Zo, nu wel een droom onthouden. Voor de liefhebbers:
Ik droomde dat ik op een forum zat waar ook mijn maatje zit. Dat forum wordt na elke zoveel posts geprint tot een boekje, zodat je alles netjes op je boekenplank kan zetten

Ik was ergens anders mee bezig en moest enorm teruglezen, want er was een enorme rel gaan.
Wat was er nou aan de hand? Een of ander huppelkutje had gevraagd om de omslag van een bepaald boek te posten, want daar was ze nieuwsgierig naar, en mijn maatje had er eentje gevonden. Die omslag was echter nogal gruwelijk en nu was iedereen boos op haar omdat ze zoiets had gepost op een site waar ook kinderen kwamen enzo.
Toen ik eenmaal had teruggelezen begon ik me er ook mee te bemoeien natuurlijk, want ik laat niemand zomaar mijn maatje uitschelden en weet ik wat, als het niet terecht is. Ik kwam ook nog iemand uit het H-topic tegen die daar blijkbaar ook postte en die stond ook aan onze kant, hehehe.
Uiteindelijk kwam ook onze gezamenlijke vriend nog langs om de gemoederen wat te sussen (nou ja, op te stoken). Met z'n drieen stonden we ineens in de wijk waar dat meisje woonde en ik was het zo zat dat ik met een krijtje op de muur naast de voordeur schreef "TS is een domme koe ... (iets dat ik niet meer weet). Opgelost, slotje".
Terwijl ik bezig was, kreeg ik al spijt (vandalisme enzo, nogal vernederende gebeurtenis uit mijn jeugd

) en ik probeerde te bedenken wat er zou gebeuren en wat ik zou zeggen. Ik bedoelde het in ieder geval allemaal niet kwaad.
En toen reed ik achterop Johns motor mee weg en werd ik wakker.
En tussen twee snoozes in droomde ik over een nieuwe chatbox waar Hierissieweer iets over mij vertelde aan de mensen die ik nog niet kende (en die mij nog niet kenden) en ik werd daar nogal kwaad over

Zou ik te veel achter de PC zitten?
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."