housewarmingmeeting van iemand van de dieetclub(oude kern zeg maar...)quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:50 schreef Tangarine het volgende:
[..]
Wat voor meeting?En welke kitten blijft er nu over?
Fijn om het te delen met elkaar!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:54 schreef ChipsZak. het volgende:
Oh Marchien, we zitten in hetzelfde schuitje!
Ja, maar die van mij heet MAMA.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:56 schreef freecell het volgende:
[..]
Fijn om het te delen met elkaar!![]()
Maar jij hebt dus ook een lastige TARA?
Ik wil ook, maar ja, kan hier nietquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:54 schreef ChipsZak. het volgende:
Oh Marchien, we zitten in hetzelfde schuitje!
Stop/kurk?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:00 schreef TARAraboemdijee het volgende:
We hebben al een poez, en er komt een beeb. Geen extra poez dus momenteel
baby is niet meer te stoppen, maar een eventuele kitten wel
Wel een beetje lijm er op smeren.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:11 schreef maok het volgende:
Zit er nog iemand naar 'The Shawshank' redemption te kijken hier? Ik ontdek net een fout in de film. Omdat het iets zegt over het einde van de film zet ik het maar even tussen spoilertags:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Not all those who wander are lost. - J.R.R. Tolkien
As far as we can discern, the sole purpose of human existance is to kindle a light of meaning in the darkness of mere being. - C.G. Jung
Leven die nog?quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:24 schreef achterop23 het volgende:
Wie zijn nu toch die 2 oudere (70+) dames, een-eiige tweeling (finaal fout geschreven waarschijnlijk, te lui om te googlen), die altijd dezelfde kleren aan hebben.
Hoi Jos.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 23:46 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Leven die nog?Toen ik in 1988 nog een brugpiepertje was zag ik ze al regelmatig over de Peizerweg lopen en een paar jaar geleden zag ik ze ook nog.
Nee.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 00:07 schreef maok het volgende:
Doen jullie ook mee? Raad de straat, Groningen
Met een Djembéquote:Op zaterdag 12 juli 2008 00:10 schreef 2cv het volgende:
Hoe doe je die plaatjes naast de text ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |