Ja, heb mijn stukje even aangepast. waarschijnlijk zal de 13e stam die op Aarde woont de Romeinen worden. (vergelijkbaar met de grieken, maar namen van planeten in ons zonnestelsel). De traditionele vloot bemanning de Grieken en Baltars volgelingen de Christenen.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:19 schreef HiZ het volgende:
Je vergeet dat ze de Griekse namen gebruiken voor hun goden, en niet de Romeinse namenHet zou een beetje onlogisch worden allemaal. Ik denk dat als ze gaan voor een 'aarde' einde, dat ze dan eerder een 'Adam en Eva' scenario zouden gebruiken. Maar goed. Ik laat me wel verrassen.
En ze vinden daar een vreemde ring achtige structuur met een rare console ernaast, na wat willekeurige combinaties ingetoetst te hebben op het console activeert die ring en krijgt een waterachtig energieveld in het midden en ... ehh... ohw...quote:Op woensdag 10 december 2008 16:19 schreef LaTiNo het volgende:
Misschien is het stukje vernietigde land waar ze op geland zijn wel Atlantis
uitroeing dino`s -> komeet inslagen veroorzaken soortgelijke symptomen (verglaasde oppervlakte etc.)quote:Op woensdag 10 december 2008 13:27 schreef HiZ het volgende:
[..]
Probleempje is dan alleen wel dat ze dan een aarde moeten zien te vinden die niet verwoest is in een nucleaire oorlog. Over de historiciteit van Jesus kunnen we twisten, over die van het Romeinse Rijk wordt wat lastiger.
ik gok idd atlantis of de moeder bevolking (die bestaan heeft voor de grieken en romeinen was er blijkbaar 1 volk wat al geavanceerder was en de voorouders was van zowel de egyptenaren als de azteken als een mo volk vandaar dat er veel overeenkomsten zijn tussen die 2 culturen)quote:Op woensdag 10 december 2008 16:38 schreef AgitoM het volgende:
[..]
Ja, heb mijn stukje even aangepast. waarschijnlijk zal de 13e stam die op Aarde woont de Romeinen worden. (vergelijkbaar met de grieken, maar namen van planeten in ons zonnestelsel). De traditionele vloot bemanning de Grieken en Baltars volgelingen de Christenen.
Zoals in de S03 finale. Dus is dit idd niet Earth, meer iets als Terra, wat ook helemaal in de lijn van TOS ligt.quote:Op woensdag 10 december 2008 17:39 schreef Theebag het volgende:
Ik blijf erbij dat het niet de aarde is, als de makers duidelijk hadden willen maken dat het wel de aarde is hadden ze maar 1 seconde de maan of een herkenbaar continent moeten laten zien.
quote:Op woensdag 10 december 2008 20:02 schreef Mirel het volgende:
Ookal is BSG niet zo'n soort serie maar ik zou het wel leuk vinden als de 13e stam van die planeet is vertrokken maar nog wel ergens is, en dat ze dan samen met de rebel cylons en de mensen de rest van de cylons onder de leiding van de Cavils gaan asskicken.
Ik denk ook niet dat dit het geval gaat zijn...quote:Op woensdag 10 december 2008 22:30 schreef Young_David het volgende:
Ik hoop trouwens niet dat ze met de geschiedenis gaan knoeien. Vind ik wat te goedkoop. Baltar als Messias is geen probleem, maar van Baltar Jezus maken ... daar stoot je ook iets teveel mensen voor het hoofd.
Ik heb geen respect met mensen die zich door dat soort dingen 'beledigd' voelen. Dus gewoon doen schrijvers!quote:Op woensdag 10 december 2008 22:30 schreef Young_David het volgende:
Ik hoop trouwens niet dat ze met de geschiedenis gaan knoeien. Vind ik wat te goedkoop. Baltar als Messias is geen probleem, maar van Baltar Jezus maken ... daar stoot je ook iets teveel mensen voor het hoofd.
Overigens, ik heb nooit gezegt dat Baltar letterlijk Jezus genoemt zou worden, denk niet dat ze zo ver zullen gaan. Maar wellicht dat ze de indruk zullen scheppen dat Baltar, uiteindelijk de persoon die wij kennen als Jezus zou kunnen worden. Immers als de Galactica op de Aarde van 2000 jaar geleden aankomt, is het best mogelijk dat de verhalen omtrend Baltar over tijd verbasterd worden en mythische vormen aan zullen nemen.quote:Op donderdag 11 december 2008 09:23 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Ik heb geen respect met mensen die zich door dat soort dingen 'beledigd' voelen. Dus gewoon doen schrijvers!
De Cylons kwamen met het aanbod van een nieuw soort samenleving (neocon visie voor Irak). En het terrorisme op New Caprica werd gezien als gerechtvaardigd (terrorisme is volgens de officiele politiek van de VS nooit gerechtvaardig).quote:Op woensdag 10 december 2008 23:58 schreef Mirel het volgende:
Wat was er met New Caprica dan? Vonden ze die zelfmoordterroristen te aanstoot gevend?
Ik zou het vooral een beetje flauw vinden. En verder wijst alles erop dat BSG zich in 'de toekomst' afspeelt, dus dat er niet zo'n grote kans is dat ze gaan zitten knoeien met Jesus etc.quote:Op donderdag 11 december 2008 09:23 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
Ik heb geen respect met mensen die zich door dat soort dingen 'beledigd' voelen. Dus gewoon doen schrijvers!
Ik wilde het net zeggen. En verder ben ik het helemaal met je eens. Ik zou het ook wel cool vinden als er in de laatste aflevering een sprong van een paar duizend jaar gemaakt wordt en dat net zoiets als de miniseries zal worden.quote:Op donderdag 11 december 2008 11:34 schreef Reuzenpanda het volgende:
Ik denk niet dat het 2000 jaar geleden is, maar mischien juist duizenden jaren in de toekomst. Want vergeet niet "It has happened before and it will happen again...".
ik zie het ook niet echt als toekomst, wij zijn de 13de kolonie maar waarom hebben we geen ruimteschepen meer danquote:Op donderdag 11 december 2008 10:45 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik zou het vooral een beetje flauw vinden. En verder wijst alles erop dat BSG zich in 'de toekomst' afspeelt, dus dat er niet zo'n grote kans is dat ze gaan zitten knoeien met Jesus etc.
Niet alleen in scifi, ook in het echte leven. Kijk maar naar de teloorgang van de technologische kennis na de val van het Romeinse Rijk. Pas in de 19e eeuw bijvoorbeeld was er weer een leger dat technisch en organisatorisch zich met de Romeinen kon meten, om maar even iets te noemen.quote:Op donderdag 11 december 2008 20:37 schreef Mirel het volgende:
Ja dan krijg je weer dat verhaaltje dat de 13e kolonie terug is gegaan van een geavanceerde beschaving naar een agrarische ofzo vanwege een dikke oorlog. Komt wel vaak voor in scifi en zie het liever niet terug.
Oh ja da's waar. Ik geef de middeleeuwen de schuldquote:Op donderdag 11 december 2008 23:08 schreef Migue het volgende:
[..]
Niet alleen in scifi, ook in het echte leven. Kijk maar naar de teloorgang van de technologische kennis na de val van het Romeinse Rijk. Pas in de 19e eeuw bijvoorbeeld was er weer een leger dat technisch en organisatorisch zich met de Romeinen kon meten, om maar even iets te noemen.
Ik dacht dat men een paar pagina's terug aan het grappen was over dat hij homo zou zijn.quote:Op zondag 14 december 2008 00:00 schreef PPL het volgende:
Interessante Webisode.
*knip*Lekker zoentje Felix? (wie is die knakker eigenlijk, kan het niet thuisbrenegen via YouTube-resolutie).
Helemaal mee eens...quote:Wel een beetje kort hoor... 4 minuut 11.
Volgens mij zat hij zwaar onder de morpha in CIC.quote:Op zondag 14 december 2008 01:46 schreef HiZ het volgende:
Waar was Gaeta toen D'Anna vertelde dat er maar vier van de laatste vijf cylons in de vloot waren? Gaeta staat NIET op de poster.
Gaeta was verwond geraakt tijdens die geheime missie van Starbuck. Ik weet niet meer hoe maar ik weet nog wel dat hij toen ergens lag en zat te zingen, en op dat moment was te zien dat ze z'n been hebben geamputeerd. Volgens mij schoot iemand op hem toen ze ruzie kregen over Starbuck. Die knakker is vast z'n gay vriendje. Maar je zag dus ook een Basestar meejumpen?quote:Op zondag 14 december 2008 00:00 schreef PPL het volgende:
Interessante Webisode.
Eerste vragen die rijzen:Wat is er gebeurt in die drie dagen (Saul in command)? Wat is er gebeurd in die zes/negen dagen (Verwondingen Felix)? Lekker zoentje Felix? (wie is die knakker eigenlijk, kan het niet thuisbrenegen via YouTube-resolutie). "Inbound Cylon Hostiles" (zijn dit de vriendjes of heeft Cavil ze gevonden -> Basestar doet mee met de Emergency Jump)? "Where is the Fleet?" (Scattered hebben we al gezien hoor...) Heb ik iemand gezien die op Aarde is geweest of wat daar voor door moest gaan in de season finale?
Wel een beetje kort hoor... 4 minuut 11.
Er was idd een poging tot muiterij tijdens de missie met Starbuck. Starbuck wilde Leoben volgen (geloof ik) om haar visioen te zoeken of de basestar, maar de rest voelde zich versleten en wilden terugkeren naar de floot. Hun brandstof was ook aan de lage kant dus ze hadden niet veel tijd meer. Tijdens een worsteling in de C&C van de Demetrius ging er een pistool af welke het knietje van Gaeta vol met lood pompte.quote:Op zondag 14 december 2008 11:04 schreef Mirel het volgende:
[..]
Gaeta was verwond geraakt tijdens die geheime missie van Starbuck. Ik weet niet meer hoe maar ik weet nog wel dat hij toen ergens lag en zat te zingen, en op dat moment was te zien dat ze z'n been hebben geamputeerd. Volgens mij schoot iemand op hem toen ze ruzie kregen over Starbuck. Die knakker is vast z'n gay vriendje. Maar je zag dus ook een Basestar meejumpen?
quote:Op zondag 14 december 2008 15:29 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
is de bridge niet sterk veranderd of waren ze aan boord van een basestar
De vervoeging van het werkwoord to cut is cut - cut - cutquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |