Een paar filmpjes kunnen niet ontbrekenquote:Over de roooie is een Nederlands televisieprogramma uit eind jaren 90 waarin aan voorbijgangers op straat werden gevraagd om vergaande opdrachten te vervullen met als beloning 1000 gulden (een rode rug).
Het programma werd uitgezonden bij SBS 6 en gepresenteerd door Wendy van Dijk en Matthias Scholten. Veel opdrachten bestonden uit het eerst zelf uitvoeren van een opdracht, en vervolgens een bepaald aantal mensen op straat vinden die ditzelfde ook wil doen, zonder enige vergoeding.
In de programmatitel staat een extra letter O. Dit komt doordat in het logo de lettercombinatie OOOI wordt gevormd door het getal 1000 achterstevoren te plaatsen.
Titelsong van Over de roooie was het gelijknamige liedje van Henk Temming.
Later kreeg het bij Fox 8 een opvolger onder de naam Een rug te ver, met presentatie van ex-soapacteur Roel Kyvelos. Dit programma kreeg veel kritiek te verduren vanwege de ranzigheid van sommige opdrachten, zoals het likken aan iemands bil of het opscheppen van hondenpoep voor geld. Ook werd er bij een opdracht gevraagd narcisbollen te eten, waarvan de deelnemers zeer ziek werden.
Met Gijs Staverman? Dat was toch meer een spelletje waarbij als je een vraag fout had bijv. je bril of horloge werd kapotgeslagen met een hamer.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 13:37 schreef J.Herrer het volgende:
Over de roooie was echt koning
Net als Streetlive ofzo, das was volgens mij nog een tikkeltje erger
Jep dat was met Gijs. Als je 5 vragen goed had won je 250 gulden.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 13:57 schreef Gluckskafer het volgende:
[..]
Met Gijs Staverman? Dat was toch meer een spelletje waarbij als je een vraag fout had bijv. je bril of horloge werd kapotgeslagen met een hamer.
'Een rug te ver' op destijds V8 was de tegenhanger van Over de rooie op SBS.
Jaaaquote:
Oh ja, dat weet ik nog welquote:Op zondag 6 juli 2008 20:49 schreef kyraaa het volgende:
[..]
Jaaa![]()
Doel: van tien mensen hun jas + trui + bh op tepelhoogte afknippen zodat hun tepels te zien waren tijdens het shoppen in de stad.
Dat mensen zo gek zijn
Dat laatste herinner ik me ook nog ja. Een meisje moest ook lichtelijk overgeven toen. Soms als ik boter op mijn brood smeer, zie ik dat botereten nog voor me.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 18:30 schreef Remzz het volgende:
Kan me nog een keer herinneren dat iedereen in een rondje moest gaan staan en dat er dan een ei met de mond moest worden doorgegeven zag er wel zo onsmakelijk uit...
Ook moesten 3 kandidaten een keer een heel kuipje boter opeten. Dat is uiteindelijk niemand gelukt....
Dat is indd. best een droevig verhaal.quote:Op zondag 13 juli 2008 13:02 schreef _Arual_ het volgende:
Een oude vrouw die met ontbloot bovenlijf moest winkelen om duizend gulden te krijgen. Ze wilde niet, schaamde zich dood, maar deed het toch omdat ze daarmee haar schulden af kon lossen. Ik had zo'n medelijden met dat vrouwtje. Iedere keer als ik die Wendy van Dijk zie met haar mooie praatjes en oprechte medeleven met Jan en Alleman, denk ik daar nog aan. Hypocriete trut.
* _Arual_ moppert nog vijf minuten door.
ze HOEFDE toch niet?quote:Op zondag 13 juli 2008 13:02 schreef _Arual_ het volgende:
Een oude vrouw die met ontbloot bovenlijf moest winkelen om duizend gulden te krijgen. Ze wilde niet, schaamde zich dood, maar deed het toch omdat ze daarmee haar schulden af kon lossen. Ik had zo'n medelijden met dat vrouwtje. Iedere keer als ik die Wendy van Dijk zie met haar mooie praatjes en oprechte medeleven met Jan en Alleman, denk ik daar nog aan. Hypocriete trut.
* _Arual_ moppert nog vijf minuten door.
Die vrouw zat in een dergelijke financiële situatie dat ze het nauwelijks weigeren kon. Dat was nou juist het erge eraan. En als je dan nu ziet dat Wendy van Dijk als een Nederlands eigen moeder Theresa gezien wordt... Dat vind ik echt heel erg.quote:Op maandag 14 juli 2008 12:55 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
ze HOEFDE toch niet?
ze heeft er zelf voor gekozen hoor.
mooie kans om in een paar minuten 1000 gulden te verdienen....
Omdat ze een keer een fout programma heeft gepresenteerd betekent toch niet automatisch dat ze zelf ook vals is?quote:Op maandag 14 juli 2008 17:06 schreef _Arual_ het volgende:
En als je dan nu ziet dat Wendy van Dijk als een Nederlands eigen moeder Theresa gezien wordt... Dat vind ik echt heel erg.
jah, met je blote poten door hondenstront lopen en voorbijganger ook proberen zover te krijgen.quote:Op maandag 2 februari 2009 21:30 schreef Hukkie het volgende:
Is dat niet dat programma waar mensen 1000 gulden kregen als ze iets vreemds deden?
Met haar rode leren jasje.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |