Moet een kloon zijn van iemand hierquote:Op donderdag 10 juli 2008 16:54 schreef tripack het volgende:
omdat je aan het lurken bent en wanneer we met de strontemmer rammelen je denk kom laat ik ff baggeren?
Oke, ik geef toe. Ik ben Bellerophon.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:20 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Moet een kloon zijn van iemand hier
Kneus, als je dat was dan zou je tenminste op mijn vragen reageren.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:24 schreef DonGuido het volgende:
[..]
Oke, ik geef toe. Ik ben Bellerophon.
Goedzo, zo lijkt het net alsof ik geen kloon ben van jou.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:27 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Kneus, als je dat was dan zou je tenminste op mijn vragen reageren.
Maar dat heb je nog geen enkele keer gedaan.
Weg gaan op het moment dat mensen kritische vragen gaan stellen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:30 schreef DonGuido het volgende:
[..]
Goedzo, zo lijkt het net alsof ik geen kloon ben van jou.
Ik ben iig weg einzweidrei
Tot de volgende keer dat jullie je afvragen waar ik ben![]()
Welke vragen? Post niet perongeluk het woord cactus in een van je posts he.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:31 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Weg gaan op het moment dat mensen kritische vragen gaan stellen.
Als jij zo tegen de mensen in dit topic doet dan gaan ze ook zeker zo tegen je terug doen. Respect komt met respect he. Iedereen is welkom in dit topic ook de gekke mensen. Maar je kunt wel een beetje op normaal niveau posten. En ik weet dat het soms voorkomt dat er hier op een heel laag niveau wordt gepost omdat, men dan geen zin meer heeft. Maar dan lul je lekker mee en ga je niet over cactussen praten. En niet op 1 of andere sarcastische toon.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:30 schreef DonGuido het volgende:
[..]
Goedzo, zo lijkt het net alsof ik geen kloon ben van jou.
Ik ben iig weg einzweidrei
Tot de volgende keer dat jullie je afvragen waar ik ben![]()
Ik kan ook niet 1 middag rustig de Tour kijken hèquote:Op donderdag 10 juli 2008 17:27 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Kneus, als je dat was dan zou je tenminste op mijn vragen reageren.
Maar dat heb je nog geen enkele keer gedaan.
Jeweetschquote:Op donderdag 10 juli 2008 18:06 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
Ik kan ook niet 1 middag rustig de Tour kijken hè
Haai Smokezquote:
Wederom, zoals ik al eerder aangaf, je bent "gezegend" met een selectief denk vermogen. Maakt niet uit... daar kun je mee leren omgaan.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:34 schreef DonGuido het volgende:
[..]
Welke vragen? Post niet perongeluk het woord cactus in een van je posts he.
Neequote:Op donderdag 10 juli 2008 18:06 schreef DrakenVlieg het volgende:
[..]
Ik kan ook niet 1 middag rustig de Tour kijken hè
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |