Als dat opgeil-filmpje een 'sign of things to come' (quote:Op donderdag 21 augustus 2008 17:00 schreef Breuls het volgende:
S2 is besteld op DVD. Over een weekje of wat S1 nog eens bekijken, daarna S2 en 23 sept fijn de opening van S3.
Kring, ik heb vertrouwen in je!
1983 was de laatste aflevering, toen nog met Morgan Freeman als Micahquote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:12 schreef Asgard het volgende:
Hoelang geleden was de laatste aflevering nou?
Eerste week van december.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:12 schreef Asgard het volgende:
Hoelang geleden was de laatste aflevering nou?
Volume 2 zou altijd al eindigen bij s02e11. Vanwege de staking is het einde aangepast en opnieuw opgenomen, maar de grote lijn zou hetzelfde zijn gebleven.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 22:48 schreef Chielus het volgende:
Ik geef de schrijvers het volste vertrouwen om in een vol seizoen, mooie gave verhaallijnen uit de mouw te schudden. S2 was niet geweldig maar gezien de strike is er nog een aardig eide aan gebouwd.
Klopt idd, maar ik denk dat ze een aantal verhaal lijnen over een langere periode gepland hadden.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:18 schreef Breuls het volgende:
[..]
Volume 2 zou altijd al eindigen bij s02e11. Vanwege de staking is het einde aangepast en opnieuw opgenomen, maar de grote lijn zou hetzelfde zijn gebleven.
bronquote:Kring also mentioned that the second half of season two, which was never filmed due to the writers' strike, would have been called "Exodus." And he said we won't learn any more about Kaitlin in Volume 3, but we will see more of Echo, the loud shouty postal worker from the webisodes. And the show is hoping to get invisible man Claude (Christopher Eccleston) back, as soon as Eccleston's schedule works out.
Jezus, ben je te blind om 5 of 6 posts naar boven te scrollen?quote:Op maandag 25 augustus 2008 18:50 schreef Wouser het volgende:
Wanneer begint Heroes weer in US?
Jaquote:Op maandag 25 augustus 2008 18:56 schreef Merkie het volgende:
[..]
Jezus, ben je te blind om 5 of 6 posts naar boven te scrollen?
nee.quote:Op maandag 25 augustus 2008 20:52 schreef Jovatov het volgende:
22 september pas, bah ik hoopte volgende week al.
Nouja ik ga toch maar weer even meeposten dan.
Zijn die webisodes de moeite waard?
Heroes S3 begint op 22 september op NBCquote:Op maandag 25 augustus 2008 18:50 schreef Wouser het volgende:
Wanneer begint Heroes weer in US?
Niet groot genoegquote:Op maandag 25 augustus 2008 21:20 schreef Breuls het volgende:
[..]
<span style="font-size:100px;">Heroes S3 begint op 22 september op NBC</span>
Wees blij dat ik niet tekeer ben gegaan met blink, marquee en kleurtjes.quote:
In de UK besteld. Zelfde regio als Nederland en voor 80% van de titels een eerdere verschijningsdatum.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 09:52 schreef Estolan het volgende:
yup, dat doe ik al nu zo'n 8 jaar, alles vanuit de VS. Hoe kan jij hem morgen al verwachten trouwens?
Hij's op 21 augustus verzonden en het duurt meestal 6 tot 8 dagen voordat-ie binnen is. Dus morgen zou kunnen, of einde vd week. Ik weet niet wat de officiele releasedatum was.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 14:16 schreef Estolan het volgende:
aha, maar neem ik aan duurder dan via de VS ( wegens lage dollah ), weet niet of ze dag wel binnen 1 dag leveren vanuit UK, maar gister uitgekomen neem ik niet aan dat dat ook maar 1,5dag duurt.
Da's wel netjes, maar ik heb regio 1 niet als optie, dus ik kan alleen kiezen uit NL en UK. 't Is overigens 32,49 euro. Ik bestel gewoon in euro's en er worden geen bezorgkosten gerekend.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 14:20 schreef Estolan het volgende:
althans, zie dat hij zo'n 23 pond is. met verzending kom ik dan toch uit op zo'n 35euro, waarbij ik maar 21,50euro kwijt ben tot aan de deur, dat is nog minder dan de officiele inkoop vanuit UK
Play.com rekent geen verzendkosten en bezorgt ook in Nederland. Al zullen de kosten heus wel in de prijs zitten; ze zijn niet hoger omdat ik niet in de UK woon.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:02 schreef Estolan het volgende:
officiele release was gister in de VS ( en dat zou overal moeten zijn muv Japan ), en hoezo betaal je geen verzendkosten? in UK is het gratis, maar naar buiten zover ik weet niet ( das hetzelfde als in de VS ), je betaald alleen geen invoerrechten, aangezien het al binnen de EU is
Ik zal wel eens kijken.quote:En hoezo geen Regio 1 als optie? elke dvd speler kan alle regio's aan, tis vaak gewoon een beveiligingscode, vaak te zoeken via diverse sites
Da's voor mij ook een reden om het uit de UK te halen: de kans op ondertiteling is aanzienlijk kleiner.quote:maarja, ik koop geen NL rotzooi meer, met std NL ondertiteling en NL tekst op hoesje en NL reclames. Bij de boxen van CSI zijn ze ook bv 2x zo dik, zijn de dvd's van mindere kwaliteit, en ziet elke box er anders uit, in tegenstelling wat ik uit de VS haal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal niet vreselijk spannend, want ze spoilen nooit echt veel; maar da's wellicht mede omdat het seizoen nog moet beginnen.
Naar verwachting is er 22 sept weer een BTE.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |