Zeer goed, zeer goed, in ieder geval geen reden om op deze manier je neus in de zaken van een user te steken.quote:
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 18:58 schreef laffer het volgende:
[..]
ik weet zijn nummer niet, het is niet mijn vriend maar de vriend van m`n collega, waar ik dus goed mee bevriend ben.
ik heb die kreator figuur daar wel gezien denk ik.
daarom wil ik alleen z`n voornaam weten.
dit is een kut situatie
laffer gaat hier nog wel meer van horenquote:
Dat zou dan een een geintje zijn tussen een user, een mod en een FAquote:
Maar wat is jouw aandeel nou in dat verhaal? Gewoon opkomen voor Kreator?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:38 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
laffer gaat hier nog wel meer van horen
Hoewel ik denk dat Krea nu zelf eerst wat andere zaken aan het regelen is.
Ja en dan komt er Zondag een topic over in FB.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:38 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
laffer gaat hier nog wel meer van horen
Hoewel ik denk dat Krea nu zelf eerst wat andere zaken aan het regelen is.
HOLY FUCKING SHIT, ZULKS ZO'N TRIESTHEIDquote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:31 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Dat jij je nou graag inlikt kunnen wij niets aan doen, maar om iemand die dat niet goed gelijk te bannen gaat wel wat ver!
Spijt me maar de nieuwe FA's hebben niet zoveel humorquote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dat zou dan een een geintje zijn tussen een user, een mod en een FA. Het zou kunnen
.
Misschien wel ja.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dat zou dan een een geintje zijn tussen een user, een mod en een FA. Het zou kunnen
.
Ja, je moet een beetje opkomen voor je mede users.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:39 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Maar wat is jouw aandeel nou in dat verhaal? Gewoon opkomen voor Kreator?
En Laffer is geen mede user?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:41 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Ja, je moet een beetje opkomen voor je mede users.
Daarnaast kennen wij magyaarse fok!kers elkaar natuurlijk allemaal een beetje.
quote:Op vrijdag 4 juli 2008 23:44 schreef yvonne het volgende:
Laffer stopt per direct met modden.
De afgelopen uren zijn er wederzijdse bedreigingen geuit tussen
een user en een mod en dat kunnen we uiteraard niet toestaan. user heeft een ban, Laffer is op zwart
In zekere zin wel, maar Krea gaat niet achter de rug om van users om te werk. En het zal me niets verbaden als die ban ook op verzoek van de crew was.quote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |