Ja vooral die scheve bril he, dat maakt m erg leuk jaquote:Op zondag 20 juli 2008 22:39 schreef pronkjewail het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Alhoewel ik wel moet toegeven dat dit een erg leuke foto is...
[ afbeelding ]
hoe karakteristiek; slonzige amanda in de bocht ,wat een konijn is dat mens ook .........hahahhahahahquote:Op maandag 21 juli 2008 12:57 schreef k_i_m het volgende:
Leuk, zo'n foto waar je nagels op half 7 hangen.
Ik zie dr twee??quote:Op maandag 21 juli 2008 14:31 schreef beequeen het volgende:
OMG, één rode nagel, roze lipstick en een oranje sjaal, hoe krijgt ze het voor elkaar?
quote:Op maandag 21 juli 2008 14:33 schreef Copycat het volgende:
En zo te zien heeft ze ook de plompzakriem nog om.
Je hebt gelijk, ik zie die duim nu ook.quote:
Roquefort, wat doe je? En ik moest gisteren nog wel aan je denken toen ik rozenstengels aan het pletten was.quote:
Fuck, je hebt me zo door! Was ik maar als Amanda, dán was ik vast wél gelukkig.quote:
Toch vind ik jou ook een knapperd hoorquote:Op maandag 21 juli 2008 14:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Fuck, je hebt me zo door! Was ik maar als Amanda, dán was ik vast wél gelukkig.
Was je echt rozenstengels aan het hameren?!quote:Op maandag 21 juli 2008 14:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Roquefort, wat doe je? En ik moest gisteren nog wel aan je denken toen ik rozenstengels aan het pletten was.
Had jij laatst geen nieuwe BMW aangeschaftquote:Op vrijdag 25 juli 2008 13:59 schreef APK het volgende:
Tja, daar kon je op wachten.
ik vroeg me al af of jij zo slecht nederlands praattequote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:11 schreef -Blurk- het volgende:
Nieuws:
quote:Huub is niet gekomen om te werken,jaap was met cora ! nu weet ik het zeker een man heeft huub in zijn gezicht geslaan en per ongeluk heeft hij Claire een bloedneus geslaan. ik dacht zij zullen optreden maar huub is in hotel geblijven. De portier zegt dat de man heeft een bmw de latste modele, de man zal komen met andere mannen, maar laatste niemand is gekomen. Huub was met claire gekomen om een drink, huub was net gekomen van Marokko, hij was niet dronken of zo, de man die heeft gezetten bij militaire, is sterkt en was zoeken probleem om niks, huub,claire,jaap en cora , zullen gaanl vandaag naar nederland. Ik wil toen geen paniek doen omdat ik dacht dat huub zal komen werken. Ik vind verchreklijk dat zoms zijn gek mensen , Huub heeft een snee op zijn wang , ik was nu 2 dagen kapot van zorgen en verdriet nu weet ik van de portier in voom voom. vannacht was jaap alleen met cora aan praten en wil met niemand omgaan,hij vertrouw niemand. wij wensen sterkt voor huub en claire !
Aldus Nadia, een franse fan.
Zit nu een enorme deuk in.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:18 schreef Manu82 het volgende:
Had jij laatst geen nieuwe BMW aangeschaft
Vermoedelijk zit driekwart van het vliegtuig dan geërgerd voor zich uit te kijken en durven al die mensen niets te zeggen.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:35 schreef APK het volgende:
[..]
Maar goed, toen hij laatst schreef hoe hilarisch het was toen hij en Jaap een heel vliegtuig aan het vermaken waren trokken mijn tenen al krom.
Tja, als je niet weet wat qoute betekent is het inderdaad wat lastig voor je om te begrijpen.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:26 schreef Blondestoot het volgende:
[..]
ik vroeg me al af of jij zo slecht nederlands praatte
Mooi. Zo samen met die smiley.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:33 schreef HoneyBunny het volgende:
Tja, als je niet weet wat qoute betekent is het inderdaad wat lastig voor je om te begrijpen.
Oh dat heb ik niet eens gezien...(blond)quote:Op vrijdag 25 juli 2008 16:33 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
Tja, als je niet weet wat qoute betekent is het inderdaad wat lastig voor je om te begrijpen.
Scannen en printen als het ff kan.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 17:51 schreef schatje het volgende:
Brian en Amanda staan in de Party. Ze zijn bezig met een huisje en een grote roadshow waar Brian gaat deejayen en Amanda paaldansen. Amanda zegt dat ze op televisie zal terugkeren, maar in welke hoedanigheid en op welke zender moet ze nog even voor zich houden.
Toch knap dat jij al weet hoe het gebeurd is, je hebt een gave.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:16 schreef Peter6000 het volgende:
En straks verschijnt er natuurlijk een tekstje op zijn weblog dat het de schuld van iedereen is, behalve van Huub zelf.
Sterkte Claire, knap dat je het bij zo`n 'held' uithoudt.
Net als Kelly, als webcamgirl?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 17:51 schreef schatje het volgende:
Brian en Amanda staan in de Party. Ze zijn bezig met een huisje en een grote roadshow waar Brian gaat deejayen en Amanda paaldansen. Amanda zegt dat ze op televisie zal terugkeren, maar in welke hoedanigheid en op welke zender moet ze nog even voor zich houden.
Dus jij denkt dat Huub huilend op zijn log gaat toegeven dat het zijn fout wasquote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:03 schreef blomst het volgende:
Toch knap dat jij al weet hoe het gebeurd is, je hebt een gave.
Ik weet niets, maar peter schijnt al te weten dat het Huub zijn fout was, maar daar niet vooruit zal komen.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 20:46 schreef APK het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat Huub huilend op zijn log gaat toegeven dat het zijn fout was
Men vraagt zich af waarom hij geslagen is.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 21:20 schreef -Blurk- het volgende:
Toch zie ik hier heel vreemde reacties. Je wordt geslagen, en vervolgens moet je je verdedigen voor het feit dát je geslagen bent
Af en toequote:Op vrijdag 25 juli 2008 21:26 schreef APK het volgende:
[..]
Men vraagt zich af waarom hij geslagen is.
Of overkomt zoiets jou dagelijks?
Jee die tweede... ordinairder kon ook echt niet he.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 19:45 schreef Prospera het volgende:
Amanda in de Panorama
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Goed gezien, maar ik kon het cappen niet laten, vooral omdat dit haar favo standje isquote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:54 schreef Copycat het volgende:
Dat zijn volgens mij stills van het bijbehorende filmpje op de panoramasite:
http://www.panorama.nl/index.php?pageId=1550
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |