quote:
quote:Op maandag 7 juli 2008 14:58 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Dankst!
je hebt er 1 gejat en nieuw leven ingeblaast bedoel jestquote:
Je hebt helemaal gelijkstquote:Op maandag 7 juli 2008 15:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
je hebt er 1 gejat en nieuw leven ingeblaast bedoel jest
quote:Op maandag 7 juli 2008 15:25 schreef Etcetera het volgende:
goed oplettenje kunt mensen helemaal gek maken
Uitgangspunt: Alles is 4. Alles.
Regels: alles terugleggen naar 4.
Werkt als volgt: 7 = 4 want 7 heeft 5 letters (zeven) en 5 heeft 4 letters (vijf) dus 7 = 4
0 = 4 want 0 heeft 3 letters, 3 heeft 4 letters. is 4.
1 = 4 want 1 heeft 3 letters, 3 = 4
14 = 4 want 4+1 = 5 en 5 = 4. of 14 = 8 letters, 8 is 4 letters
werkt ook met woorden
alfabet = 7 letters = 4
alleen als iemand over pi begint te mekkeren is het een beetje jammer. met woord pi wil het wel natuurlijk, maar omdat pi oneindig isquote:Op maandag 7 juli 2008 15:27 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Nice. Very nice.
Ik heb even in ONZ gevraagd, de gein rondom hertst is begonnen door Pony_Lover. Meer details volgen.
groetst
En ken jij het "Land van geen idee?"quote:Op maandag 7 juli 2008 15:11 schreef Etcetera het volgende:
kennen jullie de 'Alles is 4' theorie alst?
Pi! Da's lang geledenquote:Op maandag 7 juli 2008 15:30 schreef Etcetera het volgende:
alleen als iemand over pi begint te mekkeren is het een beetje jammer. met woord pi wil het wel natuurlijk, maar omdat pi oneindig is![]()
oh en needless to say: het is compleet onzinnigmaar dat moet je niet aan je slachtoffers vertellen
ik ben er gister over begonnen (thuis) en vanochtend begon m'n moeder er weer over
![]()
![]()
en bedankt voor de infost
Ligt dat niet in de buurt van de zee van hetkanmenietschelenst?quote:Op maandag 7 juli 2008 15:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
En ken jij het "Land van geen idee?"
is het daar zonnigquote:Op maandag 7 juli 2008 15:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
En ken jij het "Land van geen idee?"
dat scheeltstquote:Op maandag 7 juli 2008 15:34 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Pi! Da's lang geleden![]()
En het was me meteen duidelijk dat het verhaal met "vier" gewoon een geintje is. Net zoals #23 *inc paint*
De zon kan daar wel schijnen, maar het is er nooit zonnig. Het kan er wel onweren, maar als het daar onweert is er geen donder of bliksem te bekennen. Je kan er geen dorst hebben en ook niet drinken of zuipen. Er is wel cola, maar geen sinas. Wel 7up, geen Sprite. Geen bier of pils, wel gerstenat. Je kan er niet dronken of ladderzat worden, maar wel straalbezopen. Er zijn wel appels, maar geen sinaasappels. Wel bananen en ananassen, maar dat wordt daar geen fruit genoemd. Wel zijn het vruchten.quote:
Ow, ik heb een hekel aan dat soort raadelsquote:Op maandag 7 juli 2008 15:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
De zon kan daar wel schijnen, maar het is er nooit zonnig. Het kan er wel onweren, maar als het daar onweert is er geen donder of bliksem te bekennen. Je kan er geen dorst hebben en ook niet drinken of zuipen. Er is wel cola, maar geen sinas. Wel 7up, geen Sprite. Geen bier of pils, wel gerstenat. Je kan er niet dronken of ladderzat worden, maar wel straalbezopen. Er zijn wel appels, maar geen sinaasappels. Wel bananen en ananassen, maar dat wordt daar geen fruit genoemd. Wel zijn het vruchten.
ik hou het wel bij Nederlandstquote:Op maandag 7 juli 2008 15:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
De zon kan daar wel schijnen, maar het is er nooit zonnig. Het kan er wel onweren, maar als het daar onweert is er geen donder of bliksem te bekennen. Je kan er geen dorst hebben en ook niet drinken of zuipen. Er is wel cola, maar geen sinas. Wel 7up, geen Sprite. Geen bier of pils, wel gerstenat. Je kan er niet dronken of ladderzat worden, maar wel straalbezopen. Er zijn wel appels, maar geen sinaasappels. Wel bananen en ananassen, maar dat wordt daar geen fruit genoemd. Wel zijn het vruchten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |