een chromen Delonghi EN 680M latissimaquote:Op zondag 13 juli 2008 13:20 schreef miss_sly het volgende:
Wat voor machine heb je, Rocka?
in de kuip? ben je soms met de tram gegaan?? (ik zat gisteren in de tram die ook langs de kuip kwam, en de bestuurder maakte een flauw grapje: het optreden van henny vrienten was afgelast omdat hij high was van de nederwiet.. mijn dochter snapte hem (gelukkig) nietquote:Op zondag 13 juli 2008 13:12 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Hier zijn we gisteravond naar Doe Maar geweest..
MissSly, je had gelijk dat helemaal geweldig was!![]()
Vooral bij 'De Bom' dat vuurwerk..![]()
Rocka, wat een lekkere verwennerij..![]()
Cappuchino..
quote:Op zondag 13 juli 2008 17:07 schreef Moonah het volgende:
Fijn Snoop.
Lekker in je eigen huis, met je eigen dingen.
quote:Op zondag 13 juli 2008 16:55 schreef Moonah het volgende:
Even een update van de opruimwoede uit het vorige topic hoor.
5 vuilniszakken weg, een enorme berg die morgen naar de kringloopwinkel gaat, en een zolder waar je kunt lopen....![]()
Hééééééééééérlijk....![]()
Lishe, hoe is het bij jou inmiddels?
Wat goed!quote:Op zondag 13 juli 2008 16:55 schreef Moonah het volgende:
Even een update van de opruimwoede uit het vorige topic hoor.
5 vuilniszakken weg, een enorme berg die morgen naar de kringloopwinkel gaat, en een zolder waar je kunt lopen....![]()
Hééééééééééérlijk....![]()
Klinkt verdomd veel als nesteldrangquote:Op zondag 13 juli 2008 17:31 schreef Vicky het volgende:
[..]
Hier ook al zo'n woede. Om 9.00 uur stond ik de ramen te zemen. Heb ze nog niet allemaal gehad maar ben een heel eind. Daarna 2 kasten leeggehaald, uitgezocht en weer ingeruimd. Toen het balkon schoongespoten om vervolgens toch nog het een en ander te veranderen. We hadden een balkonkast staan maar die as ik al een tijdje zat, zag er niet uit en er lag alleen maar zooi in. Balkonkast is helemaal wegDaarnaast hebben we rieten matten tegen het hek aan en er ontbrak nog een stukje
Ook gedaan.
Heb al 5 zakken met zooi in de container gegooid
En nu ben ik naar de k*(@e
Oh heerlijk! Ik was altijd fan van Illy en die komt ook het dichtst bij deze kwaliteit. Maar dit is nog lekkerder! De eerste tijd nog geen overheerlijke receptjes nodig trouwens, die Cafe Latte is om liters van te zuipen! De Rigretto trouwens ook!quote:Op zondag 13 juli 2008 14:44 schreef Belana het volgende:
een nespresso machine
welkom in de wondere wereld van heerlijke koffie Rocka
ja, duurder koffie drinkenmaar het is het zo waard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |