Post dan eens een foto van jouw prominente villa.quote:Op maandag 30 juni 2008 13:03 schreef Rosbief het volgende:
Poehee dat is een mooie tuin TS, om over het huis nog maar te zwijgen!
Nee, ik loop liever niet te koop met mijn weelde.quote:Op maandag 30 juni 2008 13:47 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Post dan eens een foto van jouw prominente villa.
Het spijt me dat ik in een woonwijk woon. Zal het nooit meer doenquote:Op maandag 30 juni 2008 13:03 schreef Rosbief het volgende:
Poehee dat is een mooie tuin TS, om over het huis nog maar te zwijgen!
Kan je niet gewoon een microfoon in je PC rossen en uit het raam hangen? Jij lekker uitbrakken, en later de bergjes tellen (of automatisch, de techniek staat voor niets). Makkelijk verdiend die 150 knakkers.quote:Op maandag 30 juni 2008 14:41 schreef Silenus het volgende:
Laatst belde m'n baas op of ik voor z'n nieuwe huis 'heipaalslagen' wilde tellen. Hij liet een nieuw huis bouwen in Zeeburg, en dan moet er een onafhankelijk persoon de slagen tellen die zo'n machine maakt om de heipaal de grond in te beuken. In verband met latere juridische dingetjes als zo'n huis verzakt ofzo, weet ik veel. Was van 7 u sochtends tot 13u smiddags, ik zou er 150 euro voor krijgen, dus prima.
Die dag ervoor keihard gezopen, stond ik daar om 7 u met knallende koppijn en een pen en papier. BOENK..BOENK...BOENK...BOENK..Alles opgeteld dat 1700 keer moeten aanhoren, mijn god.
Doe ik nooit meer.
Als een turvende boerenlul juridisch 'geldig' is, dan is een audio-opname dat ook wel.quote:Op maandag 30 juni 2008 17:16 schreef Henno het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon een microfoon in je PC rossen en uit het raam hangen? Jij lekker uitbrakken, en later de bergjes tellen (of automatisch, de techniek staat voor niets). Makkelijk verdiend die 150 knakkers.
Of is dat weer niet juridisch geldig?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |