Niet op de zaterdag, vorig jaar was het ook echt 2.30. Ze rijden alleen de hele nacht als de vierdaagse echt begonnen is dacht ik, dus vanaf de nacht van maandag op dinsdag.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 15:50 schreef -skippybal- het volgende:
Wtf. Waarom gaat de laatste trein vanuit Nijmegen richting Arnhem morgen al om half 3 in de nacht?Dat was vorig jaar toch iets van 5 uur ofzo?
Dat gaat dus half 8 in de ochtend worden
NS
Sigur Ros heb ik laast gedownload, wat een vage muziek zegquote:Op vrijdag 4 juli 2008 17:49 schreef -skippybal- het volgende:
Sigur Rós 17 november in de HMH.
Zal wel weer lekker duur zijn... En lijkt me ook niet echt geweldig in een zaal. Moet je eigenlijk lam op het gras bij liggen met pakken appelsap.
Hmm, nu ik er zo over nadenk kan dat wel kloppen inderdaad. Want vorig jaar was het nog dik sprinten en kwam ik in de verkeerde trein terecht waardoor ik de halve nacht door Oss heb zitten wandelenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 16:38 schreef AMDB het volgende:
[..]
Niet op de zaterdag, vorig jaar was het ook echt 2.30. Ze rijden alleen de hele nacht als de vierdaagse echt begonnen is dacht ik, dus vanaf de nacht van maandag op dinsdag.
Dat is geen antwoord op mijn vraagquote:Op zaterdag 12 juli 2008 00:54 schreef Q. het volgende:
Ik wil ook op vakantie!
quote:
Toen ik gisteravond zag dat het 2,50 was ben ik maar weer gauw weggelopen daar. Neem vanavond maar eigen blikken bier meequote:Op zondag 13 juli 2008 23:32 schreef -skippybal- het volgende:
Wat is het geluid op de Affaïre zacht zeg. En dan kan je nog zo'n tof gratis festival zijn, 2,50 voor een biertje is schandalig![]()
Tsjongejonge, zeurpieten hahaquote:Op maandag 14 juli 2008 13:35 schreef AMDB het volgende:
[..]
Toen ik gisteravond zag dat het 2,50 was ben ik maar weer gauw weggelopen daar. Neem vanavond maar eigen blikken bier mee
Niet vergeten dat bijna iedereen hier nog studeert hèquote:
En dan moet je over max 50 eurocent per biertje gaan lopen mekkeren? Wat een onzin...quote:Op maandag 14 juli 2008 15:00 schreef MaJo het volgende:
[..]
Niet vergeten dat bijna iedereen hier nog studeert hè
Als je een paar tientjes per week uit kunt geven is 2,50 best veel jaquote:Op maandag 14 juli 2008 15:07 schreef Love Mae King het volgende:
[..]
En dan moet je over max 50 eurocent per biertje gaan lopen mekkeren? Wat een onzin...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |