SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leer werkwoorden vervoegen, vlerk!
Goeie paint & samenvatting van Paris Hiltonquote:
quote:
Nee natuurlijk werkt dat niet, je werkt gewoon op een bovenliggende lege layer n00b.quote:
vuile voyeurquote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:36 schreef Daniel1976 het volgende:
Ze is niet mooi, ze is gemaakt. Letterlijk zoek maar foto's van haar als jonger meisje'
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:33 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Nee natuurlijk werkt dat niet, je werkt gewoon op een bovenliggende lege layer n00b. [ afbeelding ]
quote:
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:33 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Nee natuurlijk werkt dat niet, je werkt gewoon op een bovenliggende lege layer n00b. [ afbeelding ]
Al een paar keer gezien maar die is zo vetquote:
Heul nietquote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:42 schreef 2cv het volgende:
maar ze is dom. Echt compleet dom. En ze doet geen enkele moeite iets bij te leren. En ik hou niet van domme mensen.
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 10:45 schreef 2609 het volgende:
ze is gewoon slim
ze kijkt naar letters en vraagt zich af: wat moet ik er meequote:Op zaterdag 12 juli 2008 11:40 schreef Pek het volgende:
[..]
Heul niet![]()
Ze is best slim, hier leest ze een boek!
[ afbeelding ]
Zelfs kijken hoe verf droogt is leuker dan Geer en Goorquote:Op zaterdag 12 juli 2008 01:10 schreef Gluckskafer het volgende:
Het is en blijft een lekker dingetje. En grappig. Ik lig altijd dubbel bij The simple life. Dat ze bij elk baantje ontslagen worden en allerlei gein uithalen. En dat ze bij die gezinnen die kleine jochies gaan versieren.
Veel leuker dan Gordon&Joling over de vloer.
Als je een beetje oplet had je gezien dat Nicole degene is met de leuke opmerkingen en acties. Paris hobbelt er een beetje achteraan met d'r nasale geblaat. En verder heeft ze een kop als een gesmolten stalagtiet.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 01:10 schreef Gluckskafer het volgende:
Het is en blijft een lekker dingetje. En grappig. Ik lig altijd dubbel bij The simple life. Dat ze bij elk baantje ontslagen worden en allerlei gein uithalen. En dat ze bij die gezinnen die kleine jochies gaan versieren.
Veel leuker dan Gordon&Joling over de vloer.
Paris Hilton - Stars Are Blindquote:Op zaterdag 12 juli 2008 13:44 schreef J.Herrer het volgende:
Oh ja, die 'zomerhit' met de samples van UB40
Mja, weer wat geleerd... en dat in een paris hilton topic.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 13:46 schreef Vivi het volgende:
[..]
Als je een beetje oplet had je gezien dat Nicole degene is met de leuke opmerkingen en acties. Paris hobbelt er een beetje achteraan met d'r nasale geblaat. En verder heeft ze een kop als een gesmolten stalagtiet.
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 15:09 schreef Lyzio het volgende:
That's hot.
Juist!quote:Op zaterdag 12 juli 2008 10:45 schreef 2609 het volgende:
jonge jullie zijn gewoon allemaal jaloers ze is gewoon slim aantrekkelijk grappig lief en ga zo maar door en nog fucking rijk ookis niet allerbelangrijkste maar toch mooi meegenomen
![]()
![]()
zomg UB40. driewerfquote:Op zaterdag 12 juli 2008 13:44 schreef J.Herrer het volgende:
Oh ja, die 'zomerhit' met de samples van UB40
Amen.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 13:42 schreef piekartz87 het volgende:
kom op manze kan goed acteren en zingen
![]()
hahahaha 1 van haar films is de op 1 na slechtste film ooit gemaakt,
de baslijnen in haar liedje komen rechtstreeks uit een nummer van een oude band (waarvan ik de naam ff kwijt ben)
en haar stem had heel wat werk nodig in de studio,
verder zou ik wel net als haar willen zijn,
heel erg rijk en ik wil er ook wel geen fuck voor doen,
verder is het een domme snol en slet.
alsof paris wel wist dat het orgineel van lord creator isquote:Op zaterdag 12 juli 2008 16:34 schreef Gluckskafer het volgende:
[..]
zomg UB40. driewerf
Het origineel is van Lord Creator
Maar dit blijft bij uitstek de beste!:![]()
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:28 schreef 2609 het volgende:
ey die stars are blind is gewoon lekker nummer hoor fuck jullie man allemaal haters
owned XDquote:
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:30 schreef invisable het volgende:
[..]
owned XD
en Ontopic...
een keer in bed oke...
maar voor de rest.... NO FOKING WAY
quote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:30 schreef invisable het volgende:
[..]
een keer in bed oke...
maar voor de rest.... NO FOKING WAY
Nog zo eenquote:
Godverdegodver, ik kan best veel hebben, maar dat er plaatjes van mij op internet belanden vind ik toch wel een beetje ver gaan.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |