abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60109547
Nee Vivi, je bent geen circusact
Hij moet toch ook leren zichzelf even te vermaken

Maar goed, ook wel herkenbaar
Ik lag vanavond even op het gras na een dag hard werken, Meike rent wat om me heen
Op het moment dat ik mijn ogen dichtdoe begint ze te jammeren (want dat mag niet van dr)

Ik zet Meike dan nog wel eens voor de tv met een Bumba (ja die creep) dvd
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 14 juli 2008 @ 23:14:42 #202
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60109605
Maar jij heb tenminste nog een tuin waar ze lekker kan scharrelen, ik voel me soms al schuldig als ik binnen zit als de zon schijnt. Het is gewoon lastig als je altijd érgens moet gaan zitten. Want je wil ook wel eens je mail even checken ofzo.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_60109799
Ik vind dat ook nog steeds lastig hoor Viev, dat balanceren altijd tussen samen dingen doen en ze zichzelf laten vermaken. Dat heeft de natuur toch maar raar geregeld vind ik, dat schuldgevoelgedoe
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 14 juli 2008 @ 23:22:51 #204
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60109856
Vivi, schuldig voelen is niet nodig joh!
Zo te horen ben je een fantastische mama die er graag op uit gaat met d'r kind en leuke dingen met hen onderneemt. Maar dat betekent niet dat je elke dag de hele dag maar Dean moet gaan entertainen!
Het zijn de kleine dingen die het doen Elke dag pannekoeken is ook niet meer lekker op een gegeven moment Je moet jezelf niet volledig uitvlakken nu je moeder bent

Genoeg cliche's
.... met gevoel voor drama....
pi_60109916
Ik denk ook dat Dean het goed getroffen heeft hoor!
Zo te horen, elke dag wat leuks doen, is toch super!
Kan hij zich dan helemaal niet even alleen vermaken?
Kan me wel voorstellen dat je een tuin mist, daar kunnen ze net
wat meer energie in kwijt
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 14 juli 2008 @ 23:39:59 #206
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60110324
Wij hebben ook geen tuin en dat mis ik wel nu we een kleine hebben. Ik herken wel een beetje Vivi's drang om naar buiten te gaan als het mooi weer is, maar dat had ik ook al voor Devin. Nou gaan we ook altijd wel (even) naar buiten hoor, maar voor Devin maakt het nu nog niet zoveel uit of hij binnen of buiten speelt. Bij zijn opa's en oma's maakt hij er trouwens juist een sport van om steeds weer naar binnen te klauteren als we daar in de tuin zitten En lekker de schuifpui heen en weer schuiven....

De bedoeling is om binnen een jaar te verhuizen naar een eengezinswoning. Uiteraard met tuin.
.... met gevoel voor drama....
  maandag 14 juli 2008 @ 23:41:30 #207
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60110351
Vivi, ik werk 4,5 dag buitenshuis en als ik een dag thuis ben dan heb ik ook niet altijd zin om rond te gaan sjouwen. Ook al zegt mijn schuldgevoel dat ik dat wel moet na 3 dagen creche... Ik denk dat leren om ook jezelf te vermaken er ook bij hoort. Dus ik zou me als ik jou was zeker niet schuldig voelen. Ik vind dat je echt heel veel doet met Dean hoor!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  dinsdag 15 juli 2008 @ 07:00:53 #208
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60113470
Wij hebben pas sinds kort een tuin, maar Anna wil ook daar voortdurend aandacht. Het is pas sinds een week of twee dat ze zichzelf wat langer kan vermaken. Dat moeten ze ook leren. Als ze zelf bezig is, ga ik heel vaak even kijken en zeggen dat het zo goed gaat en knap is enz. Die pauzes worden steeds iets langer. Daardoor leert ze wel dat ik altijd in de buurt ben (want daar gaat het om), maar ze kan wel steeds iets langer alleen zijn.
Verder betrek ik Anna veel bij het huishoudelijke werk. Ze heeft een eigen stofzuiger, kan stoffen, (ahum), maakt champignons schoon (niet te veel, ze overleven het vaak niet), hark gras uit de tuin alle kanten op. Als ze dan 's middags slaapt kan ik even iets voor mezelf doen.

Je doet het echt niet slecht Vivi, veel kindjes zouden willen dat ze zo vaak op stap gingen.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  dinsdag 15 juli 2008 @ 07:09:29 #209
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60113492
Dank jullie voor de bemoedigende woorden .

Zo te lezen ben ik iig niet abnormaal, qua schuldgevoelens .

Oh en Kersjes, dat van die schuifdeuren herken ik, ik zit vaak met Dean bij de Boswerf, dat is een soort bezoekerscentrum hier in het bos bij mijn huis, met kruidentuin, en allerlei beestjes, en een zandbak en een lekker terrasje waar je kan zitten...binnen is dat ook ruimte voor de kleintjes om te kleuren en kikkervisjes te bekijken enzo .


Heel kneuterig. Ze doen daar activiteiten als insectenhuisjes maken enzo .

Iig, de grootste lol heeft ie om de hele tijd in en uit te gaan...terwijl ik dan denk; blijf nu eens lekker buiten joh!

Ik wil ook dolgraag verhuizen, ik woon wel lekker in het centrum maar wel op drie hoog zonder lift, en geen tuin dus. Maar ik sta nog niet zo gek lang ingeschreven en kopen is echt geen optie voor mij. * Vivi doet heel erg hard "The Secret"-mode aanzetten... .

Soms denk ik: waarom heb ik dit huis in vredesnaam gehuurd!? Hiervoor zat ik in een prachtig appartement (met lift ) in de vrije sector. Wel duurder dus, maar met minder ruimte voor een babykamer. Ik had beter nog twee jaar kunnen wachten met Dean bij mij op de kamer, en dan een eengezinswoning huren (qua inschrijftijd dan) .

Stomme zwangerschapshormonen.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  dinsdag 15 juli 2008 @ 07:55:51 #210
24188 Belana
kloon van belana
pi_60113673
ach vivi, soms is het even moeilijk he al die dingen

ik ben nooit een speelmama geweest. Natuurlijk help ik de kinderen wel met dingen al ze hulp nodig hebben en soms gaan we samen puzzelen of een treinbaan bouwen, boekjes voorlezen doe ik wel regelmatig. Maar ik claim zeker mijn eigen tijd ook op mijn vrije dagen. Ik heb in de loop van de tijd mijn schuldgevoel maar een beetje opzij gezet
Ik vind trouwens dat jij heel veel doet met Dean, zo veel heb ik nooit gedaan (ik krijg er bijna een schuldgevoel van )

gaat het nu nog heel lang duren voordat je een benedenwoning kan krijgen?
stormy waters...
sailin'
  dinsdag 15 juli 2008 @ 08:44:31 #211
219033 Mibos2
ik ben de vorige Mibos-mama
pi_60114004
Vivi ik ben een mama die ook haar eigen momenten pakt hoor op de dag en net wat Yppy zegt het zichzelf vermaken gaat steeds beter. Ook poetsen is hier een grote favoriet van Kaith. Als (nu even niet dan) ik aan de poets ben kun je haar het beste een droog doekje geven en ze hobbelt constant achter je aan. Of een kleine raamwisser en voor in de tuin heeft ze haar eigen Gijs de Grasmaaier die altijd meemoet als papa buiten gaat grasmaaien en uit die dingen halen hun ook de pret. Het gaat er alleen maar om dat ze je in de buurt willen hebben en of dat nu is buitenshuis of binnenshuis daar zit hier geen verschil in.

Bovendien wonen wij in een heel klein dorpje waar we dus al die dingen niet hebben die jij bijna dagelijks met Dean doet dus wat dat betreft mag hij in zijn handjes knijpen met zo'n mama.
  dinsdag 15 juli 2008 @ 13:03:09 #212
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60118489
Ik vind het ook lastig hoor! Ik heb ongeveer een half jaar geleden wel ingevoerd dat de dingen die moeten (zoals stofzuigen, was vouwen etc.) kunnen wanneer Simon wakker is. Hij helpt, of speelt er omheen.
Wanneer hij slaapt, doe ik dingen die niet met hem kunnen, zoals de badkamer poetsen of vast het eten voorbereiden. Daarna lekker iets voor mezelf, want met Simon erbij lukt dat niet echt.

YPPY, ik vind dat je het goed aanpakt zo met Anna, die pauzes opbouwen!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_60120057
Ook hier geen 24/7 entertainment team dat paraat staat, hoor.
De meiden moeten ook gewoon ff in bed spelen of zoiets. Dat doen ze meestal ook erg braaf en op een gezellige manier.

Wat eten jullie kinderen voor ontbijt? Ik heb het idee dat er meer eten in moet 's ochtends.
Ze eten nu zo'n 200 ml pap,maar sinds een paar dagen ook nog eens een boterham en thee. Een uur daarna alweer fruit of zoiets...

Ik kan ook wel wat drinksuggesties gebruiken. Thee, water, Roosvicee, melk en euh....
  dinsdag 15 juli 2008 @ 14:12:34 #214
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60120230
quote:
Op dinsdag 15 juli 2008 07:55 schreef Belana het volgende:
ach vivi, soms is het even moeilijk he al die dingen

ik ben nooit een speelmama geweest. Natuurlijk help ik de kinderen wel met dingen al ze hulp nodig hebben en soms gaan we samen puzzelen of een treinbaan bouwen, boekjes voorlezen doe ik wel regelmatig. Maar ik claim zeker mijn eigen tijd ook op mijn vrije dagen. Ik heb in de loop van de tijd mijn schuldgevoel maar een beetje opzij gezet
Ik vind trouwens dat jij heel veel doet met Dean, zo veel heb ik nooit gedaan (ik krijg er bijna een schuldgevoel van )

gaat het nu nog heel lang duren voordat je een benedenwoning kan krijgen?


Het vervelende is, ik ben dus ook geen speel/spelletjesmama. Wel een knutsel en tekenmama, maar daar is ie over het algemeen toch nog te klein voor (gaat 2 minuten goed en dan zit de klei in het vloerkleed en rent ie rond met een viltstift achter in zijn strotje ) . Voorlezen vind ik ook leuk, maar dan wel echt verhaaltjes, en Dean wil dus 13874548353 x achter elkaar het zelfde stoere brandweerautootjes boekje met geluidjes bekijken..dan denk ik soms echt "niet weer he ". (Maar als ik dan zijn lieve verwachtingsvolle koppie zie doe ik het toch weer hoor ) . Ik verheug me wel enorm op dat hij wat groter is en dat we dan leuk kunnen knutselen samen, van die herfststukjes enzo (OMG, ben IK dit?! ) .

Toch doe ik die dingen wel vaak met hem hoor. Ik probeer sowieso wat meer in het "nu" te zijn met dingen, ipv continue bezig te zijn met wat ik straks wil hebben/kunnen en doen en wat nu nog niet is.

En Liam en Ezra hebben elkaar natuurlijk ook nog he, dat scheelt wel lijkt me. (Ook qua schuldgevoel ) .

Als ik via de reguliere weg moet wacten op een andere woning duurt het nog minimaal 3 jaar..maar ik zou geen Vivi heten als ik niet wat lijntjes zou uitzetten he . En het liefste zou ik gewoon op Ibiza gaan wonen, ik ben het hier zat . Maar ja, dat ben ik, ik wil altijd teveel tegelijk, en uiteindelijk wil ik zoveel dat ik nooit iets kies. Dat frustreert me dus ook enorm van mezelf, en daar ben ik aan aan het werken.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  dinsdag 15 juli 2008 @ 14:15:33 #215
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60120329
quote:
Op dinsdag 15 juli 2008 14:05 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
Ook hier geen 24/7 entertainment team dat paraat staat, hoor.
De meiden moeten ook gewoon ff in bed spelen of zoiets. Dat doen ze meestal ook erg braaf en op een gezellige manier.

Wat eten jullie kinderen voor ontbijt? Ik heb het idee dat er meer eten in moet 's ochtends.
Ze eten nu zo'n 200 ml pap,maar sinds een paar dagen ook nog eens een boterham en thee. Een uur daarna alweer fruit of zoiets...

Ik kan ook wel wat drinksuggesties gebruiken. Thee, water, Roosvicee, melk en euh....
Dean krijgt om 7.00 uur 200 ml pap ook, en daarna meteen twee boterhammetjes (op elkaar zonder korst) met een flesje groente/fruitdrink (groente&fruitshot heet het) erbij (huismerk van de Appie). Hij eet mega slecht momenteel 's avonds, en dan heeft ie dat alvast binnen denk ik maar. Vaak krijgt ie een uur daarna nog een plak ontbijtkoek ofzo, met wat te drinken. Dan rond 11/12 uur weer brood en diksap. En een eitje soms, of wat yoghurt, net hoe het uitkomt, ik rommel maar wat aan .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_60120865
Meike eet sochtends een boterham met een fles melk
Op de dagen dat ze naar mijn moeder gaat (en wij dus minder tijd hebben) krijgt ze een fles pap

Tussendoor fruit en een koekje en drinken (diksap/vruchtensap)
En dan tussen de middag ruim 1 broodje met melk
Bij het broodje tussen de middag af en toe een visstick/kibbeling/knakworstje
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  dinsdag 15 juli 2008 @ 14:38:26 #217
24188 Belana
kloon van belana
pi_60121014
quote:
Op dinsdag 15 juli 2008 14:12 schreef Vivi het volgende:
En Liam en Ezra hebben elkaar natuurlijk ook nog he, dat scheelt wel lijkt me. (Ook qua schuldgevoel ) .
ehm, om ruzie met elkaar te maken bedoel je? voorlopig gaat het apart van elkaar nog beter dan samen
quote:
Op dinsdag 15 juli 2008 14:12 schreef Vivi het volgende:
Als ik via de reguliere weg moet wacten op een andere woning duurt het nog minimaal 3 jaar..maar ik zou geen Vivi heten als ik niet wat lijntjes zou uitzetten he . En het liefste zou ik gewoon op Ibiza gaan wonen, ik ben het hier zat . Maar ja, dat ben ik, ik wil altijd teveel tegelijk, en uiteindelijk wil ik zoveel dat ik nooit iets kies. Dat frustreert me dus ook enorm van mezelf, en daar ben ik aan aan het werken.
ik vind je een kanjer, juist vanwege dit soort dingen

en over dat genieten van het nu, dat is wel een goeie ja, dat ben ik ook meer gaan doen, maar soms is het gewoon lastig. Liam kon zich als peuter slecht zelf vermaken en daar werd ik wel eens helemaal gestoord van hoor. Ezra kan heel lief alleen spelen, dus dat gaat ook meteen veel relaxter dan allemaal.
stormy waters...
sailin'
  dinsdag 15 juli 2008 @ 16:29:49 #218
11682 Moonah
Jolie femme
pi_60123630
Welja, Vief, gewoon op Ibiza...
Qua tuin begrijp ik je volkomen. Je moet er altijd op uit. Terwijl het me heerlijk lijkt als mijn kind lekker om het huis scharrelt en ik binnen of waar dan ook wat aan het doen ben. We hebben inmiddels wel een erg leuk balkon met zacht kunstgras (jajaYP!) en een zandbak. Dat voldoet aardig. Maar ja, dan pas weer zon aan het eind van de dag.
Anyway, ik spreek dus maar zeer regelmatig af met vriendinnen met tuin.
Bovendien ben ik de hele zomervakantie voorzien van sleutels van mensen die weg zijn en bij wie ik de planten dan wel katten moet verzorgen en waar we dus ook lekker naar de tuin kunnen.

Qua zichzelf amuseren, dat gaat op en neer. Soms echt wel een half uur aan een stuk lekker in de zandbak kliederen, of met zijn autootjes. Maar soms ook om de drie minuten aan mijn arm komen trekken. Poetsen en koken samen gaat gelukkig prima en gezellig. Wat ik vaak doe, als ik met een boekje op de bank wil, is hem ook een tijdschrift geven.
maar momenteel zitten we alweer een paar dagen in de jengelmodus.

Oh, en vanochtend. We waren weer eens op tuinbezoek en toen is hij gevallen. Eerst had ik niet zo door waar het nou precies pijn deed. maar na een minuuje ofzo verscheen er echt een e-nórm ei midden op zijn voorhoofd... Ik schrok me kapot!
Inmiddels is het wel geslonken gelukkig. Maar dat zal een fraaie blauwe plek worden.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  dinsdag 15 juli 2008 @ 18:24:27 #219
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60126071
Vivi, ik herken het balkon probleem ook hoor. Tot nu toe steeds met lekker weer naar buiten om te kunnen spelen of naar iemand met een tuin. Ben dan ook erg blij dat ik over precies 14 dagen in een huis met een tuin kan zitten. Je mag ook altijd bij ons komen spelen hoor, heb je er weer een tuinadresje bij!

Ik voel me op dit moment gewoon een beetje een onzekere mama. Zie Anna weinig, ben duidelijk geprikkelder dan anders ivm al dat gezeik rondom de verhuizing en het geklus. En dat voelt ze natuurlijk. Weinig tijd om te koken, dus Anna denkt inmiddels dat Olvarit de standaard is voor de kookkunsten van mama. En daarnaast zit ik zelf gewoon niet lekker in mijnvel. Die rot korte broek die nog steeds niet past. Die kut-collega die je het liefst voor zijn bek zou slaan. Ziggo (zie het bankje). En dan ook nog heel erg graag een brusje voor Anna willen. Maar ik moet wachten van mezelf. Ik ben gewoon doodop. Maar ik klaag niet, want ik heb alles wat mijn hartje begeert! Maar toch ben ik soms wat sipjes....
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_60130014
Memmel

Laat de boel de boel. Boek een hotel voor komend weekend. Ga lekker met z'n 3-en even volledig NIETS doen. Als je je benen breekt kan je ook niets, dus 1 nachtje moet ook lukken. En eigenlijk zou je heel misschien met z'n 2-en moeten gaan. Lekker eten/brusje klussen , slapen en uitslapen, ontbijten en dan weer heerlijk naar huis. Even weg uit het geregel/gezeik/dozen etc etc...

En je voelt je schuldig tegenover Anna ? Heb je gezien wat jullie aan het bouwen zijn ? Hoe haar kinderkamer eruit ziet ? Toch waanzinnig heerlijk ? Olvarit is ook prima, dat eet ze vast niet meer op haar 18e. Alhoewel.....best handig als je op kamers woont

Xx
  dinsdag 15 juli 2008 @ 22:23:55 #221
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60132155
K_P je hebt gelijk. Brusje klussen... hoe verzin je het weer.

Wb het weggaan: je hebt helemaal gelijk, maar ik zou niet rustig zitten hoor. Eerst dozen pakken en doen. Maar uit eten met J. zou misschien wel leuk zijn. Laten we Anna bij oma slapen en kunnen wij lekker klussen.

Olvarit? Nee joh, bruine bonen zo uit het blik waren het hier helemaal....

[ Bericht 1% gewijzigd door Memmel op 15-07-2008 23:22:25 ]
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  woensdag 16 juli 2008 @ 22:40:16 #222
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60155072
Weer wat rustiger Memmel? Druk he, al dat geklus.

Wij gaan volgende week voor het eerst een nachtje samen weg. Anna gaat bij opa en oma logeren. Echt een raar idee, zonder haar. Moet ook regelmatig tegen mezelf zeggen dat ze het leuk vindt, dat ze vast goed slaapt en er echt niks aan overhoudt. Maar toch...

Anna en haar grote liefde Elmo.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  woensdag 16 juli 2008 @ 23:27:32 #223
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60156155
wat een scheetig rokje en shirtje ook YPPY.

Hier nog niet rustiger. En het feit dat Anna of ziek gaat worden of in een mega-sprong zit, maakt het ook niet makkelijker.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_60156206
Anna
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  donderdag 17 juli 2008 @ 09:07:05 #225
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60159522
Memmel
Het is even bikkelen, maar volgend jaar lach je erom.
Dan hebben jullie het al een jaar lang zo heerlijk in jullie nieuwe huis, met de relaxte tuin, van alle gamkken voorziene keuken waarin allesbehalve Olvarit bereid wordt.... en misschien dat er zelfs al een brusje voor Anna aan het brabbelen is!
Dan kun je je al die stress, drukte en schuldgevoelens van nu niet eens meer herinneren

Moonah, wat fijn dat jullie die tuinen tot jullie beschikking hebben!
En omdat de bewoners op vakantie zijn is het echt net alsof het van jullie zelf is, luxe hoor
Hoe gaat het met Thies z'n voorhoofd?

Mijn kleintje kan toveren
Als je een tissue uit de doos trekt zit daaronder gewoon weer een volgende die je eruit kan trekken. En daaronder nog een en nog een en nog een...
Heeft íe al eerder geflikt, lang geleden, maar nu snapt hij zelf ook hoe het werkt en ziet hij de lol er van in.
.... met gevoel voor drama....
pi_60160486
Anna! Wat een mooie foto.

Memmel, wat lastig dat jij je zo voelt, 2 weken duren dan heel erg lang. En dan ook Anna nog die niet helemaal lekker in haar velletje zit.

Vivi, het is al veel gezegd, maar als ik het zo hoor dan doe jij echt heel veel met Dean!
Verder vind ik jou als een hele lieve mama overkomen. Ik zou er zelf ook wel zo een willen hebben.
Hier ook last van die schuldgevoelens maar vaak ook over andere dingen. Dingen als: doe ik het wel goed genoeg? Ben ik wel lief genoeg voor hem? Geef ik hem niet teveel straf?

Damian heeft ook wat nieuws.
Als hij straf krijgt, dan moet hij even op de gang zitten met de deur dicht. Eerder resulteerde dat in een brulpartij van verdriet. Nu de laatste week begint hij vaak hard te lachen en zegt hij: dada mama! En maar driftig zwaaien. Moeilijk om dan je lach in te houden.
Hij begint nu af en toe ook met 2 woorden te spreken. Dingen als dada mama, mama boem boem (dan is hij gevallen).
Erg leuk om te horen.
  donderdag 17 juli 2008 @ 10:15:34 #227
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60160514
Hans Klokje
en die foto van Anna is heel erg
Memmel

Brent begrijpt sinds kort dat 'Nee' betekent dat je moet ophouden met wat je doet of van plan bent. Als hij het woord nee alleen al hoort trekt ie al een dikke lip. De hele dag door. Vermoeiend hoor...
I'm so glamourous I piss glitter!
  donderdag 17 juli 2008 @ 10:37:02 #228
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60160884
Devin! Zo zijn er hier ook al flink wat luierdoekjes de asbak in gegaan...

Vanmorgen lagen we op bed, manlief was vrij en ik had geen zin om er al uit te gaan, horen we een beetje gemompel door de babyfoon en ineens: ppppppapa.
Ik zei: nou, je hoort wie ze roept: eruit jij!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  donderdag 17 juli 2008 @ 12:27:51 #229
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_60163191
Appelsap, wat lief dat je dat zegt, dank je .

Anna en Elmo
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  donderdag 17 juli 2008 @ 14:09:37 #230
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60165522
Er ligt er eentje de sirene uit te hangen
Vanochtend lag hij net 10 minuten in bed toen er hier recht boven geboord werd. Het hele huis trilde ervan, meneer werd wakker en weigerde langer in bed te blijven.
Hij was daarna zo stuntelig de hele tijd. Steeds omvallen en zich stoten, gewoon hartstikke moe dus. Ik had hem al 2 keer in bed gelegd maar hem er toch weer uiteghaald omdat hij wilde spelen en nu lijkt hij dan eindelijk de "uit"-stand gevonden te hebben en is het stil!
Kan hij mooi even slapen voordat ik hem over 1 1/2 uur naar mijn moeder breng omdat ik weer eens extra moet werken.
Leuk hoor, allemaal collega's die op vakantie zijn terwijl het loeidruk is op het werk
.... met gevoel voor drama....
pi_60187719
Lieve foto Yppy, wat een tenger meisje is Anna of niet?

Appelsap, leuk om te merken hoe ze zich nu vooral qua taal gaan ontwikkelen he
Meike begint ook steeds meer te kletsen. Deze week zat ze bij me op de fiets wat te jammeren, waarop ik zei: "meike je gaat toch niet huilen? " waarop ze antwoordde: "nie huilen!"
Ik vond het wel heel knap!
Ze is fan van Laa-Laa en Mimi (ieniemienie)

Kersjes, irritant die mensen die boren als je kind ligt te slapen! (of grasmaaien of whatever) soms gaan me de haren overeind staan maar denk ik even later: yeah why not? het is 14.00 u smiddags, niet eens een belachelijke tijd ofzo. En gelukkig slaapt Meike overal dwars doorheen (meestal)
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 18 juli 2008 @ 13:38:55 #232
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60188193
Dat is lastig Kersjes. Die kleintjes weten niet dat het 'goed' voor ze is om te gaan slapen. Zo moeilijk om dat duidelijk te krijgen. Anna slaapt gelukkig graag, meestal is ze blij als ze naar bed gaat. Misschien ook omdat Elmo daar is.

Memmel, dat klinkt bekend. Hier is dat na het eten, dan vraagt J. wie de vla/yoghurt moet halen. Geheid dat ze "mama!" roept.

Ze is inderdaad best tenger Karin, zie je ook goed op een foto uit het uilenpark waar we vorige week waren.

Zo is ze altijd geweest, in het begin kreeg ik daar veel opmerkingen over bij het CB, maar inmiddels niet meer. Ze groeit wel volgens een rechte lijn, dus nu is het best.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_60188469
Arme kip! heeft ie het overleefd?
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:10:38 #234
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_60189049
Yppy, Lotte is ook tenger, maar wel lang. Ik heb ze er nog nooit over gehoord...
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:23:50 #235
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60189433
Haha, Anna en de kip!

Simon is bij de peutergroep geweest op het kdv en het ging erg goed. Ik had er zelf best tegenop gezien, maar hij stond zo blij boven te zwaaien (daar zitten de peuters) dat ik meteen om was! Over een tijdje gaat hij definitief!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:26:56 #236
144006 chacama
Ondernemend!
pi_60189523
Jaja, groter groeiende kindjes.... Maud zie ik ook met de dag zo onderhand veranderen. Het baby is er af en ze begint meer en meer op Fleur te lijken.... alleen qua karakter niet..... de ondeugd straalt er letterlijk vanaf. Mijn boef.... zal volgende week voldoende foto's maken om het juiste bewijs te lever

Anna, wel lief doen met de kip...

Slapen gaat hier nog redelijk goed (klopt nu heeeeeeeel hard af) je weet immers maar nooit met de wet van Fok
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:27:23 #237
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60189537
Simon is trouwens helemaal fan van zijn eigen videobeelden
Het filmpje van de Efteling, of van de vakantie, eindeloos kijkt hij ernaar! Zo leuk wanneer hij dan het gesprek opnieuw gaat meedoen (ik vraag ergens op een filmpje: hoe doet de hond/paard/kip/leeuw etc.)
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:30:59 #238
144006 chacama
Ondernemend!
pi_60189637
Oooooooooh ja dat doet me eraan denken. Fleur had vroeger een foto-boekje met foto's (hahaha) van ons en de rest van de familie. Nu heeft Maud het. Zo heerlijk om te zien dat ze mensen ook vanaf foto's herkent. En het enthousiasme als ze papa ontdekt. Heerlijk. Zit ze in d'r eentje in de gang (geen last van Fleur) lekker te bladeren en zo af en toe hoor je dan Papaaaaaa of OOOOOpa. En heeeeeeeeel sporadisch een mama?

Wordt tijd dat ik de foto's ga updaten. Want de foto's van neefjes en nichtjes zijn niet meer up-to-date....
  vrijdag 18 juli 2008 @ 14:42:19 #239
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60189923
De kip vond het grappig, die bleef achter het hekje staan kijken. Anna rent btw niet eens naar de kip, maar naar nichtje die om het hoekje stond.

Dat is leuk, Simon die naar zichzelf kijkt. Anna vind dat ook zo leuk. Als ik dan het fototoestel kijk, wil ze steeds foto's zien, dus foto's maken lukt niet. Ze zit een halve tel stil en dan komt ze kijken.

-edit-
Helemaal vergeten! Jetske gaat vandaag naar het volgende topic. Veel plezier daar en tot over een maandje!

[ Bericht 16% gewijzigd door YPPY op 18-07-2008 15:18:15 ]
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  vrijdag 18 juli 2008 @ 15:43:50 #240
144006 chacama
Ondernemend!
pi_60191400
Jetske.... tot over een paar maanden..... pffff time flies.....
  vrijdag 18 juli 2008 @ 16:39:04 #241
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60192683
Jeetje ja, Jet ook al 2! Nou dan begint voor ons het grote aftellen ook hoor! Nog 3,5 maand

Dag dag Jetske!
I'm so glamourous I piss glitter!
  vrijdag 18 juli 2008 @ 20:49:04 #242
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60196923
Sjee, Jetske gaat ook over! Tot over een tijdje,
Hopelijk heb je een leuke verjaardag gehad!

Rocka, 2,5 maand nog voor ons dus!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  vrijdag 18 juli 2008 @ 20:56:26 #243
593 sjak
Juffie Bloem
pi_60197040
Jetske heeft een heerlijke dag gehad, ze was zooooo jarig! Ze heeft gestraald, gezongen, taart gegeten, kadootjes opengemaakt, nog meer gezongen, pannenkoeken gegeten, trampoline gesprongen, ijs gegeten en nog meer gestraald. Wat was ze jarig, voorbeeldig en superlief
Ze is nu een echte "gote meid" dus allemaal. Ik zie jullie weer in de peuter topics
Lekker douchen!
pi_60197067
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_60197122
dag Jetske!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 18 juli 2008 @ 21:01:54 #246
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60197133
Leuk Sjak!

Mag ik even pimpen met mijn stoere dreumes? We waren een boekje aan het lezen, waarin allemaal boerderijdieren stonden. Het varken lag - uiteraard - in de modder. Op zijn kop, met de poten de lucht in.
Simon draait acuut het boekje om, om zo het varken weer op de grond te laten staan
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_60197770
Sjak van harte met je grote meid

Slimme Simon
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_60197780
Simon weet heel goed hoe het moet! Knap!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 18 juli 2008 @ 21:42:51 #249
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_60197794
Dag Jetske!

Slimme Simon, leuk is dat.
Storm heeft weer allemaal dingen bijgeleerd op vakantie. Peugeot zei hij ineens steeds. Wij snapten er niks van. Peugeot? Hoe komt ie daar nou weer bij?! Helemaal aan het eind van de dag, dacht ik ineens: misschien zegt ie wel bonjour!! Dus ik vroeg hem "bonjour"? Jaaaaaaaaaaa! Straalde hij. Ein-de-lijk begreep ik hem!!! En hij roept het nu nog naar de vakkenvullers in de Appie.

In Avignon heeft hij 'sur le pont' op repeat gezongen (een half uur lang) en onder de douche constateert hij: "ikke poemel! Mama niet" en toen ik later vroeg: "papa en Storm zijn jongens, want papa en Storm hebben...." sprak hij slim "boek aan!" Geweldig. We hebben om zoveel dingen gelachen en hij is echt heel erg leuk en lief en drammerig en leuheuk!!!!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  vrijdag 18 juli 2008 @ 22:01:39 #250
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60198099
Sugar, wat een heerlijk ventje is die Storm!

Dag Jetske En nog gefeliciteerd!

Chacama, vanaf welke leeftijd begonnen je meiden interesse te krijgen in foto's kijken?
Devin vindt er niks aan, het kan hem net als de TV of videobeelden totaal niet boeien.
Hmmm, misschien moet ik ook maar eens zo'n foto-albumpje voor hem maken. Bladzijden omslaan vindt hij namelijk erg leuk
.... met gevoel voor drama....
pi_60198137
Meike vindt fotoboekjes ook leuk, al een tijdje ook
Het ene kind boeit het, de andere niet blijkt maar weer
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  zaterdag 19 juli 2008 @ 13:57:12 #252
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60207408
Wat leuk Sugar, dat Storm zoveel bijgeleerd heeft!
Het zou me overigens niet verbazen had hij Peugeot gezegd, er zijn best wel kinderen (jongens) die op jonge leeftijd al veel automerken kennen en herkennen!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_60214611
Vandaag waren we nog even op de rommelmarkt, waar mijn o.a. nicht haar rommel stond te verkopen. Bij haar lag een Teletubbieknuffel. Die was natuurlijk voor Meike
Tjonge, als ik wist dat ze daar zo gelukkig van werd had ik er allang eerder eentje gekocht
Wat was dat meisje in de wolken, ze beschermt hem met haar leven, houdt hem de hele dag vast!

Alleen mag ze hem niet in bed van mij, dan hebben we straks nog meer om mee te slepen naar logeerpartijtjes! Dus nu ze ligt te slapen ligt Po even lekker rond te draaien in de wasmachine.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  zondag 20 juli 2008 @ 08:39:46 #254
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60220583
Meike en Po

We hadden gister een house-warming feestje bij mijn schoonzus. Het huis is prachtig geworden, maar middenin de woonkamer staat de open trap. We konden dus fijn een miljoen of wat keer achter meneer aan rennen. ik heb al jaren niet meer zoveel trappen gelopen

Smeltmoment van de dag:
Devin kroop iets te enthousiast en wild op zijn neefje af. Neefje is 10 dagen ouder, maar veel rustiger, stiller en minder assertief. Omdat Devin al vaker letterlijk over hem heen gewalst heeft in zijn spel zei ik: "Doe maar zachtjes" Dat zeg ik ook altijd als we naar de kinderboerderij zijn en hij de geitjes aait. In zijn enthousiasme gaat dat er meestal nogal hard aan toe. En wat deed hij toen? Hij aaide neefje over zijn bolletje
Zo ontzettend lief!
Later deed hij het nog een paar keer uit zichzelf, maar na 2 keer aaien begon hij al gauw weer te meppen Hij kan zichzelf nog niet zo goed bedwingen...
.... met gevoel voor drama....
  zondag 20 juli 2008 @ 08:51:14 #255
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60220629
Stiemie en Linde, welkom bij de dreumesjes
.... met gevoel voor drama....
  zondag 20 juli 2008 @ 09:21:23 #256
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60220721
Jaa! Stiemie en Linde eindelijk ook bij de dreumesen! Mag je eindelijk legaal je vragen hier stellen
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  zondag 20 juli 2008 @ 09:37:35 #257
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60220783
Jaaaa ik ben hier nu echt legaal!

Wij zitten helemaal vol spanning te wachten op het feestbeest want ze slaapt nog Nou ja gaan we zelf maar naar de ballonnen kijken

Kersjes wat lief van dat aaien van Devin
pi_60220956
Stiemie, welkom!!

Onze klauterkabouter heeft weer wat nieuws. Hij heeft ontdekt dat als je met je benen eerst naar beneden gaat je vrij veilig van een stoel/bank/salontafel etc af kunt komen.
Alleen nu probeert hij dat dus ook continue van de commode

En hij begint steeds meer te kletsen
Als er iemand moet niezen roept hij "agnoe", zo van hatsjoe
en gisteren toen we kikker en varkentje aan het lezen waren zei hij de hele tijd "ikkah" en wees de kikker aan.
  zondag 20 juli 2008 @ 10:45:11 #259
144006 chacama
Ondernemend!
pi_60221176
Devin
Pepijn, eerst even diepte inschatten he vent!!

Stiemie en Linde welkom

En ook op vakantie zijn we gewoon online

Maud heeft heerlijk geslapen de eerste nacht in de vouwwagen. Zelfs het inslaap vallen was als thuis. En papa en mama hebben heerlijk met de babyfoon naast zich op het terras van het kampvuur genoten. Heerlijk!!
  zondag 20 juli 2008 @ 11:36:04 #260
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60221784
Pepijn, knappe kop
Agnoe!

Chacama, fijn dat het slapen ook in een vreemde omgeving goed gaat! Uitgeslapen kindjes zijn een stuk gezelliger
Fijne vakantie verder!
.... met gevoel voor drama....
  zondag 20 juli 2008 @ 11:39:36 #261
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60221835
quote:
Op zondag 20 juli 2008 09:37 schreef Stiemie het volgende:
Jaaaa ik ben hier nu echt legaal!

Wij zitten helemaal vol spanning te wachten op het feestbeest want ze slaapt nog Nou ja gaan we zelf maar naar de ballonnen kijken

Kersjes wat lief van dat aaien van Devin
Van harte gefeliciteerd en een heel fijne dag gewenst!

Wij gaan na B's middagdutje naar het dierenpark
I'm so glamourous I piss glitter!
  zondag 20 juli 2008 @ 12:28:24 #262
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_60222690
Gister naar het dolfinarium geweest, zo leuk. Ze keek vol enthousiasme mee naar de zotte zeeleeuwenshow. En toen het eendje verstopt werd zei ze ook zoeken!
Ze klapte net als alle andere mensen mee. hmmm emo momentje hahahaha
gewoon een lief kind!
  zondag 20 juli 2008 @ 12:46:10 #263
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60222990
Welkom hier stiemie, is het feestvarken al jarig?

Meike en Po, is er al een foto van ze samen?

Echt schattig van Devin, vind het al knap dat hij het een paar keer rustig heeft gehouden, is al heel wat.

Pepijn wordt later stuntman als hij groot is. Of als hij nog niet groot is.

Fijne vakantie chacama.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zondag 20 juli 2008 @ 13:14:45 #264
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60223504
Welkom Linde en Stiemie!

Chacama, verslaafde
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zondag 20 juli 2008 @ 14:11:45 #265
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60224630
nou hier regenet het inmiddels dus we gaan maar niet...
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_60224820
Stiemie en Linde welkom!

van harte gefeliciteerd geniet ervan vandaag!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_60228037
Haai Stiemie en Linde ! Gefeliciteerd !!!
  zondag 20 juli 2008 @ 19:21:16 #268
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60230257
Dankjewel allemaal Linde's verjaardag is inmiddels weer achter de rug en ze is echt enoooooorm verwend

Ze heeft een duwfietsje, een loopwagentje, een plastic theeserviesje, een bal, een pop, een aankleed-Ernie, een Purk-knuffel, een popje, een strandschepzetje, een dvd, een vormenstoofschildpad, een eetsetje met placemat, een t-shirtje, veel boekjes, vingerpopjes, twee classic-fisherprice-speeldingen (telefoon en xylofoonbeer) en een cadeaubon van de Hema gekregen

Van ons heeft ze een houten xylofoon en een hopla-spel gekregen. De xylofoon viel al erg in de smaak, al was de kat inmiddels ook al slachtoffer van het drumstokje

Ze heeft volgens mij genoeg suiker en kleurstoffen binnengekregen voor de komende 3 weken en nu ligt ze heerlijk in bed. Kunnen wij ook een beetje bijkomen
  zondag 20 juli 2008 @ 19:52:46 #269
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60230712
Super dat de verjaardag zo geslaagd is.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zondag 20 juli 2008 @ 19:53:22 #270
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60230720
Ik hoop dat ze lekker doorslaapt, Stiemie Nog een foto voor ons van het jarige meiske?
I'm so glamourous I piss glitter!
  zondag 20 juli 2008 @ 21:29:20 #271
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_60232753
Zooo, Linde is goed verwend vandaag! Zo te horen moeten jullie haast verhuizen om alle cadeau's kwijt te kunnen

Ik80, het Dolfinarium is zo leuk! Hebben jullie ook roggen geaaid?
.... met gevoel voor drama....
  maandag 21 juli 2008 @ 10:09:30 #272
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60239619
Rocka ze is 's avonds nog wel een keertje wakker geworden om nog even wat te drinken, maar verder heeft ons slaapkopje lekker doorgeslapen tot vanmorgen 8 uur

Ik was ook erg opgelucht toen ik voor alles een plekje had gevonden Kersjes Een aantal dingen heb ik nog maar in de kast gedaan zodat ze oevr een tijdje weer wat nieuws heeft, anders werd eht echt ineens teveel.

En hierbij nog een foto van de jarige. Ze mocht taart pletten eten. Maar ze pakte eerst alleen maar een stukje appel in plaats van lekker vol in de taart te duiken. Toen het appelstukje op was heeft ze de schade wel een klein beetje ingehaald door met een paar vingers in de taart te gaan roeren, maar geen allover taartduik dus

  maandag 21 juli 2008 @ 11:12:26 #273
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60240693
Gelukkig is ze niet helemaal van der rit, Stiemie. Brent was dat helaas na zijn verjaardag wel dus dit jaar geen drukke verjaardag (zeg ik nu... )
Ze is echt ontpopt als een mooi meiske zeg! Heerlijk ding
I'm so glamourous I piss glitter!
  maandag 21 juli 2008 @ 11:23:33 #274
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60240946
Dankjewel! Trotse mama

Wat lastig zeg dat Brent zo van slag was na zijn verjaardag. Was het een enorm drukke bedoening geworden?

O ja wat ik me nog afvroeg: gisteren op Linde's verjaardag waren er een heleboel andere kindjes en een flink aantal waren erg verlegen of eenkennig. Nu heeft Linde dat nooit gehad. Bij haar is het juist: hoe drukker, hoe leuker. Eigenlijk altijd al zo geweest. Kan dat nog wel komen?
  maandag 21 juli 2008 @ 11:31:07 #275
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60241089
Ja, hetw as een beetje te druk met al onze vrienden en kindjes die kwamen spelen en eten...
Dat eenkennige is hier ook wel gekomen. Het is ook niet altijd en overal zo maar soms hangt ie echt aan mijn broekspijp te hannesen om een ander maar niet aan te hoeven kijken...
I'm so glamourous I piss glitter!
  maandag 21 juli 2008 @ 11:49:15 #276
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60241535
Agossie, dat ziet er wel altijd heel erg lief uit als die kleintjes dat doen, al kan ik me voorstellen dat het niet altijd even handig is...
  maandag 21 juli 2008 @ 12:52:05 #277
11682 Moonah
Jolie femme
pi_60242963
Hé, Stiemie en Linde al hier? Welkom!

Ik wilde nog even zeggen dat ik Storm zijn 'Bonjour' zo lief vind.
En dat Simon enorm knap is dat hij eenvarken weer op zijn poten kan zetten!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_60245663
Leuk dat Meike zo gek is op Po! Zo leuk dat ze echt helemaal gek op iets kunnen zijn.
Devin en Pepijn beginnen ook echt een dreumesjes te worden he!
Stiemie en Linde, gefeliciteerd en welkom. Zo te horen is ze goed verwend!
Bonjour Storm! Wat leuk.
Simon wat goed, gewoon het boekje omdraaien inderdaad.

Eenkenningheid hebben wij hier nog niet gehad. Wel een periode van even een paar minuutjes verlegen zijn (maar dat was meer wennen) als we bij iemand op bezoek gingen.
Het enige wat me opvalt bij Damian is dat hij thuis de hele dag door kletst maar als we bij anderen zijn dan hoor je hem bijna niet.
  † In Memoriam † maandag 21 juli 2008 @ 15:10:37 #279
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_60245822
Dat klinkt heel bekend appelsap. Eerst een beetje de kat uit de boom kijken (lees: aan mama's benen hangen) als we bij anderen op bezoek zijn en daarna is het verlegen moment weer voorbij en kun je achter hem aanrennen om te voorkomen dat er allerlei mooie prullaria sneuvelen bij mensen die hun woonkamer niet bokito-proof hebben ingericht. En ook het bijna niet kletsen bij anderen doet Milo ook
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
  maandag 21 juli 2008 @ 16:32:02 #280
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60247441
Slaapmeisje Bokitoproof

Op het CB vragen ze ook steeds of Linde wel "praat". Uh ja meestal zodra we weer buiten zijn wel

Ze zegt sinds gisteren trouwens papa en mama. Ik heb het idee dat ze bij papa echt snapt dat ze mijn vriend bedoelt want die wijst ze dan aan of zoekt ze bijvoorbeeld. Mama wordt meer als een soort stopwoordje gebruikt helaas. O ja ze zegt ook nog "Poe" dat is poes en "uit".

Ik zat gisteren mijn eigen babyfotoboek te kijken en zag tot mijn verbazing dat ik op mijn 1e verjaardag ook een fietsje, een houten xylofoon en een Ernie-pop had gekregen Net zoals Linde gisteren
  maandag 21 juli 2008 @ 18:51:18 #281
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60249755
Nou Stiemie, dat is wel heel toevallig toch?

Mag ik even trotse mama zijn? Anna eet zelfstandig met een vork!
Ze zit zo gewoon een boterham weg te happen. Mijn kind heeft gewoon meer manieren dat mama en papa bij elkaar!!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_60251102
Blieft Mevrouw Anna dus morgen een vork bij de poffertjes ? En moeders schuift het dan maar gewoon naar binnen !
  maandag 21 juli 2008 @ 20:07:03 #283
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60251633
Heb je ook een trog? Dan hoef ik mijn handen niet vies te maken
Poffertjes? Meen je het serieus? Woon jij in het paradijs ofzo? Anna zal dolgelukkig zijn en nooit meer wegwillen
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_60251811
Ik woon in het poffertjesparadijs inderdaad. Dan worden Pien, Floor en Anna samen dolgelukkig. Dan blijft Anne hier voor altijd wonen en leven we nog lang en gelukkig.

En Pepijn springt op zijn witte paard/bakfiets en gaat met ferme draf Anna redden van de gemene stiefdochters Pien en Floor..

Nou ja...zoiets. Poffertjes dus . Met vork
  maandag 21 juli 2008 @ 20:30:05 #285
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60252256
Wat leuk Stiemie, dezelfde cadeautjes!

En Anna met de vork, dat vind ik knap. Heeft ze het geduld ervoor?
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_60252798
Hihi kapiteintje is weer op dreef

Klinkt als een geslaagde verjaardag Stiemie, nog van harte met je kleine grote meid, en welkom hier!

Pepijn de stunter!
Anna die al met de vork eet, goed hoor.

Meike is nog steeds helemaal flieft op Po (zal binnenkort foto maken van het duo) ze zingt nu ook stukjes mee van het liedje van de Tubs. Laatste woordjes van een zin vult ze dan aan (LaaLaa, Po en Hallo)
En als ik zing "hi hi hi" zegt Meike "hahaha" en ik stond erbij en ik keek er "naaaaaaaaaaaaar"
Zo lief!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_60252890
Wat gaat Meike hard ! Leuk joh, dat zingen en kletsen !
  maandag 21 juli 2008 @ 21:26:18 #288
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60253604
Wat gezellig Karin.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  maandag 21 juli 2008 @ 21:27:47 #289
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_60253637
Meike is er inderdaad snel bij.

Anna heeft voor weinig dingen geduld, behalve voor eten. Dat heeft ze van haar moeder
Ik denk dat Pepijn het zo eens aanschouwt, op zijn Wheelybug springt en als een lonesome cowboy de avondzon tegemoet rijdt; de jonkvrouwen al kakelend en kibbelend achter de poffertjes achterlatend.

Ik ga nog even mijn camera aan de oplader leggen!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  maandag 21 juli 2008 @ 21:51:47 #290
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_60254271
Welkom, Stiemie en Linde!!!

Ik ben heel trots! Storm is sowieso nogal bezig met op het potje willen een paar keer per dag. En hoe vol zijn luier dan ook is (met plas), hij piest er altijd nog een plasje uit. Heel knap.
Vandaag wilde hij ook weer, maar hij was pas nog geweest. Toch maar op het potje gezet en na even zitten, staat 'ie op en wijst naar de inhoud van het potje: 'poemel' (= piemel)!!!! Ligt er een wormvormig drolletje in zijn plasje!!! Snel gerustgesteld (hoewel hij er niet mee zat) dat het een poepje was en niet zijn lid. En trots keek 'ie joh! We hebben hem uiteraard de hemel in geprezen!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  dinsdag 22 juli 2008 @ 08:45:29 #291
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60260680
Knappe Storm!

Ze worden zo snel groot. Anna dronk meestal met een rietje. Sinds afgelopen weekend niet meer. Er was een vriendinnetje op bezoek van een paar maanden ouder. Prompt gooit Anna alle rietjes weg die ze ziet. Het knoeien valt me ontzettend mee.

Over die zindelijkheid, als het straks warmer is, wil ik Anna zonder luier laten lopen. Nu had ik bedacht haar dan geen romper aan te doen, maar een hemdje en onderbroek. Alleen de kleinste maat die ik bij standaard winkels zie liggen is te groot. Doen jullie het wel met een romper? Zo vroeg zijn we toch niet lijkt me.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  dinsdag 22 juli 2008 @ 08:58:32 #292
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_60260833
Storm draagt gewoon luiers en rompers, ja. Maar als ik hem zonder luier zou laten, dan is een romper niet zo fijn denk ik, nee.
Voor Maria heb ik ook moeten zoeken naar modelletjes die dan klein vielen, dat weet ik nog. Maar zij was wel 'al' 2,5 toen.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  dinsdag 22 juli 2008 @ 09:55:50 #293
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60261900
Storm heeft het snel door zeg Ik mag al lang blij zijn dat Brent tussen zijn Bob Bouw-aanvalskreten door überhaupt doorheeft dat hij kakt en 'Poeppppp poepppp bah!' zegt En als ik hem een los hemdje met onderbroek/boxertje aan trek loopt hij de hele dag met zijn shirt omhoog zijn 'navuw' en 'tepie' te laten zien
Ondergoed heb ik trouwens bij de plaatselijke Action meegenomen. 't Kost echt niets daar dus ik dacht dat dat wel fijn was om uit te proberen wat handig is en wat niet.
I'm so glamourous I piss glitter!
  dinsdag 22 juli 2008 @ 09:57:44 #294
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_60261928
Ja, meestal geeft Storm ook aan dat 'ie gepoept heeft, hoor. Niet dat ie het gáát doen. Maar nu was het dus wel een keertje zomaar op het potje gelukt.

En, heel komisch: hij kan helemaal zelf koprol doen.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  dinsdag 22 juli 2008 @ 10:05:52 #295
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_60262085
Storm wat knap zeg En nog een koprol ook!
  † In Memoriam † dinsdag 22 juli 2008 @ 10:32:33 #296
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_60262675
Wat een stormlooptopic Knap hoor wat ie allemaal al kan Al las ik per ongeluk kopdrol in plaats van koprol. Zal wel van het vorige onderwerp komen

Rocka die Brent toch met zijn Bob bouw aanvalskreten . Navuw en tepie klinkt wel echt schattig. Echt zo'n grote jongen is het dan al met echt ondergoed. Mijn moeder heeft ook zo'n setje voor Milo meegenomen met Cars ondergoed. Ik kan Milo dan bijna opeten zo lief stoer vind ik em dan.
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
  dinsdag 22 juli 2008 @ 11:49:59 #297
1762 YPPY
Yppiaans
pi_60264558
Koprollen zijn wel stoer!

De droger gaat z'n best maar doen op het ondergoed dat ik heb gekocht. Hopelijk krimpt het flink.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_60265998
Pepijn en Anna hebben het gebouw verlaten....wat een leuke kinderen ! Terwijl zij in de bakfiets zaten, met de loopkar in de weer waren. En op hun kop in de zandbak zaten. Dachten de 2 flensjes ...."wat gebeurt hier allemaal ??"

Ze liggen volledig KO in bed. Memmel heeft de foto's gemaakt !
  dinsdag 22 juli 2008 @ 12:52:00 #299
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_60266171
Wat gaaf KP Ik ben reuze benieuwd
I'm so glamourous I piss glitter!
  dinsdag 22 juli 2008 @ 13:00:39 #300
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_60266392
Ja, ik ben benieuwd naar de foto's!!

Wat goehoed van Storm! Simon heeft geloof ik de oorlog verklaard aan het potje, hij negeert het volkomen. Ach, dat komt vanzelf wel.

Toevallig dat jullie over ondergoed beginnen, dat had ik me pas afgevraagd, of dat al te krijgen was in deze maat.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')