KJH gaat weg?quote:Op woensdag 2 juli 2008 17:46 schreef MaxC het volgende:
Waarom toch zoveel intresse in aanvallers? Volgens mij hebben we er genoeg
Zolang ie maar niet op de laatste dag van de transfermarkt de deur uit loopt en we geen tijd mee hebben om een vervanger aan te trekken.quote:
Na 14 juli heeft 'ie dikke pech als er nog niets rond is.quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:40 schreef toma het volgende:
[..]
Zolang ie maar niet op de laatste dag van de transfermarkt de deur uit loopt en we geen tijd mee hebben om een vervanger aan te trekken.
Wie zei dat ook alweer?quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:41 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Na 14 juli heeft 'ie dikke pech als er nog niets rond is.
Zeker maar wordt niet de opvolger van Klaas.quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
Sulejmani is een topper?
Weet niet of je dat sarcastisch bedoelt of niet omdat Van Geel inmiddels vertrokken is, maar het lijkt me dat dat ofwel in samenspraak met Van Basten tot stand is gekomen ofwel dat dit Blind niet gek in de oren zal klinken.quote:
Je zei van Geel en samenspraak in 1 zin!!quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:55 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Weet niet of je dat sarcastisch bedoelt of niet omdat Van Geel inmiddels vertrokken is, maar het lijkt me dat dat ofwel in samenspraak met Van Basten tot stand is gekomen ofwel dat dit Blind niet gek in de oren zal klinken.
quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:58 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
A [ afbeelding ]
B [ afbeelding ]
C [ afbeelding ]
Blind zegt deze week in Sportweek dat Cvitanich niet onmiddellijk als basisspeler is gehaald.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:24 schreef Radegast het volgende:
Ik zit niet echt te wachten op Sulejmani eigenlijk, waar zou die moeten spelen? Luis Suarez voldoet prima, Cvitanich zal ook vrijwel zeker basisspeler worden en als diepe spits is hij volgens mij niet echt geschikt?
Precies. Als je m nou voor minder dan 4 miljoen weg kon pikken is het altijd mooi meegenomen. Maar als er zo'n hoofdprijs word gevraagd moet je m gewoon lekker daar laten voetballen. Op dit moment heeft (zoals Blind al zei) een vervanger voor Heitinga de hoogste prioriteit. Met Henrique heb je denk ik wel een goede opvolger maar die loopt na een jaar weer de deur uit terug naar Barcelona. Of dat nou zo'n vooruitgang is vraag ik me dus af.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:24 schreef Radegast het volgende:
Ik zit niet echt te wachten op Sulejmani eigenlijk, waar zou die moeten spelen? Luis Suarez voldoet prima, Cvitanich zal ook vrijwel zeker basisspeler worden en als diepe spits is hij volgens mij niet echt geschikt?
Tuurlijk zegt hij dat. Gewoon een slimme uitspraak om de verwachtingen te verlagen zodat de supporters sneller tevreden zijn wanneer hij iets goeds laat zien en hij sneller vertrouwen krijgt. Als je veel druk bij zo'n speler legt is de kans groot dat ie door het ijs zakt..quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:30 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Blind zegt deze week in Sportweek dat Cvitanich niet onmiddellijk als basisspeler is gehaald.
Uiteraard, maar toch twijfel ik eraan. Zeker als KJH blijft. Is ook niet zo erg, laat hem maar lekker groeien. Al speelt het natuurlijk wel in zijn voordeel dat hij langer door is gegaan in Argentinië en misschien nog wel lekker in zijn ritme zit. Maar ik betwijfel of hij net zo'n goed eerste seizoen speelt als Suarez. Want dat was uitzonderlijk.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:35 schreef toma het volgende:
[..]
Tuurlijk zegt hij dat. Gewoon een slimme uitspraak om de verwachtingen te verlagen zodat de supporters sneller tevreden zijn wanneer hij iets goeds laat zien en hij sneller vertrouwen krijgt. Als je veel druk bij zo'n speler legt is de kans groot dat ie door het ijs zakt..
Het was iig niet slecht voor zn vertrouwen om topscoorder van Argentinie te worden. Maar ik sluit me aan bij jouw uitspraak.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:42 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Uiteraard, maar toch twijfel ik eraan. Zeker als KJH blijft. Is ook niet zo erg, laat hem maar lekker groeien. Al speelt het natuurlijk wel in zijn voordeel dat hij langer door is gegaan in Argentinië en misschien nog wel lekker in zijn ritme zit. Maar ik betwijfel of hij net zo goed eerste seizoen speelt als Suarez. Want dat was uitzonderlijk.
Wat is het dan?quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:57 schreef BigKahuna het volgende:
[..]Dat zei ik ook altijd toen ik 7 was!
Kenneth Perez was het antwoord van de club en die lijkt voorlopig ook nog niet weg te hoeven... terwijl iedereen ziet dat hij niet de juiste man is op die plek.quote:Op woensdag 2 juli 2008 20:07 schreef Pizzakoppo het volgende:
Er werd gisteren door een aantal hier lacherig gedaan toen ik zei dat er nog steeds een vervanger voor Sneijder moet worden gehaald maar dat wordt volgens mij door iedereen vergeten.
Imho was een van de knelpunten dat er geen #10 was, niemand die de bal altijd wilt hebben, niemand met het inzicht en finesse om steekpasses te geven op Huntelaar.
Een van de dingen die mij zojuist opviel tijdens het bekijken van doelpunten van het afgelopen seizoen was dat alles voortkomt uit individuele klasse of een bevlieging van Suarez, waar zijn de driehoekjes gebleven? Cruyff zei eens:"De bal moet kilometers maken de spelers niet."
Nou heeft het tactische onbenul Adrie- rommedahl loop je maar vast warm-Koster het ook niet doen verbeteren en geloof ik dat vBasten tactisch erg sterk is, toch moet er op het veld een type Sneijder, Ribery etc komen.
Uiteraard in combinatie met een blik verdedigers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |