quote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:46 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Prima , vraag morgen maar naar Monique,Koen en Sander
De column kwam mij alleen heel erg bekend voor, volgens mij had ze hem al een keer voorgedragen bij giel een tijd terug.quote:
Mika is wel okay. Live. Op de radio mwah. Maar de show is top, hij kan echt zingen, vrolijk, meedansbaar.quote:Op woensdag 9 juli 2008 08:24 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
gelukkig maar, als de regen het verpest had, dan was er zoiezo niets meer aan.
Kortom de shotgun is netjes opgeborgen, voor een volgende artiest die we niet mogenquote:Op woensdag 9 juli 2008 08:47 schreef on_air het volgende:
[..]
Mika is wel okay. Live. Op de radio mwah. Maar de show is top, hij kan echt zingen, vrolijk, meedansbaar.
Met regen ook dat alles, maar dan was blijven staan kijken minder geweest.
Die klinkt nóg slechterquote:Op woensdag 9 juli 2008 09:27 schreef Glacier het volgende:
Mogguh
Goeie plaat van Green Day ditIk zou graag de versie van Racoon ook eens horen, die is ook erg goed..
Nee, die is nog leuker dan de al leuk zijnde versie van Green Dayquote:
wees blij dat ze hem niet zo kapot draaien als Sweet about me.quote:
Misschien kwam het omdat eerst Madonna werd gedraaid, en ik lekker op de fiets in het zonnetje zat, maar dat begin deed mij opeens denken aan Dear Jessiequote:
Nog niet nee maar als ze dat ding komende week of volgende week Megahit maken dan kan het snel gaan.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:40 schreef morpheus_at_work het volgende:
wees blij dat ze hem niet zo kapot draaien als Sweet about me.
Zou eigenlijk net als sky radio een maximum willen op het zelfde nummer draaien binnen een bepaald tijdstip bv tussen 09:00 en 17:00
Sky Radio heeft die garantie (nooit hetzelfde nummer tussen 8 en 5) ook weer losgelaten toch?quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:40 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
wees blij dat ze hem niet zo kapot draaien als Sweet about me.
Zou eigenlijk net als sky radio een maximum willen op het zelfde nummer draaien binnen een bepaald tijdstip bv tussen 09:00 en 17:00
die plaat wordt MH komende week, kan toch bijna niet missen?quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:44 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nog niet nee maar als ze dat ding komende week of volgende week Megahit maken dan kan het snel gaan.
Idd.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:48 schreef Againzender het volgende:
[..]
die plaat wordt MH komende week, kan toch bijna niet missen?
Maar de plaat komt pas over enkele weken officieel uit en meestal volgt 3FM vrij braaf de data waarop de platen officieel uitkomen.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:48 schreef Againzender het volgende:
[..]
die plaat wordt MH komende week, kan toch bijna niet missen?
Zit er uberhaubt een muziekreactie, zal vast wel een iets zijn waar pluggers hun platen droppen, maar vooraf muziek selecteren doen ze niet. Anders zou de playlist al van te voren ingevuld kunnen worden op de 3fm site, nu vult deze pas zich na na het uur van draaien.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:46 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Sky Radio heeft die garantie (nooit hetzelfde nummer tussen 8 en 5) ook weer losgelaten toch?
Juist voor dit soort gevallen zit die muziekredactie er imo. Dat elke dj die plaat geweldig vindt, wil nog niet zeggen dat ze 'm ook allemaal mogen (en moeten) draaien. Zo'n muziekredactie kan heel simpel ervoor zorgen dat er geen overkill Viva La Vida op een dag gedraaid wordt. Als wij dat als 3FM-fans al simpel kunnen bijhouden via 3fmfan.nl, moet dat voor de muziekredactie al helemaal makkelijk te regelen zijn.... Gevoel voor programmering, playlist enzo.
ok, wist nog niet dat 'ie nog niet uit was. Dan zou het nog wel even kunnen duren idd. Maar ze draaien hem nu zo vaak, zou vreemd zijn om hem een andere week dan komende week MH te maken.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:49 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Maar de plaat komt pas over enkele weken officieel uit en meestal volgt 3FM vrij braaf de data waarop de platen officieel uitkomen.
3FM heeft ons wat dat betreft al vaker verrastquote:Op woensdag 9 juli 2008 09:53 schreef Againzender het volgende:
[..]
ok, wist nog niet dat 'ie nog niet uit was. Dan zou het nog wel even kunnen duren idd. Maar ze draaien hem nu zo vaak, zou vreemd zijn om hem een andere week dan komende week MH te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |