2 000 000 is volgens mij nog enorm overschat.quote:Op donderdag 26 juni 2008 20:52 schreef Megumi het volgende:
Ach ik snap soms niet waar men zich druk over maakt. Als we het als mensheid te bont maken sterven we uit. En dan nemen de insecten het over. Zo gaat het al miljarden jaren. Er zijn insecten zoals de kakkerlak dat wandelende chemische afvalverwerkingsbedrijfen zijn en zelfs atoombommen kunnen overleven. Kortom het leven gaat door maar dan in een andere vorm. De kakkerlak loopt al zo een 250.000.000 jaar op deze planeet rond wij maar 2.000.000 dus wie geef je dan meer kans.
Volgens mij knippert zelfs dat nog omdat er ergens sluiting zit. Maarten van Poelgeest is een van de meest ambitieuze groenlinksers, onbetrouwbaar, onlogisch (net als de meeste gl bestuurders), maar hij staat er wel. Misschien zou hij er goed aan doen om consequent te blijven en ook die lelijke zieke iepen te laten kappen. Dan moet ie waarschijnlijk wel Vos passeren, maar dat moet dan maar.quote:Op donderdag 26 juni 2008 10:36 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nouja, het licht. Hij heeft een miniscuul ledje ontdekt, maar veel meer niet.
de kop van de NRC klopt niet met wat Van Poelgeest heeft beweerd in dat artikel in die link, Van Poelgeest beweert dat sommige milieuregels een beetje gek zijn, de NRC maakt er van dat Van Poelgeest beweert dat veel milieuregels zo zijnquote:Op donderdag 26 juni 2008 11:54 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Staat ook al in:
Trouw
http://www.trouw.nl/laats(...)uder_op_milieuregels
NRC
http://www.nrc.nl/binnenl(...)_milieuregels_absurd
Milieu is niet zoveel links aan eigenlijkquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:14 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Ik heb er een groeiende hekel aan, nog veel meer dan aan andere 'linkse' ideeën.
Al is dat eigenlijk niet helemaal compleet, ik vind vooral dat politici niet groen moeten gaan willen zijn, het werkt averechts en neemt absurde vormen aan, als zelfs een GL'er dat begint te snappen, zegt dat genoeg.
2 miljoen jaar, kan makkelijk!!!! Aarde bestaat al een paar miljard jaarquote:Op donderdag 26 juni 2008 23:15 schreef sneakypete het volgende:
[..]
2 000 000 is volgens mij nog enorm overschat.
Kan ook 3 of 1 miljoen zijn maar een feit blijft dat de kakkerlak veel langer rond looptquote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:51 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
2 miljoen jaar, kan makkelijk!!!! Aarde bestaat al een paar miljard jaar
Zo, jij bent flink de weg kwijt geloof ik.quote:Op donderdag 26 juni 2008 20:52 schreef Megumi het volgende:
Ach ik snap soms niet waar men zich druk over maakt. Als we het als mensheid te bont maken sterven we uit. En dan nemen de insecten het over. Zo gaat het al miljarden jaren. Er zijn insecten zoals de kakkerlak dat wandelende chemische afvalverwerkingsbedrijfen zijn en zelfs atoombommen kunnen overleven. Kortom het leven gaat door maar dan in een andere vorm. De kakkerlak loopt al zo een 250.000.000 jaar op deze planeet rond wij maar 2.000.000 dus wie geef je dan meer kans.
De maatregelen hiertoe zijn vaak bureaucratisch/links van aard. Dit heeft tot gevolg dat de mogelijke aanleg van de A4 tussen Schiedam en Delft maarliefst ¤7 miljoen per kilometer kost.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:06 schreef du_ke het volgende:
[..]
Milieu is niet zoveel links aan eigenlijk.
Zorg voor je eigen leefomgeving en die van anderen is iets dat je van links tot rechts ziet.
Gelukkig ook maar.
Ook voldoende onderzoek en maatregelen voor je een weg aanlegt zou toch niet puur links moeten zijn?..quote:Op zaterdag 28 juni 2008 11:59 schreef TC03 het volgende:
[..]
De maatregelen hiertoe zijn vaak bureaucratisch/links van aard. Dit heeft tot gevolg dat de mogelijke aanleg van de A4 tussen Schiedam en Delft maarliefst ¤7 miljoen per kilometer kost.
Het constateren van problemen is doorgaans wars van politieke kleur, het is de oplossing die politiek Nederland verdeelt.
Nee, maar het is van de gekke dat het ¤7 miljoen moet kosten.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 13:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook voldoende onderzoek en maatregelen voor je een weg aanlegt zou toch niet puur links moeten zijn?..
Stevige bouwkundige aanpassingen kosten nu eenmaal klauwen met geld.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 14:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nee, maar het is van de gekke dat het ¤7 miljoen moet kosten.
De Europese regeling moet je altijd nog zelf invullen.quote:Op zondag 29 juni 2008 13:56 schreef Weltschmerz het volgende:
Verder vloeien de meeste problemen voort uit Europese regelgeving, dat maakt het voor Nederlanse bestuurders zo goed als onmogelijk om nog een eigen afweging van doelmatigheid te maken.
Nee, er is niks om over het hoofd te zien. De Europese norm is zo gesteld dat die heel lastig haalbaar zou worden voor Nederland. Als je het dan ook nog eens jaren op zijn beloop laat kom je aan normoverschrijdingen wanneer je bijbouwt. Dan heb je de norm van een aantal mg/m3, en daar is weinig aan te interpreteren.quote:Op zondag 29 juni 2008 14:22 schreef qonmann het volgende:
[..]
De Europese regeling moet je altijd nog zelf invullen.
Nederlandse ambtenaren lijken altijd te kiezen voor de invulling die het slechtst uitpakt voor Nederland.
Ze zien over het hoofd dat Nederland zeer dicht bevolkt is etc.
Neen hoor in Nederland is deze norm gekoppeld, in andere landen nietquote:Op zondag 29 juni 2008 14:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, er is niks om over het hoofd te zien. De Europese norm is zo gesteld dat die heel lastig haalbaar zou worden voor Nederland. Als je het dan ook nog eens jaren op zijn beloop laat kom je aan normoverschrijdingen wanneer je bijbouwt. Dan heb je de norm van een aantal mg/m3, en daar is weinig aan te interpreteren.
Dat is gewoon een kwestie van hoe je met Europese regelgeving omgaat. Nederland doet dat al tientallen jaren zo. Daar kunnen ambtenaren ook niks aan interpreteren.quote:Op zondag 29 juni 2008 14:35 schreef qonmann het volgende:
[..]
Neen hoor in Nederland is deze norm gekoppeld, in andere landen niet
Waarom niet ?quote:Op zondag 29 juni 2008 14:40 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is gewoon een kwestie van hoe je met Europese regelgeving omgaat. Nederland doet dat al tientallen jaren zo. Daar kunnen ambtenaren ook niks aan interpreteren.
Dus, tijd om het anders te doenquote:Nederland doet dat al tientallen jaren zo
Je hebt dingen waar interpretatieruimte inzit en waar dat niet in zit. Moet je mij uitleggen wat de ambtenaren anders moeten interpreteren om dit probleem op te lossen.quote:Op zondag 29 juni 2008 14:43 schreef qonmann het volgende:
[..]
Waarom niet ?
Andere landen hebben deze regeling heel anders ingevoerd ...
Daar kun je niet eens naar de rechter bv
Je maakt me nieuwsgierig, vertel..quote:Nederland wil gewoon het braafste jongetje van de klas zijn.
Je kunt het heel anders invullen...
Er zitten wel voordelen aan het stelsel zoals andere landen dat hanteren, en het geeft meer ruimte om Europese regels te negeren voor zolang het duurt. Maar dan moet het hele stelsel op de schop, waarschijnlijk inclusief de grondwet. Dat is geen kwestie van ambtenaren die ruim aan het interpreteren slaan.quote:Dus, tijd om het anders te doen
en de schatkist te spekkenquote:Op donderdag 26 juni 2008 10:24 schreef JohnDope het volgende:
Het milieu wordt door de politiek misbruikt zodat ze de echte (en ingewikkelde) problemen kunnen negeren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |