Ach, je valt wel zachter op zo'n tieten (wel uitkijken dat je er niet in verdrinkt).quote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:51 schreef delano.888 het volgende:
WAT DE FUCK vinden mensen toch altijd mooi aan grote tieten, ik snap het echt niet, weet je hoe ze gaan hangen na een tijdjeik val al me hele leven op kleine tieten en zal dat ook altijd blijven doen, veel natuurlijker...
Oke cup H dan, ik weet niet eens tot hoeveel letters het doorgaat. Maar dan moeten er toch evengoed meer meiden zijn die zo'n figuur hebben, en zo een zoek ik dus.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:33 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik gok cup H en misschien nog wel groter.
Kansloos.quote:Op woensdag 2 juli 2008 07:00 schreef coolbeatle1991 het volgende:
[..]
Oke cup H dan, ik weet niet eens tot hoeveel letters het doorgaat. Maar dan moeten er toch evengoed meer meiden zijn die zo'n figuur hebben, en zo een zoek ik dus.
Dus please meiden reageer even!
quote:Op maandag 30 juni 2008 20:30 schreef TheDenialTwist het volgende:
[..]
Cool, mijn borsten zijn kleiner dan haar tepels
Ik ben zelf ook niet vies van dit formaat, maar enk dat je zo niet ver komt bij de dames hier. Als je zo omhoog zit kan je beter een hoer met dit formaat uitzoeken. maar ja, je bent 17 en dan is het maar de vraag of ja al mag, lolquote:Op woensdag 2 juli 2008 07:00 schreef coolbeatle1991 het volgende:
[..]
Oke cup H dan, ik weet niet eens tot hoeveel letters het doorgaat. Maar dan moeten er toch evengoed meer meiden zijn die zo'n figuur hebben, en zo een zoek ik dus.
Dus please meiden reageer even!
een hoer ??quote:Op woensdag 2 juli 2008 15:00 schreef SnoZZy het volgende:
[..]
Ik ben zelf ook niet vies van dit formaat, maar enk dat je zo niet ver komt bij de dames hier. Als je zo omhoog zit kan je beter een hoer met dit formaat uitzoeken. maar ja, je bent 17 en dan is het maar de vraag of ja al mag, lol
Kan beter, zoiets:quote:Op woensdag 2 juli 2008 18:31 schreef jennafan het volgende:
Pff die grote maten is niet altijd alles.
Doe mij maar een vriendin als deze:
Wat vinden jullie?
[ afbeelding ]
No way dat die lekkerder is.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:13 schreef jennafan het volgende:
Deze is toch ietsjes lekkerder hoor:D mensen zeg er eens iets van!
[ afbeelding ]
Je kan zeggen wat je wilt maar voor een cup H zijn ze toch nog mooi stevig en lijken ze nog verrekte weinig last van de zwaartekracht te hebben. Als ik cup H zou moeten hebben dan zou ik ook wel willen dat ze er zo uitzagen. (Al mogen de tepels inderdaad wel wat kleiner.) Maar liever helemaal niet.quote:Op woensdag 2 juli 2008 19:41 schreef elfzesendertig het volgende:
Wat een verlepte hanguiers zegZe zien eruit alsof er een atoombom is ontploft. De tepel zelf is de paddestoel van de ontploffing en daaromheen is een weggevaagde plek door de schokgolf. Waarschijnlijk is het wel een hele gezellige vrouw.
Alert Alert! Botox Alertquote:Op woensdag 2 juli 2008 19:13 schreef jennafan het volgende:
Deze is toch ietsjes lekkerder hoor:D mensen zeg er eens iets van!
[ afbeelding ]
Om Coolbeatle1991 ff gelukkig te maken : een nederlandse meid met wat je zoekt. hiermee heb je de wip van je leven en je kan gewoon nederlands tegen d'r pratenquote:Op woensdag 2 juli 2008 18:21 schreef coolbeatle1991 het volgende:
[..]
een hoer ??
die zijn er niet eens met zulke groters !!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |