Niet waar. Ze schommelen omdat ze niet sterk genoeg zijnquote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:36 schreef Aardappelbeertje het volgende:
Ik hoopte eigenlijk dat je een grapje maakte, maar het tegendeel blijkt dus waar te zijn.![]()
De meeste personen die zo'n neppe site bekijken zijn juist niet dik, maar denken dat wel. Meestal zijn ze gewoon normaal, slank, of ietsje mollig. Daarom mergelen ze zich uit tot wat je uiteindelijk ziet in de koele pics op het net. Van slank naar extreem mager dus, niet dik naar beetje dik.Fail.
pro ana: eet 1 slablaadje per dagquote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:14 schreef RainbowRoadkill het volgende:
[..]
Nee, en gezien de reacties zitten hier ook allemaal mensen die er niks van af weten
Emo's zijn ook nooit zo sterk...quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:38 schreef RainbowRoadkill het volgende:
[..]
Niet waar. Ze schommelen omdat ze niet sterk genoeg zijn
Ja, Breath.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:39 schreef Breathtaking het volgende:
Dit is gezond wil je zeggen:
Heej meiden hier een paar goede tips voor jullie om je pillen te verstoppen, voordat iemand betrapt wordt!
Pen; Draai je pen open, haal de vulling eruit en de laxeertabletjes passen er precies in. Pen dichtdraaien dop erop. Niemand die het door heeft. Alleen zorgen dat niemand die pen wilt gebruiken! ;-)
Puntenslijper; Bij een puntenslijper met bakje kun je gewoon het bakje vullen met pillen en de puntenslijper in je etui doen.
Baterijenvakje; Het batterijenvak van en zaklamp of iets anders is meestal ruim genoeg om wat pillen te laten..
Onder je bureau; Plak het doosje pillen met tape onder je bureau vast.
Dubbele bodem; make-up of naaidozen hebben vaak een dubbele bodem, als je ouders dat niet weten erg praktisch.
; Een oud telefoonboek/leesboek hol maken en de pillen daar in leggen.
Kussen; De pillen in een kussen gooien (het liefst een kussentje met een ritst ofzo erin, anders vallen ze er allemaal weer uit, he)
Knuffel; Een oude knuffel open knippen en weer dicht naaien, klein stukje open laten zodat je wel je pillen er uit krijgt, anders kun je elke dag gaan naaien! Snoepverpakking; je kunt een oude snoepverpakking weer vullen met pillen! Laatjes; Als je een bureau hebt waar je de laatjes helemaal uit kunt halen kun je je pillen daarachter stoppen en gewoon het laatje er weer in doen.
Borstel; Bij sommige borstels kun je het gedeelte waar de pinnetjes opzitten eruit halen, je kunt dan in de holle borstel je pillen stoppen en dat stukje plastic er weer opzetten.
Parfum doosje: als je je parfum uit een doosje haalt en verstopt lukt ook wel goed vind ik!
Ik heb iemand gezien van 1.73m en 44 kg. Maar zij was zo gestoord dat ze doorsloeg. Ikzelf ben 1.63 en ik weeg 47 kg. Ik ben tevreden en lager dan 45 zal ik nooit gaan. Ik doe niet aan kotsen, smokkelen, pillen en ik ken genoeg ana's die dat ook niet doen. Ik heb bij Dr. Phil vrouwen gezien van 28 kg en dat is gewoon ziek en walgelijk. Ana's zouden er ook van over hun nek gaan.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:39 schreef Vodkadruppel het volgende:
@TS : Met je fail, heb jij wel eens iemand gezien die 1.60 is en rond de 40 kg?
Volgens mij niet.
Pff ernstige teksten op die site.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:39 schreef Breathtaking het volgende:
Dit is gezond wil je zeggen:
Heej meiden hier een paar goede tips voor jullie om je pillen te verstoppen, voordat iemand betrapt wordt!
zieke shit
Maakt niet uit. Ze staan er op die pro-ana-sites om andere meisjes te stimuleren. Serieus, krijg een portie hersens en kom dan terug ofzo.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:46 schreef RainbowRoadkill het volgende:
FOTOSOEP!
En die site's waar jij je op loopt af te rukken die willen zulk soort dingen zienquote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:45 schreef RainbowRoadkill het volgende:
[..]
Ik heb iemand gezien van 1.73m en 44 kg. Maar zij was zo gestoord dat ze doorsloeg. Ikzelf ben 1.63 en ik weeg 47 kg. Ik ben tevreden en lager dan 45 zal ik nooit gaan. Ik doe niet aan kotsen, smokkelen, pillen en ik ken genoeg ana's die dat ook niet doen. Ik heb bij Dr. Phil vrouwen gezien van 28 kg en dat is gewoon ziek en walgelijk. Ana's zouden er ook van over hun nek gaan.
I did?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:50 schreef denthemen het volgende:
[..]
En die site's waar jij je op loopt af te rukken die willen zulk soort dingen zien
Wat haal je je nou in je hoofd? Jij gaat bepalen dat mensen dun moeten zijn? Dat je hun botten moet kunnen zien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |