Het was zo fijn.quote:
Voor mij was het ook heel lang geleden dat ik bij wakker worden nog een helder beeld hadquote:Op dinsdag 15 juli 2008 16:43 schreef Noodly het volgende:
Wat dromen jullie toch allemaal helder. Ik herinner me de laatste tijd helemaal niks meer.
Ik vind 't omstreeks de tijd voor 't avondeten, avond.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:14 schreef Noodly het volgende:
Nog steeds middag. Wat is dat toch met iedereen vandaag.
17.05 avondeten?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:42 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ik vind 't omstreeks de tijd voor 't avondeten, avond.
M.
Iets later, ik begin rond 5 uur met koken als ik daar zin in heb (niet vaakquote:
Ik ook, mijn huisgenoten keken me altijd heel raar aan als ik om half 6 stond te koken en begonnen zelf pas om een uur of 7.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 17:59 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Iets later, ik begin rond 5 uur met koken als ik daar zin in heb (niet vaak), eten rond half zes ofzo schat ik, ik heb geen zin om laat te eten.
M.
Niks mis met bloedzuigersquote:
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 19:41 schreef wonderer het volgende:
En prompt krijg ik "Waar ontstaan rode bloedcellen" in de banner
Dat was een van mijn grootste wensen vroeger: dat een vampier me zou komen bijtenquote:
hahaha wat schattigquote:Op dinsdag 15 juli 2008 20:58 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Dat was een van mijn grootste wensen vroeger: dat een vampier me zou komen bijtenIk heb zelfs een tijdje iedere avond mijn raam open gedaan en gezegd: kom maar binnen vampier, je bent welkom. Omdat ik had gelezen dat ze niet binnen konden komen als ze niet waren uitgenodigd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |