Je haalt de woorden uit m'n mond.quote:Op zondag 29 juni 2008 16:30 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Kijk nou we are talking.
Als kwaadwillenden een identiteit zoeken om te misbruiken als zondebok, dan kiezen ze natuurlijk niet iemand lukraak uit, want stel dat een omaatje verantwoordelijk wordt gehouden voor een hack van 80 miljoen, komt dat niet geloofwaardig over en blijft de politie doorzoeken naar de werkelijke dader en dat willen die criminelen niet, die willen dat de zaak zo snel mogelijk gesloten wordt.
Die kans is niet klein, want zolang er geen dader is gepakt blijven ze fanatiek onderzoek doen. En als het om 80 miljoen gaat, worden er hele dikke bonussen weggegeven als men de identiteit van de dader weet op te vissen, dus die opsporingslui gaan dan door vuren en muren.quote:Op zondag 29 juni 2008 16:41 schreef ANCT het volgende:
geen nieuws vanaf deel 6?
de kans dat een hacker de schuld op hem afschuift is wel heeel klein volgens mij, dan is het voor een hacker makkelijker om gewoon anoniem te werken.
lol, ja die 50 EUR elke keer is inderdaad erg vervelend voor de economie. het is sowiso moeilijk traceerbaar omdat paypal eigenlijk het zelfde als cc fraude is alleen dan met een omweg + a;s je gwn een webproxy gebruikt ben je al redelijk veilig, moet je nagaan als je wat serieuzere beveiliging hebt. dus dat is onzin (en ik kan uit ervaring spreken).quote:Op zondag 29 juni 2008 16:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat is ook het punt, de scriptkiddies veroorzaken schade aan de economie en daardoor staan ze hoog op het verlanglijstje van de feds e.d.
quote:Nederlandse hacker brak in bij Activision en Valve
28-06-2008 21:29 door RDJ134
Afgelopen dinsdag avond heeft de politie een inval gedaan bij een 20 jarige computer hacker met de naam ‘MaddoxX’ uit Maastricht, hij wordt verdacht van het hacken van meerdere netwerken en het verduisteren van 60 tot 80 miljoen dollar. Ook zou hij hebben ingebroken bij Valve en Activision waar hij een kopie (die toen nog niet klaar was) van het spel Enemy Territory: Quake War (ETQW) heeft gestolen. Activision schakelde op zijn beurt een bedrijf in die gespecialiseert is in het opsporen van hackers, en deze kwam hem ook uiteindelijk op het spoor, waarna deze arrestatie volgde.
Justitie vermoedt dat de 20-jarige man in 2006 van een server van het bedrijf Activision in Los Angeles een kopie van het spel Enemy Territory: Quake War (ETQW) heeft gestolen. Quake was destijds nog in ontwikkeling. Het gaat om een populair computerspel waarbij zoveel mogelijk buitenaardse vijanden moeten worden uitgeschakeld en meerdere spelers het tegen elkaar opnemen. Van het illegaal gedownloade spel werden afbeeldingen op internet geplaatst.
Het spellenbedrijf huurde een particulier recherchebureau in dat op internet contact legde met ‘MaddoxX’, de bijnaam van de vermoedelijke indringer. Als het spel illegaal op de markt was uitgebracht, had het bedrijf ruim 25 miljoen euro schade kunnen lijden. Uit het onderzoek van de nationale recherche bleek dat de hacker ook toegang had tot andere delen van het bedrijfsnetwerk
Inbreken of stelen groot verschil, besides het is zijn eigen bedrijf.quote:Op zondag 29 juni 2008 15:59 schreef Impry het volgende:
[..]
Toch valt dat soms best mee, hier een voorbeeldje.
[..]
Ja mooi is dat, daar kom je nu pas meequote:Op zondag 29 juni 2008 16:53 schreef Plasterk het volgende:
HOAX!
quote:
Het gaat hier niet om 50 euro, maar om 80.000 ruggen.quote:Op zondag 29 juni 2008 16:51 schreef Daviid het volgende:
[..]
lol, ja die 50 EUR elke keer is inderdaad erg vervelend voor de economie.
Dit kan je mooi vergeten, zelfs al zou je naar spanje rijden met de toettoet en vandaar uit de criminele activiteiten via 1 of andere mega proxyketting voortzetten, dan nog weten ze je op den duur te vinden als er geen gebruik wordt gemaakt van een zondebok.quote:het is sowiso moeilijk traceerbaar omdat paypal eigenlijk het zelfde als cc fraude is alleen dan met een omweg + a;s je gwn een webproxy gebruikt ben je al redelijk veilig, moet je nagaan als je wat serieuzere beveiliging hebt. dus dat is onzin (en ik kan uit ervaring spreken).
In hollywood hebben ze nog niet zo'n film.quote:en mensen die denken dat hij een pion is ofzo, dat is al helemaal onzin.. waar haal je het vandaan tis geen hollywood film ofzo :\
Zo en nu mag je die bord voor je kop weghalen.quote:Op zondag 29 juni 2008 17:06 schreef Arjan het volgende:
Toch raar dat er nergens een bericht is te vinden, behgalve op GeenStijl en Fok!
Ik zeg: goeie grap. Morgen weer braaf aan het werk allemaal.
quote:Op zondag 29 juni 2008 17:06 schreef Arjan het volgende:
Toch raar dat er nergens een bericht is te vinden, behgalve op GeenStijl en Fok!
Ik zeg: goeie grap. Morgen weer braaf aan het werk allemaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |