quote:
quote:Op donderdag 3 juli 2008 23:50 schreef wyccie het volgende:
Ik dacht eerst aan Tiger Wood, maar dat strookt niet met 'film'.
Nu gok ik Wesley Snipes.
Geen idee. Heimwee?quote:Op vrijdag 4 juli 2008 00:15 schreef wyccie het volgende:
Ja,ik zag het. Hoe zou dat komen?
quote:Chiwetel Ejiofor? nee... 't is die andere... Van Hotel Rwanda toch?
Ik zag het ook. Heb verder niet gekeken wat ze wilden eten, ging me er eigenlijk om waarom ze dat willen doen, maar ik zag zo gauw geen antwoord. Kan me ook een gast hier herinneren die voor een weddenschap zoveel mogelijk dropveters ging eten. Heeft ie nog verslag van gedaan.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 00:19 schreef wyccie het volgende:
Zag net dit topic:
Hoe krijg ik 10.000 kcal naar binnen in 24 uur?
Het eten op dat lijstje vind ik niet erg indrukwekkend. Dat kan ik ook eten. Niet alle dagen, maar er zijn winterdagen dat ik echt veel eet.
Nou ja, dat vind ik geen reden. Je kunt ook 180 kilometer per uur op de Autobahn gaan rijden, gewoon omdat het kan.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 00:23 schreef wyccie het volgende:
Hij wilde het doen, gewoon omdat het kan.
Wel aardig. Van de week op tv, geloof ik, maar ik heb niet gekeken.quote:Ik weet z'n naam niet meer. Hotel Rwanda heb ik trouwens ook helemaal niet gezien.
rare begroeting, zag ik dat nou goed ?quote:
Ik háát roze. Ik heb zelfs geen roze nagellakquote:Op vrijdag 4 juli 2008 01:20 schreef wyccie het volgende:
Roze met een x.
"Ach, je weet toch wat ik bedoel."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |