Nee, ben Meki niet;oquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:20 schreef IHVK het volgende:
Ben jij Meki?
Precies dezelfde schrijfstijl.
Neem altijd 5 flessen mee van de aldi, die vul ik in 1,5 liter flessen voor me werkquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:22 schreef Reneuh het volgende:
Och, die FruitFris is toch niet te zuipen
Het leuke is dat al die supermerken gewoon als huismerk geleverd wordenquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:29 schreef LostFormat het volgende:
Aghja, de AH is precies hetzelfde. Die hebben ook totaal geen keuze meer. Het is alleen Amerk en AH huismerk en meestal zelfs alleen nog meer huismerk. Iets als een bakje johma salade is er niet meer te vinden. Lutsers.
Klopt. Als je bij de Aldi het merk Milsani hebt, is het van oorsprong Friesche Vlagquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:34 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Het leuke is dat al die supermerken gewoon als huismerk geleverd worden
quote:
Niet iedereen kan leven van een riante stufiquote:Op donderdag 10 juli 2008 14:01 schreef Agiath het volgende:
Aldi
Koop je spullen gewoon bij een normale supermarkt.
Wat een naaiertsquote:Op donderdag 10 juli 2008 13:19 schreef MouthG het volgende:
De titel zegt het al, een aldiklant is nu alwéér de dupe van het prijsgevecht van Aldi!
Zo heb je bij de Aldi aanmaaklimonade(niet die plasticflesse maar die metale/ijzere flesse ofzo) van FruitFris. Deze hebben ze al een poos, en zijn momenteel niet verkrijgbaar. Reden: FruitFris vraagt er meer geld voor.
Aldi zegt: We geven niet meer
Conclusie: FruitFris verkoopt niet meer aan Aldi, en Aldi heeft die limonade niet meer in de winkel..
Zo gaat het constant, en wij worden de dupe
quote:Op donderdag 10 juli 2008 13:59 schreef Maartel het volgende:
Zolang ze maar chocolatechipcookies en Golden Power houden
Eens.quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:57 schreef MLF het volgende:
ooit heb ik eens gevraagd waarom ze steeds meer uit het assortiment gooien, zegt dat wijf: er wordt teveel gejat en pakken open gemaakt, dus doen we het weg.
heeft ze ergens gelijk in
er lopen van die wijven rond die willen 1 pleerol of 1 zakje chips uit een grote zak enz, en rukken pakken open
meteen neerknallen zulk volk
Sorry ik moest even heel hard lachen, geloof je dit nou echt?quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:57 schreef MLF het volgende:
ooit heb ik eens gevraagd waarom ze steeds meer uit het assortiment gooien, zegt dat wijf: er wordt teveel gejat en pakken open gemaakt, dus doen we het weg.
heeft ze ergens gelijk in
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |