dan nog!quote:Op maandag 23 juni 2008 23:42 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
schat misschien had ik het wel over een 500 euro sloop car.
Ik mag dit niet zeggen maar hij is heel principieel en heeft alle hulp van zijn ouders al geweigerd. Ik word soms niet goed van hem. En zonder TMM te beledigen, voor zijn ouders is een auto zoiets als een keer uit eten gaan volgens mij. En ja mijn familie en de zijne .......quote:Op maandag 23 juni 2008 23:40 schreef Stroekie het volgende:
[..]
en denk je dan niet dat hij dat als een motie van wantrouwen ziet, en meneer in zijn trots krenkt
of is hij minder principieel en geeft zich snel over als hij ziet dat het toch wel handig/nuttig/noodzakelijk is ?
In mij, de arrogante bitch, dream on. Godzijdank heb ik mijn reputatie terugquote:Op maandag 23 juni 2008 23:43 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
dan nog!
Ik dacht vandaag een romantische geest in je te herkennen, maar het was vergeefs
Cahir! Ik ben het met je eens! Leuk! (wel een beetje lebo-topic-achtig)quote:Op maandag 23 juni 2008 23:32 schreef Cahir het volgende:
We moeten eigenlijk in de OP een plaatje van een AH bord namaken, en voor elke user een briefje oplakken wat zo bij hem past![]()
.
Leuk, had alleen groter en scherper gemoeten...quote:Op maandag 23 juni 2008 23:50 schreef Cahir het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit een goed voorbeeld voor een adv. bord?
Ik zie je bordje, misschien een an-profiel bord is denk nog mooier...quote:Op maandag 23 juni 2008 23:54 schreef Cahir het volgende:
Ja, kwam ik ook net achter. Maar ik wil het met photoshop doen. Maakt het leuker!
quote:Op maandag 23 juni 2008 23:43 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
dan nog!
Ik dacht vandaag een romantische geest in je te herkennen, maar het was vergeefs
Cahirtje je staat op mijn zwarte lijst. Trouwens troubler is bijna a bezetquote:Op maandag 23 juni 2008 23:35 schreef Cahir het volgende:
[..]
Het leukst is door anderen he.
Sam gaat heus niet van zichzelf zeggen 'Gezocht jongenman voor 5 minuten. Tweede jongeman gezocht voor de 5 minuten daarna.'
schat R. heeft veel meer geld dan ik. sorry alsof het daarom gaat ?quote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:10 schreef Breezerslet het volgende:
Als ik een vriend had met veel geld zou ik me eerlijk gezegd schuldig voelen alles doorheen te jagen, zou ik hem ook verwennen met dure reisjes en cadeautjes.
ik ben een arme sloeberquote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:12 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
schat R. heeft veel meer geld dan ik. sorry alsof het daarom gaat ?
zoals ik al zei daar gaat het helemaal niet omquote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:18 schreef Breezerslet het volgende:
[..]
ik ben een arme sloebervandaar dat je niet voor moi koos
.
sarcasmequote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:21 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
zoals ik al zei daar gaat het helemaal niet om
kus ik ga slapen R. is uitgecijferd dus bedtimequote:
Niet na 5 minuten afhaken!quote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:20 schreef Breezerslet het volgende:
Hmm een ex date/vriend gaf me tip om niet te zoenen tijdens eerste date. Wat zijn eigenlijk de regels voor 1e date?
Hijs leuk! Hoe doe je dat!?quote:
Neem de opmerking niet zo serieusquote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:04 schreef Breezerslet het volgende:
[..]
Cahirtje je staat op mijn zwarte lijst. Trouwens troubler is bijna a bezet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |