In zo'n geval hoort de client al lang in een verzorgingstehuis.quote:Op maandag 7 juli 2008 11:20 schreef Prospera het volgende:
Ga eens zelf in je bed plassen/poepen en dan 4 uur moet liggen wachten op hulp,
in dit geval dus geen hulp.
Over "niet geremd door enige kennis" gesproken...quote:Op maandag 7 juli 2008 13:51 schreef SalvatoreGiuliano het volgende:
De meeste oudjes hebben geld zat. Laat hen zelf maar dokken voor zorg
Misschien niet, maar een bedrijf dat streeft naar winstmaximalisatie zal het aantal betalingen aan klanten proberen te minimaliseren. Natuurlijk kun je dan overstappen naar de concurrent maar dan moet dat makkelijk en op hele korte termijn kunnen. Je mag nooit onverzekerd zijn, dat is strafbaar tegenwoordig, daarmee neem je dus een risico als je gaat overstappen.quote:
Gelul.quote:Op maandag 7 juli 2008 14:09 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Over "niet geremd door enige kennis" gesproken...
Dat moet dan wel van geval tot geval worden bekeken. Je kan niet zomaar voor iedere zorgbehoevende oudere dit bedrag opkrikken.quote:Op maandag 7 juli 2008 15:43 schreef SalvatoreGiuliano het volgende:
[..]
Gelul.
Mijn vrouw werkt in de thuiszorg, bij van die oudjes van 70+. Je hebt echt geen idee hoe weinig oudjes aan "eigen bijdrage" betalen voor hun eigen zorg: ¤16,80 per maand. En hoeveel die oudjes ondertussen stiekem op de bank hebben staan wegrotten.
Eens. Men moet in eerste instantie kijken naar het vermogen van die oudjes om de eigen bijdrage te bepalen, en pas daarna naar het inkomen. Nu kijkt men alleen naar het inkomen.quote:Op maandag 7 juli 2008 16:30 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Dat moet dan wel van geval tot geval worden bekeken. Je kan niet zomaar voor iedere zorgbehoevende oudere dit bedrag opkrikken.
Sinds wanneer ben jij getrouwd?quote:Op maandag 7 juli 2008 15:43 schreef SalvatoreGiuliano het volgende:
[..]
Gelul.
Mijn vrouw werkt in de thuiszorg, bij van die oudjes van 70+. Je hebt echt geen idee hoe weinig oudjes aan "eigen bijdrage" betalen voor hun eigen zorg: ¤16,80 per maand. En hoeveel die oudjes ondertussen stiekem op de bank hebben staan wegrotten.
Dus jij denkt dat, omdat die oudjes in erbarmelijke omstandigheden leven, ze geen half miljoen op de bank kunnen hebben? Daar zul je serieus verteld van staan!quote:Op maandag 7 juli 2008 16:56 schreef yvonne het volgende:
En wat een enorme bullshit sla je uit, ongelooflijk, werk maar eens één dag met me mee, lul je wel anders met je rijke oudjes.
Daar ken ik er ook zat van; geld genoeg om de komende dertig jaar (die ze niet gaan halen) dagelijks in sterrenrestaurants te gaan eten maar nee, gewoon de kliekjes bewaren tot beschimmelen aan toe. Schimmel er vervolgens vanaf scheppen en gewoon op eten (" eten gooi je niet weg".quote:Op maandag 7 juli 2008 17:03 schreef SalvatoreGiuliano het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat, omdat die oudjes in erbarmelijke omstandigheden leven, ze geen half miljoen op de bank kunnen hebben? Daar zul je serieus verteld van staan!
Ik heb zelf ook zo'n alleenstaande opa en oma, zijn allebei nog te beroerd om fatsoenlijk pleepapier te kopen. Maar reken maar dat de bank blij is met hun als klant.
Bron? dikke duim ?quote:Op maandag 7 juli 2008 20:06 schreef sneakypete het volgende:
[quote]De omstandigheden voor 'de oudjes' zijn niet zo erbarmelijk als vaak gezegd wordt.
Is wel eerlijker, net als geld naar werken / ervaring / opleiding ook het geval is.quote:En vermogen/inkomen moeten helemaal niet altijd de graadmeter zijn.
In NL is er ook belasting op spaargeld, is niks nieuws aan.quote:Dus omdat je goed gespaard hebt moet je maar meer dokken dan de rest (wat overigens in veel gevallen dus al gebeurt)??
In NL? hoe groot acht je de kans op hulp dan? (en voor hoe lang?)quote:Lekker eerlijk ja. Spaar er gewoon maar lekker zelf voor en kies zelf bij welk zorgbedrijf je je mensen huurt, als je het niet kunt opbrengen vraag je het de buren maar
LOLquote:Op maandag 7 juli 2008 18:10 schreef Napalm het volgende:
[..]
Daar ken ik er ook zat van; geld genoeg om de komende dertig jaar (die ze niet gaan halen) dagelijks in sterrenrestaurants te gaan eten maar nee, gewoon de kliekjes bewaren tot beschimmelen aan toe. Schimmel er vervolgens vanaf scheppen en gewoon op eten (" eten gooi je niet weg".
als alle mensen zo zouden leven had de SP geen electoraat meer.quote:Op maandag 7 juli 2008 21:48 schreef SalvatoreGiuliano het volgende:
[..]
LOLdat soort oudjes ja. Zijn hun hele leven al gewend om elk dubbeltje drie keer om te draaien, en dat verandert echt niet als het eigenlijk totaal niet meer nodig is.
Eensch. Maar net zo goed hulde aan de mensen die die luitjes verzorgen, en die imho véél te weinig (en ook nog eens steeds minder) betaald krijgen.quote:Op maandag 7 juli 2008 21:56 schreef sneakypete het volgende:
[..]
als alle mensen zo zouden leven had de SP geen electoraat meer.
Hulde aan deze mensen, de pot op met socialisten die de rekening aan de spaarder presenteren.
En dan heb je het over 15 jaar geleden, toen alles nog beter was....quote:Op maandag 7 juli 2008 11:20 schreef Prospera het volgende:
Zo'n 15 jaar geleden werkte ik ook in de thuiszorg, die weekendiensten![]()
-knip-
Ga eens zelf in je bed plassen/poepen en dan 4 uur moet liggen wachten op hulp,
in dit geval dus geen hulp.
Het kan allemaal wel, maar face it, men is opgevoed als ikke ikke ikke egoïst veelal.quote:Op maandag 7 juli 2008 22:01 schreef marcb1974 het volgende:
Zoals het nu werkt in de zorg gaat het niet. Er zullen meer awbz aanvragen geweigerd gaan worden. De zorgkantoren eerst en ziekenhuizen later gaan in de problemen komen. Er is gewoon weg te weinig geld om te doen wat men doen moet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |