quote:
quote:
Ik vind het concept erg leuk en zou ik er zelf ook graag gebruik van maken alleen ik mis de 'x' om de tabblad af te sluitenquote:Op donderdag 10 juli 2008 10:13 schreef Werewolf het volgende:
Vele extensies die ik gebruik zijn hier al genoemd, maar ik heb nog een paar andere handige...(voor mij tenminste)
FaviconizeTab
Geen textlabels meer op je tabbladen (of specifieke tabbladen) alleen maar het favicon.
Erg handig als je net als ik altijd tientallen tabbladen open hebt.
Mouse3 op je tab.. ?quote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:25 schreef Wouser het volgende:
[..]
Ik vind het concept erg leuk en zou ik er zelf ook graag gebruik van maken alleen ik mis de 'x' om de tabblad af te sluiten![]()
Kijk eens in de opties van die extensie, helemaal onderaanquote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:25 schreef Wouser het volgende:
[..]
Ik vind het concept erg leuk en zou ik er zelf ook graag gebruik van maken alleen ik mis de 'x' om de tabblad af te sluiten![]()
Add to Search Bar ..quote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:31 schreef Juup© het volgende:
FOK! Search plug-in
Jawel, een zoekfunctie! [Deel 2]
Die sla ik op, bedanktquote:Op zondag 13 juli 2008 11:53 schreef moussie het volgende:
[..]
Add to Search Bar ..
en mocht je lijst wat lang worden, dit ruimt lekker op
Ope het moment dat je geselecteerd hebt kun je al direct klikken met de middelste muisknop, je hoeft niet op de addressbar te klikken.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 22:26 schreef Farenji het volgende:
Je kan onder linux/unix tekst kopieren door het alleen maar te selecteren, en je kan dan plakken met de middelste muisknop. Als ik bijv een url in de locatiebalk wil plakken, en deze dan eerst moet leegmaken door alles te selecteren en te wissen, dan ben ik mijn clipboard info al kwijt. Met Clear Fields kun je met 1 klik deze velden leegmaken. Siimpel maar onmisbaar.
quote:Op zondag 13 juli 2008 11:53 schreef moussie het volgende:
[..]
Add to Search Bar ..
en mocht je lijst wat lang worden, dit ruimt lekker op
Een mooie aanvulling hierop zou zijn dat je met een paar klikken kunt aangeven dat hij een bepaalde aantal zelfgekozen zoekmachines moet gebruiken. Ik heb er bijvoorbeeld veel kooksites in staan en het is wel eens handig als je een recept zoekt dat je meerdere sites in een keer kunt doorzoeken.quote:
Dat kan toch gewoon met rechtermuisknop>aanpassen? Dan kan je ze ordenen en er scheidingstekens tussen zetten volgens mij. (Ik gebruik de bladwijzerwerkbalk helemaal niet overigens.)quote:Op zondag 13 juli 2008 15:11 schreef toma het volgende:
Ik heb in mn bladwijzerwerkbalk een hele hoop icoontjes staan. Maar het word een beetje een warboel. Zijn er plugins waarmee je dit kunt ordenen?
Ja maar ik wil zelf icoontjes toewijden aan de bladwijzers. Want ik haal de tekst altijd weg zodat ik er meer neer kan zetten. Maar bij sommige sites zit geen icoontje.quote:Op zondag 13 juli 2008 15:15 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dat kan toch gewoon met rechtermuisknop>aanpassen? Dan kan je ze ordenen en er scheidingstekens tussen zetten volgens mij. (Ik gebruik de bladwijzerwerkbalk helemaal niet overigens.)
Misschien snap ik 'm niet goed, maar is het geen standaard FF functionaliteit?quote:
Wist niet dat het er standaard al zo uitgebreid inzit, thnx, weer wat geleerd ..quote:Op zondag 13 juli 2008 15:17 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Misschien snap ik 'm niet goed, maar is het geen standaard FF functionaliteit?
Ik kan nu in m'n adresbalk typen:
- yt keywords -> zoekt naar youtube-filmpjes met deze keywords
- imdb keywords -> zoekt op imdb naar deze keywords
- gs keywords -> zoekt op gamespot naar deze keywords
- wp keywords -> zoekt in wikipedia naar deze keywords
- etc
Erg handige functie vind ik.
http://johnbokma.com/firefox/keymarks-explained.html
Ik heb wel dit gevonden: SearchAllquote:Op zondag 13 juli 2008 16:45 schreef moussie het volgende:
wat dat aangaat zou zo'n 'search with multiple search-engines at once' idd wel handig zijn
Werkt niet aangezien de TT's niet even lang zijn (en je toch naar de eerste niet gelezen post wil). Met mouse gestures heb ik 't ook wel eens geprobeerdquote:Op zondag 13 juli 2008 17:03 schreef MinderMutsig het volgende:
Dit kon overigens wel eens handig zijn voor in de MyAt: SnapLinks
Goed punt.quote:Op zondag 13 juli 2008 17:05 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Werkt niet aangezien de TT's niet even lang zijn (en je toch naar de eerste niet gelezen post wil). Met mouse gestures heb ik 't ook wel eens geprobeerd.
quote:Op zondag 13 juli 2008 17:03 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik heb wel dit gevonden: SearchAll
Dit kon overigens wel eens handig zijn voor in de MyAt: SnapLinks
Must have Firefox 3 addons!quote:Op zondag 13 juli 2008 21:13 schreef Wouser het volgende:
Vraagje mensen... ik wil graag meerdere zoekmachines toevoegen aan FF van verschillende websites... echter om een zoekmachine toe te voegen moet je dus een plugin geval makenhoe kan ik deze maken voor de zoekmachines?
Je voegt die plugin toe>je gaat naar de gewenste site>rechtermuisknop op het zoekvenster van de zoekmachine> add to searchbar> en klaar is klara wouser.quote:Op zondag 13 juli 2008 21:51 schreef Wouser het volgende:
[..]
Ja maar ik wil dus graag weten hoe je die maakt voor andere websites
Dat zeggen we toch?quote:Op zondag 13 juli 2008 22:19 schreef Wouser het volgende:
add to search bar staat er toch echt niet bij... maar wat ik bedoel is, rechts boven heb je het leuke zoekveld waar google, wikipedia, imdb, standaard bijstaan. Nu wil ik daar dus een andere bij toevoegen hoe?
Dat zou ik dus juist niet willen. De kracht van firefox is denk ik juist dat je kunt installeren wat je de browser kunt aanpassen naar jouw behoeften.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 22:12 schreef dgbw het volgende:
Eigenlijk zou er een nieuw topic moeten komen met een lijstje van alle addon's vermeld in dit topic
en de top 10 ingepakt .......... als zijnde 1 .xpi zodat je die allemaal in 1 x kan installeren.
Helaas heb ik daar geen tijd voor, op een regenachtige zondag middag zou ik natuurlijk wel even een nieuw topic kunnen openen met dat lijstje wat ik zei..
quote:Op zondag 13 juli 2008 15:17 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Misschien snap ik 'm niet goed, maar is het geen standaard FF functionaliteit?
Ik kan nu in m'n adresbalk typen:
- yt keywords -> zoekt naar youtube-filmpjes met deze keywords
- imdb keywords -> zoekt op imdb naar deze keywords
- gs keywords -> zoekt op gamespot naar deze keywords
- wp keywords -> zoekt in wikipedia naar deze keywords
- etc
Erg handige functie vind ik.
http://johnbokma.com/firefox/keymarks-explained.html
Niet voor FF3 ... deze was best aardig in FF2 ..quote:Op maandag 21 juli 2008 12:47 schreef Devrim_ het volgende:
*kick*
Heeft iemand een addon waarmee je een tweede statusbar kan maken?
De mijne zit al flink vol momenteel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |