quote:Op donderdag 26 juni 2008 18:32 schreef remlof het volgende:
* remlof suggereert twee kipfiletjes en een paar elastiekjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee man dan gaart het vlees en word het hard!!quote:Op donderdag 26 juni 2008 18:36 schreef MASD het volgende:
[..]
kort opwarmen in de magnetron voor de ultieme simulatie.
Iets wat heel erg vies is.quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:30 schreef deepart het volgende:
Neuken?? Wesda??
nee doe maar niet, de vorige keer dat ik zo een hoertje had geneukt heb ik AIDS gekregen, dus dat ga ik niet meer doen..quote:Op donderdag 26 juni 2008 23:58 schreef Neo-Mullen het volgende:
In de meeste steden hebben ze van die straatjes
voor 40 euro moet je wel n crackhoertje zien te vinden
die zijn: tussen de 18-40, sommige hebben (silliconen bla) tieten en doen alles wat je wilt
quote:Op vrijdag 27 juni 2008 00:47 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
TS kwam bij de dokter.
En zegt; Dokter ik heb het gevoel dat niemand naar me luistert!!
Waarop de dokter antwoordde met ' VOLGENDE!!'
ja maar die heb ik zwanger gemaakt, dus heb ik haar gedumpt..quote:Op donderdag 26 juni 2008 18:38 schreef mime_negert het volgende:
Goed topic! TS, heb je geen lekkere buurvrouw?
quote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:02 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
na een topic geopend te hebben Neuken, neuken, neuken... dat helemaal stil viel
ging TS de volgende dag wéér naar de dokter.
En zegt; Dokter ik heb het gevoel dat er nog steeds niemand naar me luistert!!
Waarop de dokter wederom antwoordde met ' VOLGENDE!!'
Een zittenblijver dus, oh wacht..het gaat niet om een inhoudelijk gesprek.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 00:46 schreef BYKNT het volgende:
dus ik wil gewoon een jonge chick, die nog op de middelbare school zit.. maar wel legaal natuurlijk qua leeftijd..
Na de penentratie wordt het een "inhoudelijk" gesprek.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 01:11 schreef Alexandrius het volgende:
[..]
Een zittenblijver dus, oh wacht..het gaat niet om een inhoudelijk gesprek.
Maar in jouw briljante topic ''Beffen, beffen, beffen...'' las ik dat je al geneukt had! Wie was jouw slachtoffer dan?quote:
Verspil je moeite niet, de aangesprokene kan niet meer reagerenquote:Op vrijdag 27 juni 2008 02:18 schreef Aldus.Sprak.God het volgende:
[..]
Maar in jouw briljante topic ''Beffen, beffen, beffen...'' las ik dat je al geneukt had! Wie was jouw slachtoffer dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |