Yes, Alf!quote:
Waarom specifiek de dierenactivisten kenmerkt? Volgens mij geldt het juist voor alle mensen.quote:Op zondag 29 juni 2008 16:03 schreef speknek het volgende:
[..]
In de zuivere zin van het woord is alles natuur. Het is die menselijke arrogantie, onszelf niet als natuur zien, die dierenactivisten kenmerkt.
kinderlijkjes hadden het kunnen zijn..quote:Op zondag 29 juni 2008 17:30 schreef Het_hupt het volgende:
Voor het bereiken van hun doelen gaat dit soort werkschuwtuig over lijken
Nou....quote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:10 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Overigens men heeft het hier allemaal over natuurlijke selectie maar men vergeet dat de mens gewoon onderdeel is van die natuur.
En natuurlijke vijanden importeren werkt goed dat hebben we wel in Australië gezien.
quote:Mensen hebben echt geen snars begrepen van pioniersoorten
Precies mijn mening. Van beesten blijf je af. Niet dat geweld goed te keuren is, maar zolang er geen persoonlijk leed bij komt kijken, kan ik zelfs dat niet héél erg vinden.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 09:55 schreef ouderejongere het volgende:
Er zijn bijna 7 miljard mensen op aarde, dat zijn er ook veel en veel te veel. Die ook maar gaan afschieten?
Klopt. De mens is daarnaast ook de enige die daar kwaad in ziet.quote:Op zondag 29 juni 2008 19:43 schreef ouderejongere het volgende:
Ganzen brengen minimale schade toe. De diersoort die het meeste schade op aarde heeft veroorzaakt is de mens. De mens bouwt steden, fabrieken en auto's. De mens haalt olie uit de grond en morst het in zee. De mens is verantwoordelijk voor het verdwijnen van de ozonlaag en ijskappen. De mens heeft het grootste deel van de bossen en koralen vernietigd.
Neh, het geldt voor heel veel mensen. Maar het geldt voor alle dierenactivisten.quote:Op zondag 29 juni 2008 17:32 schreef peaceman het volgende:
Waarom specifiek de dierenactivisten kenmerkt? Volgens mij geldt het juist voor alle mensen.
Wil je dat eens uitleggen?quote:Op zondag 29 juni 2008 23:05 schreef speknek het volgende:
[..]
Neh, het geldt voor heel veel mensen. Maar het geldt voor alle dierenactivisten.
Zou heel goed wel eens de Archaeopteris geweest kunnen zijn. Overigens nog niet te vergelijken met wat de aarde zelf teweeg kan brengen, bijvoorbeeld de PT en KT extincties.quote:Op zondag 29 juni 2008 19:43 schreef ouderejongere het volgende:
De diersoort die het meeste schade op aarde heeft veroorzaakt is de mens.
Het was oom sarcastisch bedoeld want daar doelde ik idd op, was dequote:Op zondag 29 juni 2008 19:52 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Nou..... Ik zou daar niet al te hard roepen dat je padden in wilt zetten tegen insecten ofzo.
.
[..]
Asteroïden kunnen er ook wat van.quote:Op zondag 29 juni 2008 23:14 schreef speknek het volgende:
[..]
Zou heel goed wel eens de Archaeopteris geweest kunnen zijn. Overigens nog niet te vergelijken met wat de aarde zelf teweeg kan brengen, bijvoorbeeld de PT en KT extincties.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |