LOLquote:
ik las hoerquote:
quote:
quote:Op woensdag 9 juli 2008 17:27 schreef STING het volgende:
Een klacht over mensen die "diner" roepen ipv "avondeten' zou ik terecht vinden, maar deze klacht kan alleen maar van een pauper komen.
TS schaft wat de pot eetquote:Op woensdag 9 juli 2008 17:47 schreef Tiggerqman het volgende:
TS eet wat de pot schaft
Wij zeggen altijd supper, dat kan toch wel?quote:Op woensdag 9 juli 2008 19:58 schreef Lyzio het volgende:
Diner is inderdaad erg villa-met-grote-tuin-en-enorme-maandlasten-niveau.
quote:Op woensdag 9 juli 2008 17:51 schreef Marble het volgende:
Zoiets moet je nooit zeggen, want dat is heel slecht voor het imago van je afdeling/bedrijf. Altijd net doen alsof iedereen het veel te druk heeft om te lunchen zodat het lijkt alsof de zaken heel goed gaan, zo druk is het. Je kunt beter zeggen "die is even naar een meeting", "die is even 500 sollicitanten interviewen" of mijn persoonlijke favoriet: "die is even op audientie bij Hare Majesteit de Koningin" (waarbij je de g in koningin uiteraard als harde g uitspreekt zoals in 'goed' of 'geluk'). En dan vragen of je een boodschap aan kunt nemen en dat ze met een beetje geluk binnen 5 werkdagen worden teruggebeld, mits de agenda dat toestaat. Betreffende beller hangt vervolgens zeer voldaan en vol ontzag voor de imponerende planning en werkdruk binnen jullie afdeling/bedrijf op, 2 vliegen in 1 klap dus.
Vooruit dan maar. Wel doorlopen he.quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:18 schreef Marble het volgende:
[..]
Wij zeggen altijd supper, dat kan toch wel?
Inderdaad. Laatst zocht ik een docent van mij op, maar ze was niet op haar werkplek. Vroeg ik een collega van haar of ze aanwezig was vandaag, krijg ik als antwoord "Ze is even een lunchwandeling maken". Ik zo van "lolwtfbbqquote:
Maar wel tamelijk gay.quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:24 schreef letterdief het volgende:
Lunch is een normaal woord.
Nee, dan kun je inderdaad beter supper zeggenquote:
Ik vind luch gayer (het suffe soort, niet het toffe soort) dan supper.quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:35 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Nee, dan kun je inderdaad beter supper zeggen
Je kunt toch ook lunchen met een klef bammetje pindakaas?quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:40 schreef MarMar het volgende:
how would it be... dat mag dan weer wel.
Noem jij je kleffe bammetje met stinkpindakaas maar een schaft, ik vind het best.
Ik lunch liever!
bah!quote:Op woensdag 9 juli 2008 20:42 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Je kunt toch ook lunchen met een klef bammetje pindakaas?
Lekker of niet, het blijft wel "lunch"quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |