abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59733823
Elmo

Beterschap voor Maud!

Lis heeft geen koorts meer maar is nog wel een beetje pieperig en hoesterig. Dus vandaag heeft ze een rustdagje met haar papa en broer.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  vrijdag 27 juni 2008 @ 16:00:19 #52
1762 YPPY
Yppiaans
pi_59733836
Nee Het duurt nog maanden voor ze twee is. Onze bijna-peuter.

Ze was niet zo onder de indruk, toen ze een poes zag lopen ging ze er meteen achteraan.

Beterschap voor Maud, oorontsteking is niet leuk.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  vrijdag 27 juni 2008 @ 17:21:46 #53
144006 chacama
Ondernemend!
pi_59735364
quote:
Op vrijdag 27 juni 2008 16:00 schreef YPPY het volgende:
Nee Het duurt nog maanden voor ze twee is. Onze bijna-peuter.

Ze was niet zo onder de indruk, toen ze een poes zag lopen ging ze er meteen achteraan.

Beterschap voor Maud, oorontsteking is niet leuk.
Zie je dus mooi het verschil. Ik weet dat Anna rond Fleur d'r verjaardag ook jarig is. En aangezien die er zo ontzettend mee bezig is, lijkt het voor mij dus ongelofelijk (brr, was het nu met een v) dichtbij. Nog 2 maanden. Heerlijk nog een dreumes
  vrijdag 27 juni 2008 @ 20:50:01 #54
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59739778
Beterschap voor de zieke kindjes!

Die van mij heeft knalrode billen en rode wangetjes. Voor het eerst eigenlijk, die doorkomende tandjes zitten hem behoorlijk dwars. Mijn arme jochie...
.... met gevoel voor drama....
pi_59747694
Lis is toch nog ziek Gisteravond heeft ze overgegeven in haar bedje en nu zit ze met koorts op de bank heel zieligjes te zijn. Echt zielig.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  zaterdag 28 juni 2008 @ 08:52:02 #56
56471 pinquit
oh my lama!
pi_59747905
arme Lis!! ik vind dat spugen bij die kleintjes altijd zó zielig he
heel veel beterschap!!!
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  zaterdag 28 juni 2008 @ 09:00:25 #57
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_59747942
Ah. Lis, snel beter worden hoor!

Anna d'r neus begint ook dicht te zitten en onmiddellijk drinkt ze ook weer minder. Dat vind ik niet leuk.Ze is vandaag heel de dag bij mijn ouders omdat wij gaan klussen, dus mijn moeder haalt een meloentje in huis. Dan heeft ze toch lekker vocht.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  zaterdag 28 juni 2008 @ 09:18:56 #58
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59748043
Memmel, klus ze!

Ik heb weer een bo en mijn kleine wildebras presteert het elke keer weer om me vol op mijn borsten te slaan, duwen of schoppen, AU
.... met gevoel voor drama....
  zaterdag 28 juni 2008 @ 12:51:01 #59
1762 YPPY
Yppiaans
pi_59751275
Die arme Lis. Altijd zo zielig als die kleintjes ziek zijn.

Meloen is een goed idee Memmel, eten ze vaak goed en erg gezond.

Devin toch, lukt het niet om het hem af te leren?
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zaterdag 28 juni 2008 @ 15:20:44 #60
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59754108
YPPY, het gaat niet expres hoor! Spelen met een hyperactieve druktemaker, hem voeden en met hem rondzeulen is echter niet te doen zonder dat hij mijn borst raakt. En zelfs de lichtste aanraking is nu even te veel.

Devin heeft zich zo ontzettend vermaakt met een van zijn verjaardagskadootjes, de ballentent.
Een kleine koepeltent met ingang en een "raampje" waar hij tig keer achter elkaar uitklauterde om er via de ingang weer in te komen. En met 'n stuk of 120 ballen erin is mijn huiskamer inmiddels een mini-Ballorig
Op een gegeven moment had ik mijn schapenvel in de tent gelegd waarop hij daar als een klein baby'tje op ging rollen en kirren
Nu ligt hij helemaal moegespeeld te slapen, mijn kleine ballensmijtert
.... met gevoel voor drama....
  zaterdag 28 juni 2008 @ 20:55:23 #61
11682 Moonah
Jolie femme
pi_59760412
Lisje, beterschap!
En Kersjes ook. Naar, dat je weer BO hebt.

Wij zijn vandaag naar het sprookjesbos in Valkenburg geweest.
Kneuterigheid ten top, maar ons menneke heeft zich uitstekend vermaakt! En wij dus ook. Mijn god, ik wist niet dat het zó leuk kan zijn om in zo'n treintje te zitten.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  zaterdag 28 juni 2008 @ 21:13:50 #62
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_59760774
Kersjes, beterschap.
Anna is ook niet in haar hummetje. Hoesten en huilerig. Maar ze was bij mijn ouders ivm klussen van ons en mijn moeder zei dat ik haar maar moest laten liggen. Dat is wel lekker hoor! Ik heb gezegd dat ze me gelijk moet bellen als ze zich niet zeker voelt wanneer Anna ziek blijkt te zijn.

Ik reed vandaag langs schaatscentrum de Uithof in Den Haag en volgens mij is daar ook een soort indoor speelgebeuren geopend voor kinderen, ik zal het eens uitpluizen.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_59760825
auw kersjes beterschap

lis ook beterschap muppie.

ziet er leuk uit moonah.

morgen gaat renske haar eerste speelgoedje verkopen op de rommelmarkt. ben benieuwd of ze het ook snapt.
mama van 3 kids!
pi_59761232
haha die Moonah. Ik vind het zo geweldig dat ik al die dingen nu ongegeneerd kan doen omdat ik kinderen heb

Lis is nog steeds ziek. Flinke koorts en echt heel stilletjes en zielig. Nu toch maar een paracetamol gegeven want ze lag steeds zo zielig te huilen net En nu slaapt ze gelukkig.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  zaterdag 28 juni 2008 @ 22:01:59 #65
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_59761701
Moonah, leuk zijn dat soort dingen he?
Het Amstelpark hier vlakbij heeft ook een treintje, binnenkort maar eens kijken wat Devin daarvan gaat vinden...

En net wat Snoopy zegt: als je eenmaal kinderen hebt "mag" je ineens veel meer. Zingen tijdens het wandelen of fietsen, van de glijbaan roetsjen, het uitgillen van plezier tijdens het (buiten) spelen... En niemand die je voor gek verklaart, je bent dan gewoon een mama die lekker met d'r kind speelt

Popples, als ze maar niet vergeet geld in ontvangst te nemen
Veel plezier morgen!

Agossie, arme Lis...
.... met gevoel voor drama....
pi_59761894
whahaha nee dat zullen we wel in de gaten houden. wij staan al jaren op de braderie/rommelmarkt en dit jaar is haar eerste keer dat ze gaat helpen. kan ze daarna met mama lekker nieuw speelgoedjes kopen.

arme lis snel beter worden hoor.
mama van 3 kids!
pi_59762441
Beterschap voor Lis en Anna !!

Memmel, veel plezier met het klussen

Vivi, hoe gaat het nu met Dean?

Wij zijn alle drie al een week "ziek" koortsig, verkouden en vooral heel veel snot en maar half horend
Ik ben het zo zat om zo vaak "ziek" te zijn Voorheen waren we nooit ziek, maar sinds we Jetje hebben .....

Dinsdag mooi weer dus ik dacht aan een dagje strand
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_59763157
he gatsie beaker beterschap voor jullie.
mama van 3 kids!
pi_59767519
beterschap voor de zieken!

en ook beetje voor ilse
die had gisteravond verhoging, vanmorgen overstuur wakker (wel hele nacht goed geslapen gelukkig!)
één neusgat met snot ... en net als Anna; minder drinken.
Meloen gaat goed

Het arme ding, net waren we boven aan het spelen.. na de paracetamol vanmorgen was ze toch vrij happy gelukkig. Ziet ze per ongeluk (verloren gewaand) haar dikkie-dik slaapknuffel liggen.
Ze grijpt hem, doet sabbel-armpje in haar mond en gaat er met haar hoofdje lekker bovenop liggen.
Normaal is er dus nooit rust te herkennen als madam wakker is!
Ondanks dat het pas 8:30uur was haar toch maar in bed gedaan dus.
pi_59767553
Goedemorgen!

Het lijkt hier allemaal heel goed te gaan nu Jet 's morgens brood krijgt
Dit is haar eetschema nu:

1 boterham met thee en melk
fruit
1 boterham met gewone melk
tussendoortje met diksap / roosvice / Wickey tuttiftrutti verdunnen met water ....
warm eten met vanilla vla

Best goed toch? Jet is zelf ook wel tevreden geloof ik Gezellig hoor zitten we 's morgens met zijn drieen te ontbijten

Straks lekker fietsen en vanmiddag wandelen naar de schapen en brood geven

Beterschap voor Ilse!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  zondag 29 juni 2008 @ 10:40:35 #71
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_59768259
Nu ben ik nogal een zeikerd qua eten maar ik vind dat je wel erg veel koemelk en suikers geeft.....maar oke, dat ben ik, Dean krijgt sowieso geen koemelk .

Lisje beterschap!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 29 juni 2008 @ 10:53:13 #72
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_59768440
quote:
Op zaterdag 28 juni 2008 22:01 schreef Kersjes het volgende:
Moonah, leuk zijn dat soort dingen he?
Het Amstelpark hier vlakbij heeft ook een treintje, binnenkort maar eens kijken wat Devin daarvan gaat vinden...

Oh ja het treintje in het Amstelpark (puur jeugdsentiment) net als ponyritjes voor een gulden en kijken naar de zeehondjes

En Moonah wij gaan binnenkort een lang weekend kamperen met mijn ouders in Limburg en dan gaan we ook een dagje naar het sprookjesbos
pi_59768648
Lis heeft nu zelfs 40,2 graden koorts Net weer een zetpil gegeven. Ze zit op de bank en wil wel drinken en eet druifjes. Zolang ze dat blijft doen bel ik nog geen dokter. Maar ik vind het wel naar
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_59768727
Ach, arme Lis.... Zo zielig altijd, die zieke kleintjes....
  zondag 29 juni 2008 @ 11:48:35 #75
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_59769161
Goh, misschien toch wel een virusje snoop? voor de kleine dame

Vivi, wat krijgt Dean ipv koemelk?
I'm so glamourous I piss glitter!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')