BAquote:Op zaterdag 5 juli 2008 14:07 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het de Nightelf Mohawk is?
Afwachten dus, hopelijk voor ongeveer 3 miljoen. Al verwacht ik dat hij deel uitmaakt van die talentpoules, in dat geval kost hij Feyenoord toch niets? Alleen 25 % transferrechten.quote:Feyenoord wil Arnautovic
Feyenoord wil Marko Arnautovic overnemen van FC Twente.
De Rotterdammers hebben de afgelopen periode diverse gesprekken gehad met de club uit Enschede. Dat heeft nog geen tot akkoord opgeleverd, maar Feyenoord verwacht dat dit spoedig zal gebeuren. Arnautovic heeft zelf te kennen gegeven naar Feyenoord te willen.
De 19-jarige Oostenrijker geldt als een groot talent. Hij speelde in het afgelopen seizoen 14 wedstrijden in de hoofdmacht van FC Twente, daarin kwam hij nog niet tot scoren. In het beloftenelftal was de 1 meter 92 lange spits wel trefzeker, met 21 doelpunten in 24 wedstrijden werd hij topscorer van de ploeg.
Dat is toch 5 miljoen.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 16:47 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Alleen 25 % transferrechten.
Ze willen niet van hem af, waarom denk je anders dat er zo een hoge prijs voor betaalt dient te worden?quote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:05 schreef MarkNMGN het volgende:
Waarom wil Twente van hem af trouwens? Zeer (jonge) talentvolle spits als ik de verhalen mag geloven.
Snap het niet helemaal.
Ik zou Hofs + 1 miljoen bieden. Hofs weer samen met Theo laat je tanden zien bij Twente.
quote:Verbeek: 'Ik heb Lucius er graag bij'Door Bas Abresch
Zaterdag, 05 juli 2008, 15:04
Theo Lucius hoeft niet weg bij Feyenoord. Dat zei trainer Gertjan Verbeek na afloop van de eerste training van de Rotterdamse club. De afgelopen dagen werd in verschillende media gesuggereerd dat Lucius zou mogen vertrekken.
"Wij hebben die berichten met verbazing gelezen", zei Verbeek. "Theo staat niet op het lijstje van spelers die eventueel weg mogen. Ik heb Theo er graag bij."
Verbeek wenste niet concreet in te gaan op de vraag of Andwelé Slory en Nicky Hofs weg mogen. "In principe mag iedereen weg, als er maar een goeie prijs betaald en de speler vertrekt onder de voorwaarden die Feyenoord stelt. Ook Jon Dahl Tomasson, die we net hebben aangetrokken, zou weg mogen als er veel geld voor hem wordt betaald."
Verbeek zei niet op welke positie hij dit seizoen met Feyenoord wil eindigen. "Ik wil herkenbaar en aantrekkelijk voetbal spelen. Als een team zich ontwikkelt, gaat het beter voetballen en komen de punten vanzelf. Feyenoord moet weer de baas zijn in de Kuip. We moeten de tegenstanders op eigen veld vanaf de eerste minuut onze wil op te leggen. Zodat we bij de rust al op voorsprong staan. Want Feyenoord bepaalt in De Kuip het ritme van de wedstrijd. Zo moet het zijn. Een echte doelstelling moet de directie binnenkort maar uitspreken."
quote:Feyenoord heeft Ola Toivonen op het oog
Bron: TV4 Fotbollskanalen
Volgens TB4 Fotbollskanalen, een Zweedse voetbalzender, heeft Feyenoord interesse in Malmö FF-aanvaller Ola Toivonen. De Zweed, met Finse ouders, past precies in het profielplaatje van de Rotterdammers. Gertjan Verbeek (foto) ziet namelijk graag een lange aanvaller komen die tevens nog in de bloei van zijn loopbaan is. Toivonen voldoet aan deze eisen, aangezien hij pas 22 jaar oud is en met zijn 1 meter 89 ook aan de lengte voldoet.
TB4 Fotbollskanalen zegt dat er mensen van Feyenoord aanwezig waren bij de laatste wedstrijd van Malmö FF, volgens de zender om Toivonen te bekijken. De Zweeds-international scoorde tweemaal in die wedstrijd, waardoor Malmö FF de wedstrijd met 2-1 won. Feyenoord was niet de enige club die afgevaardigden naar de wedstrijd stuurde. Volgens de Zweedse zender waren er scouts van meerdere Nederlandse clubs.
''Ik laat niks los over mogelijke interesse van Feyenoord. Ze waren aanwezig, dat weet ik, maar ik kan niet vertellen voor wie ze hier waren. In principe laat ik me niet uit over deze geruchten'', aldus de zaakwaarnemer van Toivonen, Martin Dahlin.
Die vind ik best tofquote:
Dat zou opzich wel een goede club zijn voor Hofs. Misschien een idee om hem te verhuren ipv direct te verkopen, want ik zie nog genoeg potentie in hemquote:Op zaterdag 5 juli 2008 17:05 schreef MarkNMGN het volgende:
Waarom wil Twente van hem af trouwens? Zeer (jonge) talentvolle spits als ik de verhalen mag geloven.
Snap het niet helemaal.
Ik zou Hofs + 1 miljoen bieden. Hofs weer samen met Theo laat je tanden zien bij Twente.
[ afbeelding ]
haha... dat ging om zijn broer.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 18:13 schreef _ian_ het volgende:
haha allemaal wel leuk met die Arnoutovic, maar volgens voetbalzone heeft Go Ahead Eagles hem vorige week afgetest:S
In het vervolg beter googelen.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 18:13 schreef _ian_ het volgende:
haha allemaal wel leuk met die Arnoutovic, maar volgens voetbalzone heeft Go Ahead Eagles hem vorige week afgetest:S
AD.quote:Feyenoord aast op Marko Arnautovic
Door EDDY VAN DER LEY
ENSCHEDE - Feyenoord wil ver gaan om Marko Arnautovic los te weken bij FC Twente. De club uit Rotterdam heeft een miljoenenbedrag over voor de 19-jarige Oostenrijker, die in Enschede op het punt van doorbreken staat.
Feyenoord meldde zich de voorbije weken diverse keren in Enschede, maar de leiding van FC Twente wil Arnautovic niet kwijt. Toch hoopt de Kuipclub snel een akkoord te bereiken, ook al omdat de speler heeft aangegeven dolgraag te willen verkassen.
Arnautovic staat te boek als een groot talent, maar heet ook een eigenzinnige jongen te zijn met een gebruiksaanwijzing, die niet altijd in de pas loopt. Het voorbije seizoen kwam hij veertien keer in actie voor FC Twente, meestal als invaller, zonder tot scoren te komen.
In naam van Jong FC Twente scoorde hij des te meer. Met 21 treffers in 24 wedstrijden leidde hij de beloften van de Enschedese club naar de landstitel. Ook in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weet hij – voor de hoofdmacht – regelmatig het net te vinden.
14.000quote:Op zaterdag 5 juli 2008 13:02 schreef TerroRobbie het volgende:
Deze is vetter:
[ afbeelding ]
Gekkenhuis. Hoeveel man waren er dit keer?
Gelukkig hebben ze daar bij Feyenoord nooit problemen meequote:Arnautovic staat te boek als een groot talent, maar heet ook een eigenzinnige jongen te zijn met een gebruiksaanwijzing, die niet altijd in de pas loopt.
quote:Op zaterdag 5 juli 2008 18:13 schreef _ian_ het volgende:
haha allemaal wel leuk met die Arnoutovic, maar volgens voetbalzone heeft Go Ahead Eagles hem vorige week afgetest:S
Veel geld, als het zo is.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 19:05 schreef ElYefe het volgende:
Op RTV Oost zojuist bekend dat Arnautovic voor 5 miljoen naar jullie toe gaat, veel plezier ermee! Koopje
Ik ken de beste vent niet goed, dus ik kan er niet over oordelen of het wel of niet een goede investering is.quote:
Toen was Ruudje Dil de trainer.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 19:44 schreef MarkNMGN het volgende:
Als Feyenoord hem koopt zit je straks met hetzelfde probleem als Lazovic toendertijd.
Goede, te dure spits op de bank maar 2 betere in de basis.
Ja, het is een goede speler die voor het dubbele of meer van de hand kan worden gedaan als hij zich goed ontwikkelt onder Verbeek.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 20:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Vind je een bedrag van minimaal 4 miljoen voor zo'n jongen dan al verantwoord voor Feyenoord?
10 minuten per keer. Zelfde verhaal als met Lazovicquote:Op zaterdag 5 juli 2008 20:15 schreef LongOne het volgende:
Het voorbije seizoen kwam hij veertien keer in actie voor FC Twente, meestal als invaller, zonder tot scoren te komen.
Dat vind ik dan wel weer raar...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |