Nee OK. Da's idd lelijk. Maar ik heb echt mooie voeten, vind ik. Niet van die harkerige tenen of uitstekende botjes ofzo. En ik loop veel op slippers. Dus verzorgen moet dan gewoon!quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:31 schreef DarkElf het volgende:
stond laatst in de rij en voor me stonden twee mannen... in korte broek met van die teva's (hidious!) aan, met van die enge lange tenen erin, met dik zwart haar erop en lange nagels...
nou dan kan je me zowat wegdragen hoor
Woei, wij allemaalquote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:36 schreef DarkElf het volgende:
kheb een ietwat narcistische inborst dus, zoals SHE
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou ja, ze loopt altijd en eeuwig over die pornocarrière te ouwehoeren en dat moet allemaal maar kunnen en daar is niks mis mee. Maar dan mag een ander er niet over beginnen?quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:48 schreef DarkElf het volgende:
ik zag het![]()
vond t ook een beetje onder de gordel van je, ook al zeikt ze zo door
Gedragstherapie voor katten?quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:47 schreef Duderinnetje het volgende:
Erodome vindt mij een 'naar wijf'.
Is dat goed of is dat slecht?
puberquote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:50 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Nou ja, ze loopt altijd en eeuwig over die pornocarrière te ouwehoeren en dat moet allemaal maar kunnen en daar is niks mis mee. Maar dan mag een ander er niet over beginnen?
Maar hij was wel onder de gordel bedoeld inderdaad. Ik dacht: Dat vindt zij wel lekker.
Wil je een mens eens een plezier doen...
Ik had/heb ero altijd hoog zitten... maar heb haar al jaren niet meer gesproken/gevolgd.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:47 schreef Duderinnetje het volgende:
Erodome vindt mij een 'naar wijf'.
Is dat goed of is dat slecht?
quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:52 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dank je. Ik word niet vaak zó veel jonger geschat sis!![]()
En ook nog een pornocarrière. Men, where can I trade livesquote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:52 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja.Een enerverende materie, zo blijkt.
Ze weet erg veel van poezen.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 17:55 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
En ook nog een pornocarrière. Men, where can I trade lives
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |