Voor welke prijs?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:46 schreef DCNY het volgende:
Zag bij mediamarkt de box liggen met alle afleveringen incl. gedelete scenes.. T is dat ik de originele box al heb, maar het ging toch weer kriebelen!
125 geloof ik.. Zie m nu op frs.nl ook voor 125 staan.. Zal eens kijken hoeveel ik nog voor de "oude" box kan krijgen..quote:Op donderdag 15 oktober 2009 19:50 schreef Marky_Mark01 het volgende:
[..]
Voor welke prijs?
Bij FRS en Bol wordt de box voor minimaal 149,95 euro verkocht, terwijl in Engeland bij Play en Amazon dezelfde box ongeveer de helft goedkoper is.
Ik wil die box maar 85 euro is nog steeds duurquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:04 schreef Ayurvedwa het volgende:
http://www.play.com/DVD/D(...)Box-Set/Product.html
85 euro incl bezorging en zo te zien met nederlandse ondertiteling
Bestel bij Amazon.co.uk. Daar betaal je wel verzendkosten, maar kun je wel gewoon in ponden betalen. Dat is gunstiger dan de prijs die Play in euro's rekent.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:04 schreef Ayurvedwa het volgende:
http://www.play.com/DVD/D(...)Box-Set/Product.html
85 euro incl bezorging en zo te zien met nederlandse ondertiteling
Box gisteren ontvangen en zijn inderdaad Nederlands ondertiteld.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:04 schreef Ayurvedwa het volgende:
http://www.play.com/DVD/D(...)Box-Set/Product.html
85 euro incl bezorging en zo te zien met nederlandse ondertiteling
Ik heb mijn "Central Perk" box nog voor 55 euro kunnen verkopen, waardoor de nieuwe box me nog geen drie tientjes heeft gekost.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:06 schreef __Saviour__ het volgende:
ah men. die wil ik.
moet ik wel m'n oude box kwijt, maar die krijg ik natuurlijk nooit meer verkocht voor een redelijke prijs.
quote:
quote:THE ONE WITH ALL THE EPISODES (en alle dvd-extra s) 236 afleveringen (meer dan 80 uur) op 40 dvd's
Dat is denk ik toch via Amazon of Play. Of je moet wachten totdat de box in NL in de aanbieding komt.quote:Op maandag 19 oktober 2009 07:48 schreef delano.888 het volgende:
Wat is nou de goedkoopste manier om aan die nieuwe box te komen? Liever zonder import, slechte ervaring.
Dat is import.quote:Op maandag 19 oktober 2009 08:27 schreef Marky_Mark01 het volgende:
[..]
Dat is denk ik toch via Amazon of Play. Of je moet wachten totdat de box in NL in de aanbieding komt.
Die dubbel dvds heb ik van het internet gedownload en die zitten vaak rond de 3,9GB. De volledige capaciteit van die dingen worden niet gebruiktquote:Op maandag 19 oktober 2009 07:52 schreef delano.888 het volgende:
Hoe kan nou op 40 enkele dvd's evenveel (meer) staan als op 30 dubbel dvd's???
http://www.freerecordshop(...)n-1-10-5051888036129
[..]
Goedkoper om te maken? Meer winst eruit te halen? Gewoon om interessant te doen? Kan van alles zijn...quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:21 schreef delano.888 het volgende:
Aha.
Waarom zijn die andere dan niet ook op enkele discs gezet als dat gewoon kon?
Dat weet ik, maar je geeft zelf aan liever geen import. Dan denk ik dat als de box in NL iets duurder is dan in het buitenland je hem liever hier aanschaft, maar als het verschil beduidend groter is (wat hier het geval is) dat je wellicht toch wel bijj een buitenlandse website wilt bestellen.quote:
Er is zojuist een pakketje van mij uit hong kong tegen gehouden bij de douane dus ik vertrouw er niet zo veel meer in. Die was trouwens ook nog eens veel minder waard.quote:Op maandag 19 oktober 2009 19:16 schreef Marky_Mark01 het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar je geeft zelf aan liever geen import. Dan denk ik dat als de box in NL iets duurder is dan in het buitenland je hem liever hier aanschaft, maar als het verschil beduidend groter is (wat hier het geval is) dat je wellicht toch wel bijj een buitenlandse website wilt bestellen.
Tofquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 08:36 schreef neggix het volgende:
Vandaag op de echte Central Perk bank gezeten en achter de bar gestaan in de WB Studio'sHelaas niet meer het appartement van Monica en Rachel
Ik heb ze van de FRS, maar daar hebben ze nu andere iddquote:Op maandag 2 november 2009 16:48 schreef Twista101 het volgende:
Ik heb een vraagje.. Een vriendin van mij spaarde de Friends dvd's. Degene met de gekleurde doosjes zeg maar. Echter mist ze nog een paar seizoenen (1 tm 6), maar die zijn hier nergens meer uit te halen. Heeft iemand hier een idee waar ik deze nog kan vinden? Alvast bedankt!
De gekleurde doosjes zeg maar?quote:Op maandag 2 november 2009 16:48 schreef Twista101 het volgende:
Ik heb een vraagje.. Een vriendin van mij spaarde de Friends dvd's. Degene met de gekleurde doosjes zeg maar. Echter mist ze nog een paar seizoenen (1 tm 6), maar die zijn hier nergens meer uit te halen. Heeft iemand hier een idee waar ik deze nog kan vinden? Alvast bedankt!
Bedoel je deze http://www.mediadis.com/video/detail.asp?id=117695?quote:Op maandag 2 november 2009 16:48 schreef Twista101 het volgende:
Ik heb een vraagje.. Een vriendin van mij spaarde de Friends dvd's. Degene met de gekleurde doosjes zeg maar. Echter mist ze nog een paar seizoenen (1 tm 6), maar die zijn hier nergens meer uit te halen. Heeft iemand hier een idee waar ik deze nog kan vinden? Alvast bedankt!
Ik heb seizoen 2 t/m 5 hiervan nog nieuw in seal liggen. Mag voor een leuk bod wel wegquote:Op maandag 2 november 2009 16:58 schreef Twista101 het volgende:
Deze uitvoering:
[ afbeelding ]
Dus niet de witte die ze eerst hadden en nu dus blijkbaar ook weer uitgebracht hebben.
The One With Ross's Sandwich hoogstwaarschijnlijk.quote:Op dinsdag 3 november 2009 00:25 schreef basmens het volgende:
even een pop quiz vraagje voor de pro's
in een epi zegt ross, oh really?!?! en dan zegt iemand anders nog wat en dan zegt hij weer oh really?!
welke epi/ scene?
moet dit gewoon wetendenk hier nu al de halve dag aan.
kudo's voor degene die het uit deze paar woorden weet.
daar dacht ik ook even aan, maar dat is em helaas niet. toch bedankt weer even gelachenquote:Op dinsdag 3 november 2009 00:27 schreef Arn0 het volgende:
[..]
The One With Ross's Sandwich hoogstwaarschijnlijk.
(vanaf 2 minuten)
Die was echt laatst nog op Veronica, fuckk.quote:Op dinsdag 3 november 2009 00:25 schreef basmens het volgende:
even een pop quiz vraagje voor de pro's
in een epi zegt ross, oh really?!?! en dan zegt iemand anders nog wat en dan zegt hij weer oh really?!
welke epi/ scene?
moet dit gewoon wetendenk hier nu al de halve dag aan.
kudo's voor degene die het uit deze paar woorden weet.
quote:Ross: Oh really? Well I-I guess Monica should know about Atlantic City.
Chandler: Du-ude!
Monica: (running up to Ross) What happened in Atlantic City?!
Ross: Well, Chandler and I are in a bar…
Chandler: Did you not hear me say, "Du-ude?!"
Ross: And this girl is making eyes at Chandler, okay? So after awhile he-he goes over to her and uh, after a minute or two, I see them kissing. Now, I know what you’re thinking, Chandler’s not the type of guy who just goes to bars and makes out with girls, and you’re right, Chandler’s not the type of guy who just goes to bars and makes out with…girls.
Monica: (To Chandler) You kissed a guy?!! Oh my God.
Chandler: In my defense, it was dark and he was a very pretty guy.
Ross: Oh Mon, I laughed so hard…
Chandler: Ho-ho, so hard we had to throw out your underwear again?
Ross: Whatever dude, you kissed a guy.
Chandler: You wanna tell secrets?! Okay! Okay! In college, Ross used to wear leg warmers!
Ross: All right! All right! Chandler entered a Vanilla Ice look-a-like contest and won!
Chandler: Ross came in forth and cried!
Monica: Oh my God! (Laughing)
Ross: Ohh! Ohh! In college, Chandler got drunk and slept with the lady who cleaned our dorm!
Chandler: That was you!
Ross: Whatever dude, you kissed a guy.
Die van die sandwich komt echt het dichtste in de buurtquote:Op dinsdag 3 november 2009 15:36 schreef Arn0 het volgende:
Ik denk dat ik weet wat hij bedoeld, maar volgens mij zegt hij het twee keer achter elkaar zonder dat er iemand iets tussen zegt en met een klein beetje hogere stem?
Maar welke aflevering, pff
Now I'm an EIGHT!quote:
Tip: Lees eerst het topic doorquote:Op woensdag 4 november 2009 13:39 schreef apenkutkop het volgende:
leuk! heb alle afleveringen gezien, dus die film ga ik zeker kijken
Meesterlijke aflevering met die sandwich.quote:Op dinsdag 3 november 2009 00:27 schreef Arn0 het volgende:
[..]
The One With Ross's Sandwich hoogstwaarschijnlijk.
(vanaf 2 minuten)
User Rating:quote:Op donderdag 5 november 2009 15:12 schreef sjorti het volgende:
Vanaf vandaag is Jennifer Aniston te zien in Love Happens! Super filmpje, heb hem in de sneak gezien!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |