Jawel dat was het welquote:Op zondag 13 juli 2008 12:52 schreef RemcoDelft het volgende:
Het feit dat rook erger stinkt en je daar aan gewend was, maakt het niet beter hoor!
Ze waren helaas nog serieus ookquote:Op zondag 13 juli 2008 13:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Maar de niet-rokers hoeven dankzij het rookverbod niet meteen hun kleren in de was te gooien na een avond stappen
Nee die laten ze een weekje luchten om t volgende weekend weer aan te doenquote:Op zondag 13 juli 2008 13:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Maar de niet-rokers hoeven dankzij het rookverbod niet meteen hun kleren in de was te gooien na een avond stappen
De niet rokers ook niet.quote:Op zondag 13 juli 2008 13:36 schreef T3rr0r het volgende:
En daar merken de heren politici natuurlijk niks van want die komen niet in tenten waar het nu enorm stinkt door het gebrek aan rooklucht.
Oh, was jij datquote:Op zondag 13 juli 2008 12:45 schreef YuckFou het volgende:
Ik heb er al lang voor lopen waarschuwen
Een kroeg zonder rook is ook gewoon geen kroeg vind ik. Gister ook voor het eerst sinds het rookverbod heengeweest, vind er nu gewoon een rare sfeer hangen. De gezelligheid is nu er geen rook meer hangt vreemdgenoeg veel minder geworden, en de kroeg waar ik komt heeft geen rookruimte dus je moet steeds naar buiten om te roken waardoor je in veel gevallen je stoel of kruk kwijt bent.quote:Op zondag 13 juli 2008 12:50 schreef DarkSystem het volgende:
Ochja, dat hebben die smerige niet-rook stink hippies mooi voor elkaar
Hoe verslaafd kun je zijn om naar Duitsland te rijden om te mogen roken in de kroeg. In Nederland mag je overigens ook drank nuttigen in de rokersruimte. Er mag alleen niet bediend wordenquote:Op zondag 13 juli 2008 14:10 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Kut is het gewoon, en ik ga ook niet meer naar de kroeg toe. In het vervolg lekker naar Duitsland, daar zijn de regels anders en mag de horeca zelf uitmaken wat de rookruimte is, hier mag ook gewoon drank genuttigd worden. Imo stukken beter geregeld dan hier in NL. Komop, roken verbieden in de horeca, hoe achterlijk kun je zijn.
Wat voor achterlijke fascist ben je als je voor anderen wilt uitmaken hoe ze hun vrije tijd moeten besteden?quote:Op zondag 13 juli 2008 14:21 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Hoe verslaafd kun je zijn om naar Duitsland te rijden om te mogen roken in de kroeg. In Nederland mag je overigens ook drank nuttigen in de rokersruimte. Er mag alleen niet bediend worden
Dat mag dus niet in elke kroeg.....quote:Op zondag 13 juli 2008 14:21 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Hoe verslaafd kun je zijn om naar Duitsland te rijden om te mogen roken in de kroeg. In Nederland mag je overigens ook drank nuttigen in de rokersruimte. Er mag alleen niet bediend worden
Idd, en de kroeg waar ik altijd kom kwam heeft geen mogelijkheid om een rookruimte in te richten dus moet je verplicht naar buiten, waar je geen drank mag nuttigen. Gelukkig ben ik geen kettingroker dus opzich kan ik wel een avondje rustig aan doen, echter vind ik het gewoon jammer dat de lucht in de kroeg nu zo 'schoon' is, heb er geen 'kroeggevoel' meer bij.quote:
Als niet-roker zou je nog veel sneller over je nek moeten gaan van die beerputlucht, dat je dat niet ruikt lijkt me eerder te wijten aan het falen van jouw reukorgaan dan aan mijn verrookte neus die t nog heel aardig doet overigens...quote:Op zondag 13 juli 2008 14:17 schreef Nikmans het volgende:
TS ruikt liever zweetlucht gemengd met rooklucht
Dat jouw reukwegen zo beschadigd zijn dat ze die rooklucht niet meer opmerken wil niet zeggen dat dat voor de overige 85% van Nederland ook zo is
Dat betekent dat hij wanhopig is, niet op ingaan dus.quote:Op zondag 13 juli 2008 15:14 schreef tutjehola het volgende:
Ondanks gore luchten, niet mogen roken, heb ik toch één voordeel van het niet-roken in de kroeg.
Buiten roken was vannacht echt heul koud, leuke vent tegengekomen die me warm hield tijdens het roken![]()
Ik zal wel niet gestonken hebben, want vanmorgen belde hij al
Fascist ? Ook roker zeker ?quote:Op zondag 13 juli 2008 14:26 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Wat voor achterlijke fascist ben je als je voor anderen wilt uitmaken hoe ze hun vrije tijd moeten besteden?
Nee, ik bedoel binnen de kroeg in de rookruimte. Verder is het een beetje afhankelijk van de gemeente waar je op stap gaat of er buiten gedronken mag worden op straat. Binnen in de kroeg mag het volgens mij altijdquote:Op zondag 13 juli 2008 15:02 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Idd, en de kroeg waar ik altijd kom kwam heeft geen mogelijkheid om een rookruimte in te richten dus moet je verplicht naar buiten, waar je geen drank mag nuttigen. Gelukkig ben ik geen kettingroker dus opzich kan ik wel een avondje rustig aan doen, echter vind ik het gewoon jammer dat de lucht in de kroeg nu zo 'schoon' is, heb er geen 'kroeggevoel' meer bij.
Te laat, heb volgende week een rookdatequote:Op zondag 13 juli 2008 15:15 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Dat betekent dat hij wanhopig is, niet op ingaan dus.
1 Juli ben ik begonnen!quote:
quote:Op zondag 13 juli 2008 13:32 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Nee die laten ze een weekje dagje luchten om t de volgende weekend dag weer aan te doen naar de winkel terug te brengen![]()
Meteen is het ontruimingsplan in werking gezet?quote:Op zondag 13 juli 2008 16:53 schreef Ringo het volgende:
Terechte klacht! Ik liet gisteren een vette scheet in een afgeladen tent op North Sea en ik rook hem meteen.
Waarom geloof ik je niet ?quote:
Zoals de waard is...quote:
TS gaat naar paupertenten waar het stinkt naar kots en pisquote:Op zondag 13 juli 2008 19:07 schreef XiChico het volgende:
Hmm, ik ben gister nog uitgeweest en vanochtend stonk mijn kleding niet naar rook. En in de club stonk het ook niet, grote club.. en we stonden op ronddraai podium, 20/30 man op paar vierkante meter, het stonk niet. En je kunt toch gewoon een flesje parfum in je zak doen? Doen chicka's standaard.
Waar ben je geweest?quote:Op zondag 13 juli 2008 19:07 schreef XiChico het volgende:
Hmm, ik ben gister nog uitgeweest en vanochtend stonk mijn kleding niet naar rook. En in de club stonk het ook niet, grote club..
Tivoli Utrecht, de schrale bierlucht was van Tivoli, de zweetlucht van de stinkdieren die langsliepen...quote:Op zondag 13 juli 2008 19:08 schreef Nikmans het volgende:
TS gaat naar paupertenten waar het stinkt naar kots en pis
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |