was en indruk probeerde te maken op de meisjes. X'jes Mark...
Het is de schuld van Bush! En van de Reptillians!quote:
Beetje respect aub (met 1 L dus).quote:
Dat snap ik dus ook nietquote:Op maandag 14 juli 2008 18:41 schreef Aoristus het volgende:
Typisch dat mediocre festivals als dance valley bezocht worden door politici die schijnbaar het telefoonnummer van Balkenende nodig hebben om zich te kunnen vermaken
Of gewoon je spullen goed wegstoppen, dat mag je toch wel verwachten van een politicusquote:Op maandag 14 juli 2008 21:12 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
Dat snap ik dus ook niet
Een goeie VVD tip had geweest om gewoon je party-prepaid mee te nemen.
En 'm dan in de prullenbak smijten als het festival is afgelopen. Zulke mensen gaan naar Dance Valley.quote:Op maandag 14 juli 2008 21:12 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
Dat snap ik dus ook niet
Een goeie VVD tip had geweest om gewoon je party-prepaid mee te nemen.
Inderdaad, echt weer een Rutte-actiequote:
Dit werkt toch ook niet, die mensen die die nummers hebben, bellen gewoon al die nummers af.quote:Op maandag 14 juli 2008 22:59 schreef Adelante het volgende:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar die "schuilnnamen", dat ie Geert Wilders in z'n contactlijst heeft staan als Achmed El Peroxi ofzo
Overigens is dit ook wel erg suf, want van een politicus verwacht je toch wel dat hij die nummers elders heeft genoteerd.quote:Hij zegt dat je bij verlies pas merkt hoezeer je de nummers mist die erin staan opgeslagen.
Hij moet gewoon op ze spullen letten of had hij een pilletje te veel op?quote:Op maandag 14 juli 2008 23:07 schreef henkway het volgende:
lul, om zijn zakelijke simkaart mee te nemen met uitgaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |