Dat veschilt per stroming binnen het jodendom. In orthodoxe kringen gebeurt het altijd zo, in liberale omgeving gebeurt het vaak wel met plaatselijke verdoving. Een paar druppels wijn is echter zeer effectief.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 14:56 schreef sombie het volgende:
Ik ben echt heel verbaasd over die 10 druppels wijn. Gebeurt dat altijd op die manier of wordt er ook wel een plaatselijke verdoving of iets dergelijks gebruikt.
Het was ook éénmalig. Daarna heeft hij geen druppel meer gehadquote:Op dinsdag 24 juni 2008 16:33 schreef marit1978 het volgende:
jeetje, echt nooit geweten dat ze daar wijn voor gebruikten!
ongelooflijk eigenlijk, en wij maar moeilijk doen over of je nou al wèl of niet bij 5mnd al een inieminiehapje fruit mag geven!
Toen mijn neefje besneden werd waren we net te laat, vanwege file. Maar, zei mijn zus, we hadden toch niets kunnen zien omdat alle mannelijke aanwezigen er met hun neus bovenop stondenquote:Op dinsdag 24 juni 2008 10:42 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Ik heb ook niet gekekenIk heb mijn zus diep in de ogen gekeken, en de meneer zei ook meteen "moeder, het is gebeurd"
Ja, dat is precies waarom ik zo verbaasd was!quote:Op dinsdag 24 juni 2008 16:33 schreef marit1978 het volgende:
jeetje, echt nooit geweten dat ze daar wijn voor gebruikten!
ongelooflijk eigenlijk, en wij maar moeilijk doen over of je nou al wèl of niet bij 5mnd al een inieminiehapje fruit mag geven!
Erg leuke film!!!quote:Op dinsdag 24 juni 2008 18:18 schreef Kersjes het volgende:
Hahaha, ik moet door dat hele besnijdenis + wijn -verhaal ineens denken aan de filmklassieker "Robin Hood: Men in Tights"Let's get verschniked!
![]()
Je moet hem gezien hebben heb ikzelf 'n keer of 100 gedaan
quote:Op dinsdag 24 juni 2008 17:09 schreef hestria het volgende:
hier zijn we weer terug van het CB. Meneer heeft het heel goed gedaan, 1ste prikje was geen probleem, hij huilde niet eens!! 2de deed wel pijn maar dat was zodra ze klaar was en maseerde ook weer over. Nu ligt hij uitgeput in bed. Al met al is hij vanaf 13:00 tot 16:00 wakker geweest. gecombineerd met dat ie vanochtend ook een half uur van zijn slaap heeft moeten missen, zorgde ervoor dat hij zijn ogen echt niet meer open kon houden.
Hij is ook flink gegroeit weer, is nu 4,5 maand en weegt 8295 gr en is 67 cm. nog steeds boven het gemiddelde.
jouw frummeltje is klein en die van mij is een papzakquote:Op woensdag 25 juni 2008 08:45 schreef p_iglet het volgende:
[..]das gewoon meer als Pepijn nu, en die wordt volgende week 1
mijn frummeltje is geloof ik echt klein
Volgens mij niet. Jen in elk geval niet. Slapen is voor kleine babies en Jen is al heeeel groot. Dat zelfde geldt voor liggen, want zitten is stoer en staan is nog stoerderderder.quote:Op woensdag 25 juni 2008 09:35 schreef tinny het volgende:
gaan babies nu juist meer slapen naarmate ze iets ouder worden?
mmhh tinny wel, zijn wekker gaat om 6:15, dus flessen tussen 03:00 en 05:00 zorgen voor heeeelll weinig nachtrust bij tinny... (en de ervaring leert dat bij 3 van dit soort nachten tinny "collapsed" op zijn werkquote:Op woensdag 25 juni 2008 10:18 schreef hestria het volgende:
niet erg vind om er om 6:00 uit te gaan en manlief vind het niet erg als ie rond 4:00 een flesje moet geven.
Ik weet niet of ze meer gaan slapen, maar de slaapjes woren anders verdeeld. Eerst is het echt een weerkend ritme per 3 uur van eten en slapen, en dan gaan ze steeds minder overdag slapen en doen dat dan dus s nachts, dus da krijg je twee "maaltijden" tussen slaapjes en langer spelen.quote:Op woensdag 25 juni 2008 09:35 schreef tinny het volgende:
gaan babies nu juist meer slapen naarmate ze iets ouder worden?
Same here. Bij ons was het schema heel lang 20.00-24.00-08.00 en dat werkte echt perfect voor ons en voor Ethanquote:Op woensdag 25 juni 2008 10:09 schreef Deepfreeze het volgende:
Hestria, Chris zijn natuurlijke ritme was ook 19.00 -4.00-7.00 fles.. Maar door hem rond 23.00 wakker te maken kon hij door tot 7.00 Was wel fijn voor de nachtrust.
Volgens mij he, maar dat heb ik zo ervaren, kan je haar best een keer wat minder voorzichtig in het bedje proberen te leggen als je zorgt dat het licht op haar kamer zo goed als uit is. Als ze eenmaal echt in slaap is wordt ze misschien nog wel even wakker, maar gaat ze waarschijnlijk gewoon weer slapen omdat het donker is en ze weet dat ze dan moet slapen.quote:Op woensdag 25 juni 2008 11:34 schreef tinny het volgende:
Ik zit net een beetje te kijken naar die slaapzakjes maar...
- Gabi spuugt nog wel regelmatig wat, dat betekent dat heel die slaapzak de was in moet? Dus misschien 2 kopen?
- Gabi slaapt s'avonds nog wel wat moeilijk in , dus nemen we haar op de arm/borst en leggen haar dan slapend (op haar BUIK) heeelll voorzichtig in het bedje maar kan dat ook nog met die slaapzak?? of moet je dan allemaal hanessen om dat ding nog aan te krijgen? (en ze wakker wordt van al dat gehannes)
Sjakquote:Op woensdag 25 juni 2008 14:41 schreef sjak het volgende:
Stijn heeft ons gisteren behoorlijk laten schrikken. Hij had ineens hele hoge koorts (39,8). De huisarts wilde hem graag even zien en heeft ons toen doorgestuurd naar het ziekenhuis omdat hij de kinderarts even naar hem wilde laten kijken. Zo'n ukkie mag namelijk helemaal geen hoge koorts hebben. De kinderarts vertrouwde het helemaal niet en heeft hem gelijk opgenomen met een verdenking op hersenvliesontsteking![]()
Ze hebben meteen een ruggenprik gedaan, bloed afgenomen en alles op kweek gezet wat ze maar konden bedenken. Nu moet hij in ieder geval drie dagen blijven. Hij krijgt antibiotica via het infuus. De eerste uitslagen zijn nu wel al binnen en die lijken allemaal erg mee te vallen. De koorts is gelukkig ook gezakt. Hij is alleen nog erg moe en ziet heel bleek.
Pfff, dus ik zit weer in het ziekenhuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |